بیست و دومین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی تهران

خدمات برای رویداد

بیست و دومین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی تهران

بیست و دومین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی تهران

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، بیست و دومین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی با هدف ارتقا سطح کمی و کیفی صنعت نفت ، گاز ، پالايش و پتروشيمي از تاریخ 16 الی 19 اردیبشهت 1396 در نمایشگاه بین المللی تهران با فضایی بالغ بر 80 هزار متر مربع و تعداد 1813 شرکت داخلی و خارجی برگزار گردید.

بیست و دومین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی تهران

بیست و دومین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی تهران

جهت سفارش غرفه سازی در تهران اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد ویژه غرفه سازی در تهران

از این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران نام برده می شود.
در آیین گشایش رسمی بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران با حضور دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفیران کشورهای خارجی، مدیران صنعت نفت و نمایندگان شرکت‎های بین المللی در سالن میلاد برگزار گردید.
رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در مورد برگزاری این رویداد گفت : من از نزدیک اقدامات وزارت نفت را مشاده و تایید می کنم که در این دوره تلاش های سنجیده در حوزه نفت و گار صورت گرفته است و همچنین از منابع به خوبی استفاده شده است.
وی اضافه کرد : کسانی که می خواهند امروز برای اقتصاد مقاومتی نگاه عمیقی داشته باشند بدانند صنعت نفت در ایران صنعت مادر است وی همچنین تاکید کرد که هر تحولی در این بخش بر دیگر بخش های نیز تاثیر دارد و از این رو ما از قوانین برنامه ای ششم توسعه و بودجه 96 به این موضوع توجه ویژه ای داریم.
بیژن زنگه وزیر نفت دیگر سخنران این مراسم : با تلاش دولت یازدهم ، ایران از وارد کننده گازوئیل به صادر کننده تبدیل شده است گفت: تا دوسال آینده حدود 80 میلیارد دلار در قالب قراردادهای جدید نفتی امضا می شود که 50 میلیارد دلار از آن برای بخش داخلی است.

جهت سفارش غرفه سازی با قیمت های مناسب اینجا کلیک کنید.

زنگنه وزیر نفت در حاشیه بازدیدها از طریق ویدئو کنفرانس انستیتو زنجیره ای ارزش متالون شیراز ، مجموعه ای که با دانشگاه شیراز و وزارت نفت در راستای توسعه دانش فنی در حوزه پتروشیمی راه اندازی شده را افتتاح کرد.
با توجه به این‎که بسیاری از شرکت‎ها نماینده یک هلدینگ و یا مجموعه‎ای مشتمل بر چند شرکت هستند، در این نمایشگاه، هزار و ١٦ غرفه داخلی به نمایندگی از حدود ٢ هزار و ٥٠٠ شرکت و ٨١١ غرفه خارجی به نمایندگی از حدود هزار و ٥٠٠ شرکت از ٣٧ کشور دنیا حضور داشتند.
کشورهای چین، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، روسیه، ژاپن، هلند، اتریش، کره جنوبی و استرالیا به صورت پاویون در نمایشگاه شرکت کرده اند و شرکت‎های معتبر فعال در صنعت نفت در قالب غرفه‎ یا با اعزام تیم کارشناسی خود، در این نمایشگاه حاضر شدند.
در بخش خارجی، شرکت‎های آلمانی با در اختیار گرفتن سه هزار متر مربع، بیشترین فضا و چینی‎ها بیشترین تعداد شرکت‎های حاضر را به خود اختصاص داده‎اند.
نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از لحاظ وسعت و تعداد شرکت‎کنندگان، نخستین نمایشگاه در سطح خاورمیانه و پنجمین نمایشگاه در سطح دنیا به شمار می‎آید؛ از لحاظ تعداد شرکت‎های خارجی حاضر در نمایشگاه بیست و دوم پس از چین، ایتالیا، هلند، فرانسه و انگلیس در رتبه‎های بعدی قرار دارند.

جهت سفارش غرفه سازی در تهران با خدمات ویژه اینجا کلیک کنید.

در بیست و دومین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی ، شرکت های معتبری همچون شرکت حفاری شمال ، شرکت ملی نفتکش ایران ، شرکت نفت و گاز پترو سینا آریا ، شرکت پمپهای صنعتی ایران ، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) ، شرکت نفت سپاهان ، شرکت فولاد ماهان سپاهان ، شركت فولاد اكسين خوزستان ، شرکت نفت ایرانول ، شرکت ملی صنایع پتروشیمی ، شركت پالايش نفت تهران ، کنترل افزار تبریز ، شرکت فرآورده های نسوز تبریز ، شرکت تولیدی صنعتی پترو سپید گریس ، شرکت تولیدی و صنعتی روغن موتور ستاره لاهیج ، شركت پتروشيمي اصفهان ، پیشگامان فرآیند انرژی پایا ، شرکت پالایش قطران ذغالسنگ ،  Atmos International ، FANG ZHENG VALVE GROUP CO.,LTD. ، CHINA NATIONAL INSTRUMENTS IMPORT & EXPORT (GROUP) CORPORATION ، INDUSTEEL ،  OHL Gutermuth Industrial Valves GmbH ، PASSTECH MACHINE TOOLS M.E. LTD. – AN OVERMACH GROUP COMPANY  از کشورهای ایران ،  چین ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا ، ترکیه ، روسیه ، ژاپن ، هلند ، اتریش ، کره جنوبی و استرالیا حضور داشتند.

جهت سفارش غرفه سازی در تهران با تجهیزات رایگان اینجا کلیک کنید.

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی