بیست و سومين نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران

خدمات برای رویداد

بیست و سومين نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران

بیست و سومين نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، بیست و سومين نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران با هدف ارتقا سطح کیفی و کمی الکترونیک ، کامپیوتر ، نرم افزار ، سخت افزار ، موبایل از تاریخ 30 تیر الی 2 مرداد 1396 در نمایشگاه بین المللی تهران با فضایی بالغ بر 35 هزار متر مربع و تعداد 800 شرکت داخلی و خارجی برگزار گردید.

بیست و سومين نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران

بیست و سومين نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران

جهت سفارش غرفه سازی در تهران اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد ویژه غرفه سازی در تهران

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه گردید و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.
الکامپ بیست و سوم برخلاف معمول سالهای گذشته، بدون مراسم افتتاحیه برگزار گردید.
در بیست و سومين نمایشگاه بین المللی الکامپ امسال برای سومین سال متوالی، استارتاپ‌ها با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای حضور داشتند که ۳۴۰ استارتاپ از سراسر کشور در سالن «الکام‌استارز » در فضایی بالغ بر ۷ هزار متر مربع امکان معرفی کسب و کار نوپا و محصولات و توانمندی‌های خود را داشتند و می توانستند با منتورها (مربیان و افراد باتجربه حوزه کسب و کار) ملاقات کرده و یا سرمایه‌گذاران را جذب کنند.

جهت سفارش غرفه سازی با قیمت های مناسب اینجا کلیک کنید.

در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ سالن دولت الکترونیک با حضور دستگاه‌های دولتی برپا بود و بنا بر اعلام محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، فاز سوم و نهایی شبکه ملی اطلاعات روز سوم این نمایشگاه در این سالن رونمایی شد.
نخستین همایش رسمی الکامپ نیز با عنوان «آینده اقتصاد فناوری اطلاعات» یکم مردادماه در حاشیه نمایشگاه برگزار شد و مدیران ارشد وزارت ارتباطات و مدیران عامل شرکت‌های بزرگ فاوای کشور، درباره آینده ۸ محور تجارت الکترونیکی ، اینترنت ، اپلیکیشن ، استارتاپ ، اپراتورها ، بیگ دیتا ، امنیت و شبکه بحث و تبادل نظر کردند.
یکی از جذاب‌ترین بخش‌های نمایشگاه الکامپ بیست و سوم ، سالن الکام‌استارز بود. حدود 450 کسب و کار نوپا در این سالن ضمن معرفی ایده‌ها و محصولات خود به مردم، فرصت ملاقات با سرمایه‌گذاران و بهره‌مندی از مشاوران و منتورهای کسب و کار را یافتند. همچنین معاون قوه قضاییه ، معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل همراه اول نیز در الکام‌استارز حاضر شده و سوالات استارتاپ‌ها را پاسخ گفتند.

جهت سفارش غرفه سازی در تهران با خدمات ویژه اینجا کلیک کنید.

مهم‌ترین نکته مثبت الکامپ بیست و سوم آن بود که بزرگترین سالن نمایشگاه یعنی سالن ۸ و ۹ در اختیار ۳۴۰ استارت آپ‌ ایرانی قرار داشت.
در بخش خارجی نمایشگاه نیز براساس آمار ، ۸۰۰ شرکت‌ خارجی از ۲۰ کشور از جمله کشورهای کره جنوبی ، چین و تایوان در ۲۰ هزار متر مربع حضور داشتند و مهمانانی از هلند ، آلمان ، ایتالیا و ژاپن نیز برای بازدید از آخرین دستاوردهای ایران در حوزه فناوری اطلاعات در الکامپ حاضر شدند.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با بیان این که الکامپ امسال بهترین الکامپ طی ۲۳ سال بود، افزود: با وجود این ما همچنان راضی نیستیم زیرا لیاقت و جایگاه این صنعت و صنف بالاتر از این است. ما نمایشگاه را به صرف برگزاری نمایشگاه برگزار نمی‌کنیم، بلکه می‌خواهیم تاثیر مستقیم آن را در اقتصاد و صنعت ببینیم.

در بیست و سومين نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک تهران ، شرکت های معتبری همچون توسعه فن‌آوری آرمانگرایان ، توسعه طرحهای صنعتی فن آوران پارسیان ، فن آوری اطلاعات آریانیک داده ، گروه نرم افزاری پیوست ، انستیتو انفورماتیک پارسه ، فناوری اطلاعات آمرتات ایرانیان ، بانی مان ایده نوین (بمان) ، مهندسی داده پرداز آریانا تهران ، ایران هتل آنلاین ، توسعه جامعه مجازی آسمان ایرانیان کیش ، پرداخت اول کیش ، پرداخت الکترونیک سامان کیش ، داده ورزی سداد ، مشاور نرم افزار محک ، سرعت گستر ارتباطات پارسيان ، شرکت گسترش ارتباطات مبنا ، شرکت سروش رسانه ، ارتباطات مبین نت ، به پرداخت ملت ، فناوری اطلاعات و ارتباطات تسنیم ، مبنا کارت اریا ، شرکت فنی مهندسی پرند نرم افزار ، ماشین سازی عطار ، نورگستران پویا اندیشان راه ابریشم ، موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان ، توسعه فناوری داتام ارتباطات پارس، نشر الکترونیک ایران ، ارتباطات سیار ایران (همراه اول) از 20 کشور دنیا حضور داشتند.

جهت سفارش غرفه سازی در تهران با تجهیزات رایگان اینجا کلیک کنید.

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی