بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

خدمات برای رویداد

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان (Hofex-Home Section 2017) منزل براساس مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و با هدایت اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران و نظارت شورای ملی مبلمان از تاریخ 8 لغایت 11 مرداد ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

نمایشگاه مبلمان با حضور بیش از ۴۰۰ واحد تولید مبلمان در فضای مفید نمایشگاهی با مساحت ۴۳٫۰۰۰ مترمربع از 8 الی ۱1 مرداد ماه درمحل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه ۶ مشارکت کننده از کشورهای ترکیه و لبنان حضور دارند.

در این نمایشگاه علاوه بر تولید کنندگان داخلی، نمایندگانی از کشور های ایتالیا، اسپانیا، چین، ترکیه و سوئیس حضور پر رنگ خواهند داشت و آخرین توانمندهای خود را در فضایی به وسعت بیش از ۴۰۰۰۰ متر مربع غرفه، در معرض دید عموم قرارداده با یکدیگر به رقابت می پردازند.

صنعت مبلمان از مهمترین شاخه‌های صنایع کوچک و متوسط دنیا با قدرت اشتغالزایی، ایجاد ارزش افروده و سرعت بازدهی اقتصادی خیلی بالاست. ارزش تولیدات جهانی این صنعت در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۴۳۷ میلیارد دلار بوده است و ارزش تجارت بین المللی محصولات این صنعت در همین سال به ۱۴۷ میلیارد دلار بالغ گردیده است.

صنعت مبلمان ایران با حدود ۳۰٫۰۰۰ واحد تولیدی و فروشگاهی، حدود ۸٪ از اشتغال بخش تولید کشور را به خود اختصاص داده است. سرمایه گذاری گسترده در دو بخش تولید و عرضه طی دو دهه گذشته، همچنین قدرت و مهارتهای تولید صنعت مبلمان ایران و همچنین حمایت های دولت در سالیان اخیر باعث شده که رقبای خارجی این صنعت حرف زیادی برای گفتن در بازار ایران که ارزش سالیانه آن بالغ بر۶ میلیارد دلار برآورد شده، نداشته باشند.

در دوره گذشته 404 تولید کننده مبلمان حضور داشتند

 

جهت طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی با ما تماس بگیرید.

 

عضویت در خبرنامه ایمیلی