دوازدهمین دوره مسابقات بین‌ المللی ربوکاپ آزاد ایران

خدمات برای رویداد

دوازدهمین دوره مسابقات بین‌ المللی ربوکاپ آزاد ایران

دوازدهمین دوره مسابقات بین‌ المللی ربوکاپ آزاد ایران

دوازدهمین دوره مسابقات بین‌ المللی ربوکاپ آزاد ایران از تاریخ 16 الی 18 فروردین 1396 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

دوازدهمین دوره مسابقات بین‌ المللی ربوکاپ آزاد ایران

دوازدهمین دوره مسابقات بین‌ المللی ربوکاپ آزاد ایران

جهت سفارش غرفه سازی در تهران اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد ویژه غرفه سازی در تهران

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، دوازدهمین دوره مسابقات بین‌ المللی ربوکاپ آزاد ایران با هدف ارتقاع سطح مسابقات ربوکاپ آزاد ایران از تاریخ 16 الی 18 فروردین 1396 در نمایشگاه بین المللی تهران با فضایی بالغ بر 12000 متر مربع و تعداد 2820 شرکت کننده از 14 کشور برگزار گردید.

در مراسم افتتاحیه این مسابقات که با حضور دکتر حمید میرزاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامى، دکتر علی وطنی، معاون توسعه معاونت علمی ریاست جمهوری، امیر محسن ضیایی استر آبادی، رییس جمعیت هلال احمر و دکتر ابراهیم واشقانی فراهانی معاون پزوهش و فناوری دانشگاه آزاد برگزار گردید.

جهت سفارش غرفه سازی با قیمت های مناسب اینجا کلیک کنید.

رقابتهای دوازدهمین مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران در سه بخش دانشجویی، شبیه سازی و دانش آموزی صورت گرفت.
در این دوره از مسابقات، ۶۹۷ تیم از ایران و کشورهای مختلف ثبت نام کرده بودند که پس از مرحله ارزیابی کیفی، ۳۷۸ تیم از ۱۴ کشور جهان برای حضور در رقابتهای نهایی انتخاب و معرفی شدند.
رقابتهای بخش دانشجویی این دوره از مسابقات ربوکاپ آزاد ایران نیز با حضور ۱۳۹ تیم از ایران و ۲۱ تیم خارجی در ، ۱۶ فروردین ماه در سالنهای ۸ و ۹ آغاز گردید.
در بخش شبیه سازی نیز ۳۶ تیم از ایران و ۱۵ تیم از دیگر کشور‌ها در رقابتهای چهار لیگ شبیه ساز امداد و نجات، فوتبال دو بعدی، فوتبال سه بعدی و رباتهای مجازی حضور داشتند.
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران با یادآور شدن تاکیدات مقام معظم رهبری و شعار امسال به نقش راهبردی علم روباتیک در تولید و اشتغال اشاره کرد و گفت: نقش اقتصاد دانش‌بنیان به عنوان اساس و پیشران اقتصاد مقاومتی، در تحقق شعار امسال مبنی بر ایجاد اشتغال و تولید، نقشی کلیدی است و ضمن این‌که تمامی بخش‌ها از جمله دانشگاه‌ها ، باید در مسیر تحقق این اقتصاد گام بردارند، نوآوری جوانان خلاق کشور در حوزه‌های گوناگون فناوری از جمله روباتیک بسیار اثرگذار خواهد بود.

جهت سفارش غرفه سازی در تهران با خدمات ویژه اینجا کلیک کنید.

رئیس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران یکی از مؤلفه‌ های نسل چهارم صنعت را تمرکز بر هوش مصنوعی عنوان کرد و گفت: این مسابقات محلی برای دستیابی به آخرین دستاوردهای حوزه هوش مصنوعی و رباتیک است و در نهایت اقتصاد غیرنفتی را محقق می‌سازد.

در دوازدهمین دوره مسابقات بین‌ المللی ربوکاپ آزاد ایران شرکت کنندگانی از کشورهای ایران ، آمریکا ، آلمان ، هند ، ژاپن ، چین ، سنگاپور ، کره جنوبی ، هلند ، پاکستان ، مکزیک ، انگلستان ، ترکیه و پرو حضور داشتند.

جهت سفارش غرفه سازی در تهران با تجهیزات رایگان اینجا کلیک کنید.

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی