سومین نمایشگاه بین المللی مادر و نوزاد شیراز

خدمات برای رویداد

سومین نمایشگاه بین المللی مادر و نوزاد شیراز

سومین نمایشگاه بین المللی مادر و نوزاد شیراز

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان، برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی مادر و نوزاد شیراز از تاریخ 29 خرداد الی 2 تیر 1397 در نمایشگاه بین المللی شیراز انجام شد.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی مادر و نوزاد شیراز

غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی مادر و نوزاد شیراز

سومین نمایشگاه بین المللی مادر و نوزاد شیراز

سومین نمایشگاه بین المللی مادر و نوزاد شیراز

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان، برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی مادر و نوزاد شیراز از تاریخ 29 خرداد الی 2 تیر 1397 در نمایشگاه بین المللی شیراز با فضایی بالغ بر 18 هزار مترمربع و با تعداد 132 مشارکت کننده انجام شد.

سید محمود موسوی نگاه ویژه به مسائل و نیازهای اساسی خانواده‌ها به خصوص مادر و نوزاد، کودک و نوجوان و زوج‌های جوان و همچنین فراهم آوردن فضای مناسب برای حضور گروه‌های کالایی، خدماتی، آموزشی و مشاوره‌ای و توجه به سلامت روانی، سرگرمی و اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را از جمله اهداف این نمایشگاه برشمرد.

موسوی با بیان اینکه 132 شرکت از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور دارند و 37 درصد شرکت‌کنندگان از استان فارس هستند، تشریح کرد: چهار سالن سرو، بهار، نرگس و ملاصدرا به این نمایشگاه‌ها اختصاص یافته است.

وی همچنین با بیان اینکه سالن حافظ با مساحت 6 هزار متر مربع نیز میزبان 80 شرکت از سراسر کشور از جمله فارس، قزوین، تهران، اصفهان، تبریز است و حدود 66 درصد این مشارکت‌کنندگان از استان فارس هستند، افزود: در این بخش از نمایشگاه آخرین محصولات و دستاوردهای پرورش کودکان از جمله نگهداری، ایمنی، هوش و استعداد و عرضه انواع اسباب‌بازی، بازی‌های فکری، آموزشی، پژوهشی، سیسمونی و اتاق کودک و غیره ارائه می‌شود.

نوزاد در بدو تولد این آمادگی را دارد که با هر کسی ارتباط برقرار کند؛ مشروط بر این که چنین شخصی کاملا رفتارهای او را شناخته و نیازهای او را برآورده کند. به طور کلی، خوب است که بزرگترها به بهترین روشی که برای کودک خوشایند است مانند آرام و با لحن کودکانه صحبت کردن، حرکت دادن دست ها و… با او ارتباط برقرار کنند.

درطول شش ماهه اول زندگی، نوزاد اساسا به لطف و کمک والدین نیازمند است. پس از این دوران، درمورد آزادی عمل، استقلال و ارتباط با جهان پیرامون خود، تا حدی آگاهی کسب می کند. تا ۳سالگی، کودک همچنین رفتارهای متضادی از خود نشان می دهد. دراین مرحله که بحران سه سالگی است، والدین باید با صبر و جدیت با مسائل و مشکلات مرتبط با آن برخورد کنند. در واقع نخستین مرحله دوران کودکی از بدو تولد تا سه سالگی است که زمینه ساز رشد شخصیت کودک در آینده نیز محسوب می شود.

گروه کالایی نمایشگاه:

  • سیسمونی
  • سرویس خواب
  • پوشاک
  • مراکز خدمات درمانی
  • آموزشگاه ها و مهدکودک ها
  • سایر کالاها

تقویم نمایشگاهی شیراز

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی