ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری تهران

خدمات برای رویداد

ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری تهران

ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری تهران

ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری از تاریخ 2 الی 5 خرداد 1396 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری تهران

ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری تهران

جهت سفارش غرفه سازی در تهران اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد ویژه غرفه سازی در تهران

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری با هدف ارتقاع سطح فناوری رسانه ، IT و فناوری اطلاعات و ارتباطات ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، اتوماسیون صنعتی و سیستم های هوشمند ، بیوتکنولوژی و تجهیزات پزشکی ، فناوری نانو ، انرژی های نو و تجدید پذیر ، هوافضا از تاریخ 2 الی 5 خرداد 1396 در نمایشگاه بین المللی تهران با فضایی بالغ بر 6000 متر مربع و تعداد 250 شرکت کننده و در حدود 10 هزار بازدید کننده برگزار گردید.

نمایشگاه اینوتکس (INOTEX) به عنوان یکی از مهمترین بسترهای عرضه انواع و اقسام فناوری ، نوآوری و اختراعات ، از رویدادهای سالانه ای است که به طور حتم پنجره های جدیدی را برای سرمایه گذاران گشوده و بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود . نمایشگاهی که بیانگر شکوفایی نهال دانش بنیان در کشور است.
بیش از 50 شرکت دانش بنیان و نوآور داخلی ، 17شرکت نوآور از 10 کشور خارجی ، 50 استارتاپ و 10 شتاب دهنده در ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری (INOTEX2017) حضو داشتند.

جهت سفارش غرفه سازی با قیمت های مناسب اینجا کلیک کنید.

مهمترین وجه تمایز نمایشگاه (INOTEX2017) با دوره‌های پیشین آن وجود یک طبقه اختصاصی برای نمایش و معرفی عناصر مختلف زیست بوم نوآوری (اکوسیستم استارتاپی) شامل پاویون شتاب دهنده‌ها ، پاویون استارتاپ های ایرانیان غیر مقیم ، پاویون عرضه استارتاپ های ایرانی به سرمایه‌گذاران و همچنین برگزاری یک رویداد کارآفرینی به نام ” نوآوردگاه اینوتکس ” بود که توسط مرکز شتاب دهی نوآوری و مرکز فن بازار ملی ایران محقق گردید.
یکی از بخش های مهم و جالب ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری (INOTEX2017) پاویون عرضه مجموعه ای از ابتکارات و طرح های تحقیقاتی منتخب از سوی مجموعه فن بازار ملی ایران است که به منظور بازاریابی و معرفی به سرمایه گذاران طراحی شده بود که در این پاویون ، قریب به 40 اختراع و طرح تحقیقاتی منتخب از لیست عرضه بازار دارایی فکری ، طرح های منتخب مراکز رشد به منظور ترغیب سرمایه گذاران و حمایت مالی در معرض نمایش قرار گرفت.
اختراعات و طرح های مبتکرانه منتخب آماده سرمایه گذاری : ماشین دستی قالی بافی ، بالابر هیدرولیکی مخصوص برداشت میوه ، دستگاه تشخیص جعل در اسناد ، دستگاه جلوگیری و درمان زخم پای دیابتی و آرتروز ، برانکارد نیمه اتوماتیک با مکانیزم قفل شونده ، پنجره ای با قابلیت تبدیل به بالکن

جهت سفارش غرفه سازی در تهران با خدمات ویژه اینجا کلیک کنید.

شایان ذکر است که به موازات ۴ روز زمان برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۷ ، ” رویداد نوآوردگاه اینوتکس ” با موضوع  ” راه اندازی کسب و کار در حوزه محیط زیست شهری ” برای صاحبان ایده در این حوزه و با همکاری شتاب دهنده شزان برگزار گردید. هدف این رویداد ترویج و ترغیب علاقه‌مندان به نوآوری و کارآفرینی در حوزه محیط زیست و حمایت از توسعه کسب و کارهای نوپا ( استارتاپی ) با استفاده از کاربردهای محیط زیست شهری ، ورود ایده ها و طرح های فناورانه به مرحله جذب سرمایه و توسعه فناوری و کسب‌ و کار در جهت اشتغال‌ زایی دانشجویان و فارغ التحصیلان خلاق کشور بود.

در ششمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری ، شرکت های معتبری همچون شرکت فناپ ، شرکت آوردگاه ، رکاب سبز ، رخش آب ، FunFinder ، کامپوزیست ، انینو ، دوچرخ یاب حضور داشتند.

جهت سفارش غرفه سازی در تهران با تجهیزات رایگان اینجا کلیک کنید.

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی