غرفه سازی در تبریز – غرفه سازان تبریز

غرفه سازی در تبریز – غرفه سازان تبریز

نمایشگاه سازان دارای دفتر مرکزی در تهران و کارگاه غرفه سازی در تبریز می باشد. نمایشگاه سازان با تجربه چندین ساله در حوزه صنعت غرفه سازی و دریافت استاندارد های iso9001  و  iso10002  ،  مدیریت رویداد از RED انگلستان  ،  گرید غرفه سازی از نمایشگاه تهران  ،  همواره در تلاش است غرفه ای متمایز در کوتاه ترین زمان با قیمت متناسب با بودجه مشتریان ارائه نماید.

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) از سال 1382 فعالیت خود را در حوزه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی با بهرمندی از نیروهای متخصص و توانمند با بکارگیری ماشین و ابزار آلات روز شروع کرده و با مجهز کردن برخی از کارگاه های خود به دستگاه های سی ان سی توان ارائه پیچیده ترین طرح ها را در کمترین زمان ممکن دارد،ما با تجهیز کردن کارگاه هایی در۶ شهر نمایشگاهی توانسته ایم خدمات چشم گیر و متمایزی با هر نوع بودجه به مشتریان خود در هر نقطه از ایران ارائه نمائیم.

خدمات ما شامل موارد زیر می باشد :

طراحی وساخت غرفه های نمایشگاهی با استفاده متریال های چوبی

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی با استقاده از سازه های ماکسیما

طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی با اسپیس فریم

پارتیشن بندی با استفاده از سازه های اکتانورم (آلو مینیومی )تا 25.000هزار متر

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

چرا طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان )

بهره مندی از ماشین آلات CNC

نیروهای حرفه ای و توانمند

تحویل غرفه 1 روز مانده به نمایشگاه

گرید غرفه سازی ، ایزو 9001 و ایزو 10002

ساخت بالای 800 متر در هر دوره از نمایشگاه

غرفه سازی در ایران و تمام نقاط جهان


دلیل اعتماد به ما

چون ما برای شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی خدمات قابل قبولی ارائه نموده ایم

خدمات 7 روزه و 24 ساعته

هر ساعت از شبانه روز و هر روز از هفته آماده ارایه خدمات هستیم.

نمونه کارهای تصویری

مشتریان ما


قوانین غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تبریز ( قابل توجه غرفه سازان تبریز )

 •  ارتفاع مجاز  غرفه  سازی  2 متر و 70 سانتیمتر (کنار دیوار)  3 متر 50 سانتیمتر غرفه سازی  (وسط سالن) می­باشد.
 •  غرفه ساز می بایست حداکثر 45 روز قبل از شروع نمایشگاه نسبت به اخذ تائیدیه نقشه فنی غرفه آرائی خود از مدیریت نمایشگاه اقدام به اخذ مجوز غرفه سازی نمایند. ضمنا برای ارتفاع بیشتر از حد مجاز به هیچ عنوان مجوزی غرفه سازی  صادر نمیگردد،در صورت تخلف نسبت به تخریب غرفه اقدام خواهد شد.
 •  درصورت اقدام به غرفه سازی، شرکت می بایست طی نامه ای شرکت غرفه ساز را معرفی نماید همچنین مبلغ 1.000.000 میلیون تومان جهت ضمانت جمع آوری محل غرفه بطور امانی از شرکت غرفه ساز دریافت که در صورت تحویل غرفه تا 24 ساعت با نظر نمایشگاه مبلغ عودت خواهد شد.
 • در صورت عدم نظافت غرفه ،مبلغ ضبط نمایشگاه گردیده تا نمایشگاه اقدام به نظافت محل غرفه نماید. تعیین میزان هزینه نظافت غرفه ها  با نمایشگاه می باشد.
 • غرفه  ساز می بایست ضمن رعایت مقررات و مسائل ایمنی طرح کامل به همراه ابعاد و اندازه ها  از غرفه را جهت تائید به نمایشگاه تحویل بنماید. ارائه مبلغ از بابت بیمه مسئولیت الزامی می باشد و ضمناً مبالغ زیر جهت مسائل غرفه سازی از غرفه ساز اخذ میگردد که هیچگونه ارتباطی به وجوه پرداختی غرفه ندارد.
 • کف  1.000 هزار تومان برای هر مترمربع از غرفه جهت کف سازی و غرفه ­سازی 5.000 هزار تومان برای هر مترمربع از غرفه برای غرفه سازی . برای هرگونه تغییر در غرفه بندی عادی هر نمایشگاه که بنا به درخواست غرفه  گذار انجام شود هر متر مربع مبلغ 200.000 هزار تومان اخذ خواهد گردید
 • ورود اسپیس فریم  جهت ساخت غرفه به نمایشگاه اکیداً ممنوع بوده و اسپیس و نصب آن از طریق نمایشگاه انجام خواهد شد. جهت استفاده از اسپیس در غرفه سازی از نمایشگاه درخواست فرمائید.
 • در صورت نیاز به جرثقیل با اتحادیه جرثقیل داران توسط امور نمایشگاهی از نمایشگاه اقدام خواهد گردید و ورود هرگونه جرثقیل غیر به نمایشگاه ممنوع بوده و کالای حمل شده توسط جرثقیل ازخارج نمایشگاه فقط تا درب سالن خواهد بود.
 • تكمیل هر دو قسمت فرم ثبت نام (فارسی و لاتین) الزامی است. در صورت عدم تكمیل فرم، نمایشگاه هیچ مسئولیتی در قبال بروز هرگونه اشتباه درج مشخصات در کتاب نمایشگاهی نخواهد داشت.
 • مهر و امضاء بر روی فرم ثبت نام الزامی است.
 • ثبت نام قطعی پس از وصول هزینه غرفه بطور كامل انجام خواهد گرفت و اعلام آمادگی جهت مشاركت در نمایشگاه ایجاد هیچگونه حقی برای رزرو غرفه متقاضی نمی نماید.
 • نظافت داخل غرفه ها به عهده شركت كننده است.
 • مسئولین غرفه میبایست 30 دقیقه قبل از شروع و پس از خاتمه ساعت کاری نمایشگاه در غرفه های خود حضور داشته باشند. در طول این مدت و ساعات کاری نمایشگاه بین المللی امنیت داخل غرفه به عهده شرکت کننده بوده و نمایشگاه بین المللی هیچگونه مسئولیتی در قبال امنیت داخل غرفه ­ها در طول مدت فوق نخواهد داشت.
 • هزینه هرگونه آسیب دیدگی و ضرر و زیان که به پانل های غرفه ها یا امکانات و لوازم اضافی وارد آید از شرکت کننده اخذ خواهد شد.
 • غرفه  های نمایشگاهی درتاریخ های یاد شده درجدول زمانبندی، تحویل داده می­شود و مجوز غرفه  آرایی در روز افتتاحیه نمایشگاه داده نمی­شود.
 • شرکت کننده حق واگذاری غرفه به غیر را، بدون اطلاع نمایشگاه بین المللی ندارد.
 • در صورت اقدام به غرفه آرایی، چک تخلیه از غرفه آرا دریافت میگردد. بدیهی است پس از پایان نمایشگاه غرفه گذار موظف است تا 24 ساعت نسبت به تخلیه غرفه اقدام نمایند در غیر این صورت هزینه تخلیه غرفه از محل چک قابل دریافت خواهد بود.
 • هزینه غرفه از كلیه مشاركت كنندگانی كه از اسم و یا مارك كارخانجات خارجی در محل غرفه خود استفاده نمایند و یا هرگونه كالا كه برروی آن نام و یا مارک خارجی نگارش شده باشد را به نمایش بگذارند، بصورت ارزی دریافت خواهد شد.
 • شرکت کننده مجاز به ورود و خروج کالاهای نمایشی خود در غیر ساعات یاد شده در جدول زمان بندی نمی باشد.
 • پخش هرگونه اصوات بلند و ناهنجار که باعث ایجاد مزاحمت برای غرفه های دیگر و موجب اخلال درکار پرسنل سالن باشد، ممنوع است.
 • شركت هایی كه نیاز به سركتیبه و غرفه بندی ندارند و یا كالاهای آنها سنگین است، می بایست تا 20 روز قبل از برگزاری نمایشگاه، مراتب را اعلام فرمایند. در غیر اینصورت، نمایشگاه هیچ مسئولیتی در قبال غرفه و ورود كالاهای شركت فوق را نخواهد داشت.
 • شرکت کنندگان مجاز به فروش کالاهای نمایشی خود به صورت پراکنده در غرفه های خود نیستند.
 • جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد غیر متخصص، خواهشمند است استخدام فرد یا شرکتی جهت طراحی و دکور بندی غرفه با اطلاع قبلی نمایشگاه بین المللی صورت پذیرد.
 • شرکت کننده میبایست میزان پوشش بیمه ای مد نظر خود را در صورت تمایل به اخذ بیمه اعلام نماید. پرداخت هزینه پوشش بیمه بعهده غرفه دار خواهد بود.
 • در صورتیکه غرفه گذار نسبت به پوشش بیمه ای خود اقدامی ننماید،نمایشگاه بین المللی دراین خصوص هیچگونه مسئولیتی را بعهده نخواهد داشت.
 • دریافت هرگونه لوازم و تجهیزات اضافی غرفه  فقط از طریق تكمیل فرم و پرداخت هزینه های مربوطه امكان پذیر می باشد. بدیهی است پس از ثبت نام قطعی فرم لوازم اضافی غرفه ارسال خواهد شد. نمایشگاه با توجه به زمان دریافت تقاضا و امكانات باقیمانده حق قبولی و یا رد تقاضا را برای خود محفوظ می دارد.
 • تحویل غرفه منوط به تسویه حساب كامل میباشد.
 • مشارکت کنندگان مجاز به برگزاری هرگونه مراسم مربوط به مسابقه، قرعه ­کشی، اهدای جوایز و … در داخل غرفه خود نمی باشند، در صورت نیاز به این امر می بایست قبلاً هماهنگی لازم را با نمایشگاه بعمل آورند.

شرکت نمایشگاه سازان از سال 1382 در حوزه برگزاری نمایشگاه ، برگزاری همایش و سمینارها ،طراحی غرفه و غرفه سازی ، مشاوره برای حضور موفق در نمایشگاه های بین المللی و برگزاری تور نمایشگاهی شروع به فعالیت نموده است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه در امر برگزاری نمایشگاه بین المللی ، همایش ، طراحی و غرفه سازی آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی و غرفه سازی در تهران ، غرفه سازی در تبریز ، غرفه سازی در اصفهان ، غرفه سازی در شیراز ، غرفه سازی در مشهد و غرفه سازی در کیش با ما تماس بگیرید.

نمایشگاه سازان سال 1387 موفق به کسب مجوز های لازم ( ثبت شرکت ، پروانه کسب تولید ) از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران گردیده و با دریافت گواهینامه های ایزو 9001 ، ایزو 10002 ، مدیریت رویداد از دانشگاه رید انگلستان، گرید غرفه سازی از نمایشگاه تهران پیشرو در صنعت نمایشگاهی ایران می باشد.

نمایشگاه سازان با گرد آوری اخبار نمایشگاهی ، آنالیز نمایشگاهی ، تقویم نمایشگاهی و لیست شرکت کنندگان نمایشگاه های ایران و جهان ، بانک اطلاعات جامعی را در اختیار فعالان صنعت نمایشگاهی قرار می دهد.

خدمات ما :

 1. غرفه سازی در تبریز ( یکی از بزرگترین غرفه سازان تبریز دارای کارگاه مجهز در تبریز )
 2. برگزاری نمایشگاه ، همایش و سمینار (داخل و خارج از ایران)
 3. طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی (داخل و خارج از ایران)
 4. برگزاری تور های نمایشگاهی
 5. ثبت نام واحد های داخلی برای نمایشگاه های خارجی با هدف توسعه صادرات
 6. مشاوره برای شرکت در نمایشگاه (چگونه و در چه نمایشگاهی حضور داشته باشیم )
 7. مشاوره برای افزایش راندمان و بازدهی حضور در نمایشگاه ها و کاهش هزینه ها

شماره های تماس ما : 02128427799  – 09123183478

عضویت در خبرنامه ایمیلی