نمايشگاه تخصصي ملزومات جهيزيه زوج هاي جوان و خدمات مرتبط شیراز

خدمات برای رویداد

نمايشگاه تخصصي ملزومات جهيزيه زوج هاي جوان و خدمات مرتبط شیراز

نمايشگاه تخصصي ملزومات جهيزيه زوج هاي جوان و خدمات مرتبط شیراز

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان، برگزاری نهمین نمايشگاه تخصصي ملزومات جهيزيه زوج هاي جوان و خدمات مرتبط شیراز از تاریخ 29 خرداد الی 2 تیر 1397 در نمایشگاه بین المللی شیراز انجام شد.

ثبت نام در نهمین نمايشگاه تخصصي ملزومات جهيزيه زوج هاي جوان و خدمات مرتبط شیراز

غرفه سازی در نهمین نمايشگاه تخصصي ملزومات جهيزيه زوج هاي جوان و خدمات مرتبط شیراز

نمايشگاه تخصصي ملزومات جهيزيه زوج هاي جوان و خدمات مرتبط شیراز

نمايشگاه تخصصي ملزومات جهيزيه زوج هاي جوان و خدمات مرتبط شیراز

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان، برگزاری نهمین نمايشگاه تخصصي ملزومات جهيزيه زوج هاي جوان و خدمات مرتبط شیراز از تاریخ 29 خرداد الی 2 تیر 1397 در نمایشگاه بین المللی شیراز با فضایی بالغ بر 18 هزار مترمربع و با تعداد 132 مشارکت کننده انجام شد.

سید محمود موسوی نگاه ویژه به مسائل و نیازهای اساسی خانواده‌ها به خصوص مادر و نوزاد، کودک و نوجوان و زوج‌های جوان و همچنین فراهم آوردن فضای مناسب برای حضور گروه‌های کالایی، خدماتی، آموزشی و مشاوره‌ای و توجه به سلامت روانی، سرگرمی و اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را از جمله اهداف این نمایشگاه برشمرد.

وی گفت: در این نمایشگاه تلاش شده با حضور مشارکت‌کنندگانی جهت ارائه کالا و خدمات به صورت اقساطی و بانک مهر اقتصاد جهت ارائه تسهیلات خرید کالا به رفاه اقتصادی خانواده‌ها نیز توجه شود.

موسوی با بیان اینکه 132 شرکت از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور دارند و 37 درصد شرکت‌کنندگان از استان فارس هستند، تشریح کرد: چهار سالن سرو، بهار، نرگس و ملاصدرا به این نمایشگاه‌ها اختصاص یافته است.

پس از گذشتن از قسمت‌های سخت و چالش‌های اولیه برای شروع زندگی مشترک، نوبت به مرحله خرید جهیزیه می‌رسد. مرحله ای که هر زوج جوانی که به آن می‌رسند و وسایل موردنیاز برای شروع یک زندگی مشترک را تهیه می‌کنند. شاید برای بعضی از زوج‌های جوان خرید جهیزیه چالشی سخت باشد.

گروه کالایی نمایشگاه :

 • فرش ماشینی
 • یخچال
 • تلویزیون
 • لباسشویی
 • اجاق گاز
 • ظروف آشپزخانه
 • لوازم برقی
 • چینی
 • بلور
 • لوازم آرایشی
 • بهداشتی
 • شوینده
 • زیبایی
 • پزشکی و سلامت

عرفه سازی در نهمین نمايشگاه تخصصي ملزومات جهيزيه زوج هاي جوان و خدمات مرتبط شیراز 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش کالاهای تان کمک می کند که در این راستا شرکت طراحان محیط آفتاب طلائی (نمایشگاه سازان) با داشتن افرادی مجرب در زمینه های نمایشگاهی (غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی، …)می تواند در هرچه بهتر شدن غرفه نمایشگاهی شما و علمکرد هرچه بهتر، از نظر آماری، غرفه شما را در این امر یاری کند.

با توجه به ازدیاد در برگزاری نمایشگاه های مختلف در سراسر کشور طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، اهمیت زیادی برای اغلب شرکت کنندگان نمایشگاه ها دارد زیرا در رسیدن به اهداف تعیین شده برای حضور و موفقیت هر شرکت در نمایشگاه بسیار موثر است. از آنجا که غرفه هر شرکت از رکن های اصلی و اساسی حضور و از عوامل موثر و مهم در موفقیت هر نمایشگاه است، شرکت ما از سال 1382 در ایران در حوزه صنعت نمایشگاهی شروع به فعالیت نموده است و در سال 1387 موفق به کسب مجوز های لازمه از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران شده است. مجموعه ما با توجه به پیشینه خود جزو یکی از اولین شرکت های ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی در منطقه خود  میباشد. مفتخریم  به استحضار برسانیم با توجه به گذشت زمان و کسب تجربه و با بهره مندی  از نیروهای متخصص و توانمند میتوانیم بهترین خدمات را در حوزه نمایشگاهی ارائه نماییم.

تقویم نمایشگاهی شیراز

برای بهره مندی از خدمات غرفه سازی در نمايشگاه تخصصي ملزومات جهيزيه زوج هاي جوان و خدمات مرتبط شیراز که همراه با ارائه خدمات در نمایشگاه های خارجی (غرفه سازی، تور نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه)  از سوی شرکت طراحان محیط آفتاب طلائی (نمایشگاه سازان) می باشد می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی