نمایشگاه اتومکانیکا استانبول (Automechanika Istanbul)

خدمات برای رویداد

نمایشگاه اتومکانیکا استانبول (Automechanika Istanbul)

نمایشگاه اتومکانیکا استانبول (Automechanika Istanbul)

نمایشگاه اتومکانیکا استانبول (Automechanika Istanbul)

نمایشگاه اتومکانیکا استانبول (Automechanika Istanbul)

خلاصه رویداد

نمایشگاه اتومکانیکا استانبول (Automechanika Istanbul) مهمترین نمایشگاه بین المللی ترکیه در زمینه صنعت خودرو است. ورود به بازار خودروی ترکیه مستلزم آمادگی و ظرافت است. اگر می خواهید به این بازار به سرعت در حال رشد وارد شوید یا اگر خواهان گسترش کسب و کار حاضر خود در ترکیه هستید، اتومکانیکا استانبول سکوی مناسبی برای شماست. این نمایشگاه با گردآوری فعالین اصلی این صنعت از ترکیه و اروپا، تبدیل به یک مرکز ملاقات برای بازرگانان ترکیه و دیگر فعالان این صنعت از کشورهای همسایه و مناطق اطراف شده است.

ویدئوی نمایشگاه اتومکانیکا استانبول (Automechanika Istanbul)

 

ما تلاش می کنیم حضور در نمایشگاه اتومکانیکا استانبول (Automechanika Istanbul) را به تجربه ای فوق العاده برای شما تبدیل نماییم. اگر قصد شرکت در نمایشگاه اتومکانیکا استانبول (Automechanika Istanbul) را دارید، با افتخار کلیه امکانات و تجربیاتی که به پشتوانه سالها فعالیت در این حوزه اندوخته ایم، در اختیار شما قرار می دهیم. مهمترین ماموریت ما تامین مجموعه کاملی از خدمات، برای حضور هرچه موثرتر و بی دغدغه تر شما در نمایشگاه اتومکانیکا استانبول (Automechanika Istanbul) است و راهبرد ما در انجام این ماموریت، ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و مورد نظر شماست.

4 روز سرشار از ارتباطات تجاری و نوآوری در نمایشگاه بین المللی خودرو ترکیه:

 

اتومکانیکای استانبول رویداد اول آسیایی اروپایی در زمینه تولید قطعات اصلی و خدمات پس از فروش است. این رویداد تمامی متخصصان مرتبط با بخشهای تولید، توزیع و تعمیرات در صنعت خودرو منطقه  را گرد هم می آورد و فرصت های مناسبی را برای رشد شرکت ها و بنگاه های کوچک و متوسط را در بازار مهیا می سازد.

اگر ترکیه و مناطق مجاور آن برای کسب و کار شما مهم است این نمایشگاه را نباید از دست بدهید.

تقسیم بندی محصولات در نمایشگاه Automechanika استانبول 2016:

 

  • قطعات و اجزا: قطعات نیروی محرکه، بدنه، قطعات استاندارد، قطعات داخل اطاق، تجهیزات اصلی و قطعات اضافی سیستم های رانندگی جایگزین، قطعات جانبی ویژه شارژ، قطعات بازسازی شده، بهبود یافته و تعمیری خودرو های سواری و وسایل نقلیه با مصارف ویژه، همراه با حضور موسسات مرتبط با این بخش از صنعت و انتشارات تخصصی.
  • مجموعه های الکترونیکی و سیستم ها: مجموعه های الکترونیکی مرتبط با موتور، سیستم های روشنایی خودرو،  سیستم مولد نیرو، سیستم های هوشمند ترافیک (آی تی اس) ، امنیت خودرو، سیستم های الکترونیکی رفاهی، همراه با حضور موسسات مرتبط با این بخش از صنعت و انتشارات تخصصی.
  • قطعات جانبی و سفارشی: قطعات جانبی خودروهای موتوری، سفارشی سازی فنی، نمایش مجازی سفارشی سازی، رسانه های اطلاعاتی سرگرم کننده، خودرو های ویژه، تجهیزات و ادوات مقاوم سازی، رینگ چرخ، چرخ ها، لاستیک ها، سیستم های مدیریت فشار باد لاستیک ها، کشنده های خودرو های سواری و ویژه، قطعات یدکی و جانبی کشنده ها،  همراه با حضور موسسات مرتبط با این بخش از صنعت و انتشارات تخصصی.
  • تعمیرات و نگهداری: ادوات و تجهیزات تعمیر گاهی، صافکاری بدنه، نقاشی و محافظت از خوردگی، تعمیرات و نگهداری باربند خودرو ها، خدمات یدک کشی، خدمات کمک رسانی تصادفات، خدمات سیار، بازیافت و دفع ذباله های تعمیرگاهی، تجهیزات فروشندگان و تعمیرکاران خودرو، روغن ها و روانسازها، همراه با حضور موسسات مرتبط با این بخش از صنعت و انتشارات تخصصی.
  • راه حل های دیجیتال و سیستم های مدیریت: تعمیرگاه / فروشندگان خودرو / طراحی و ساخت پمپ بنزین، تامین مالی، امور نمایندگی، مدیریت و کنترل شکایات، سیستم های مدیریت نمایندگی فروش، مدیریت تعمیرگاه، آموزش فنی و حرفه ای و آموزش های پیشرفته، ارائه کنندگان خدمات اینترنتی و بازار خودرو،  ترویج صنعت و تجارت، ابتکارات گروهی، مفاهیم خدمات سیار، همراه با حضور موسسات مرتبط با این بخش از صنعت و انتشارات تخصصی.
  • کارواش، نگهداری و بازسازی: شستشو و نگهداری خودرو، بازسازی خودرو، زیرساخت های شارژ و سوختگیری، همراه با حضور موسسات مرتبط با این بخش از صنعت و انتشارات تخصصی.
  • سازمان ها، اتحادیه ها و انجمن های مربوطه
  • نشریات، کتب و نشریات اینترنتی
رویدادهای نمایشگاه: نمایشگاه اتومکانیکا استانبول میزبانی برای رویدادهای منتخب، برنامه های جانبی و برنامه های ترویجی ویژه است.

آکادمی اتومکانیکا:

 

نام آکادمی اتومکانیکا مترادف است با همایش های سطح بالا با همکاری سخنرانان حرفه ای صنعت خودرو با هدف جذب شرکت کنندگانی از میان کارکنان فنی تولید کنندگان خودرو در سطح ملی و منطقه ای.

این همایش ها در طول روزهای نمایشگاه برگزار می شود و جزئیات در مورد موضوعات و زمان های برگزاری آنها متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

جهت ثبت نام و بازدید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن   ٠٤١٣٦٦٨٦٢٣٩ و  ٠٤١٣٦٦٨٧٨٣٣  تماس بگیرد.

عضویت در خبرنامه ایمیلی