نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، قطعات و تجهیزات جانبی تهران هفتمین دوره

خدمات برای رویداد

نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، قطعات و تجهیزات جانبی تهران هفتمین دوره

نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، قطعات و تجهیزات جانبی تهران هفتمین دوره

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، قطعات و تجهیزات جانبی تهران هفتمین دوره از تاریخ 28 الی 31 تیر 1397 در نمایشگاه بین المللی تهران انجام شد.

نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، قطعات و تجهیزات جانبی تهران هفتمین دوره

نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، قطعات و تجهیزات جانبی تهران هفتمین دوره

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، قطعات و تجهیزات جانبی تهران هفتمین دوره از تاریخ 28 الی 31 تیر 1397 در نمایشگاه بین المللی تهران وبا فضایی بالغ بر 25 هزار متر مربع و تعداد 135 شرکت داخلی و 42 شرکت خارجی انجام شد.

هفتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور ، پله برقی ، بالابرها، قطعات و تجهیزات جانبی با حضور دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل ،امیر مکری قائم مقام و قبادی معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش از صنایع کشورمان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

در نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، قطعات و تجهیزات جانبی تهران از کشورهای ایتالیا، تایوان ، آلمان ،ترکیه ، ژاپن، چین،سوییس،کرواسی ،و کره جنوبی در زمینه تولید انواع آسانسور درب و کابین بالابر پله برقی تابلو فرمان و انواع موتورهای آسانسور و سنگ کف و ماشین آلات مربوطه مشارکت دارندآخرین محصولات خود رادر معرض بازدید علاقه مندان قرار داده اند .

شایان ذکر است : اکثر تولیدات و محصولات ارائه شده با همت تولید کنندگان داخلی بومی سازی شده و بدون صرف ارزهای خارجی در کشور به تولید انبوه رسیده است.

نمایشگاه آسانسور، پله برقی، بالابرها و تجهیزات جانبی تهران (Liftexpo) نمایشگاه تخصصی صنعت آسانسور،پله برقی،بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی Liftexpo ، برای اولین بار در تازه ترین و مدرن ترین مرکز نمایشگاهی ایران ” مجموعه شهر آفتاب” در فضایی بالغ بر ٢٥.٠٠٠ متر مربع فضای ثابت ودر مجموع ٢٨.٠٠٠ متر مربع همراه با غرفه های برپاشده در فضای بیرونی، در سه سالن تخصصی برگزار خواهد شد.

نکته اصلی در رابطه با این سالن ها و تاثیر مثبت آن بر نحوه برگزاری نمایشگاه ،ارتفاع زیاد سالن ها و عدم وجود ستون های آزار دهنده است که سوار کردن وپیاده سازی قطعات و تجهیزات مرتبط با صنعت آسانسور را در این فضا تسهیل و به نمایش بهتر آن ها نیزکمک می نماید، همچنین وجود تسهیلات و امکانات مناسب برای بازدیدکنندگان نیز دیگر جنبه حائز اهمیت این مرکز نمایشگاهی است.

شایان ذکر است که این رویداد با حمایت یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین انجمن های صنعتی ایران ” انجمن تشکل های صنعت آسانسور و پله برقی” با بیش از ١٦٠٠ عضو دائمی از برترین و معتبر ترین شرکت های فعال در این زمینه، برگزار خواهد شد.

جهت سفارش غرفه سازی در شهر افتاب تهران اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد ویژه غرفه سازی در شهر افتاب تهران

اهداف برگزاری نمایشگاه:

 1. معرفی خلاقیت‌ها، ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل كشور در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات مربوط به صنعت آسانسور، پله برقی،  نوار نقاله‌ها و بالابرها مشتمل بر تولید، بازرگانی و خدمات محصول، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته این صنعت.
 2. شناسایی و معرفی مشكلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت و تلاش در جهت جلب حمایت سازمان‌های دولتی و خصوصی ذیربط و دست اندركاران صنعت مذكور با برگزاری این نمایشگاه.
 3. ایجاد بسترهای مناسب به منظور ترغیب افراد یا واحدهای سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری و بهره گیری مناسب از ظرفیتهای موجود و ایجاد زمینه‌های اشتغال زایی و كارآفرینی در صنایع موضوع نمایشگاه.
 4. آشنایی دست اندركاران با محصولات، نوآوری‌ها و پیشرفت‌های صنعت آسانسور، پله برقی و بالابرها در سایر كشورها و تلاش برای  رسیدن به استانداردهای جهانی مربوطه.

جهت سفارش غرفه سازی با قیمت های مناسب اینجا کلیک کنید.

جهت سفارش غرفه سازی در شهر افتاب تهران با خدمات ویژه اینجا کلیک کنید.

 1. ایجاد زمینه رقابت سالم میان تولید كنندگان داخلی در جهت ارتقاء كیفیت تولیدات.
 2. ایجاد ارتباط مستقیم و رودررو میان تولیدكنندگان و مصرف‌كنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف.
 3. ایجاد و یا ارتقاء رویكرد صادرات محصول به سایر كشورها بالاخص كشورهای همسایه و بازار هدف.
 4. تبادل فكر، فناوری و محصول میان شركت‌كنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه و ایجاد ارتباط تجاری میان آنها.
 5. ایجاد بستر لازم جهت معرفی محصولات با كیفیت و استانداردهای مطلوب.
 6. تعامل بخش خصوصی با تشكل‌های فعال این صنعت و مجموعه ادوات دولتی مرتبط.
 7. توجه به توان ساخت داخل و تشویق و ترغیب بومی سازی قطعات و مجموعه‌های آسانسور، پله برقی، نوار نقاله‌ها و بالابرها در كشور.
 8. تبدیل این موضوع نمایشگاهی به عنوان یك رویداد مهم منطقه‌ای در صنعت آسانسورو بالابرها.

جهت سفارش غرفه سازی در شهر افتاب تهران با تجهیزات رایگان اینجا کلیک کنید.

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی