نمایشگاه بین المللی بسته بندی هند

خدمات برای رویداد

نمایشگاه بین المللی بسته بندی هند

نمایشگاه بین المللی بسته بندی هند

نمایشگاه بین المللی بسته بندی هند

نمایشگاه بین المللی بسته بندی هند

نمایشگاه بین المللی بسته بندی هند

نمایشگاه بین المللی بسته بندی هند ، ماشین آلات بسته بندی، فرعی، پردازش مواد غذایی و سایر بخش های کاربردی بسته بندی.

Indiapack Pacprocess یک رویداد 3 روزه است که از 26 اکتبر تا 28 اکتبر 2017 در میدان pragati دهلی نو هند برگزار شد.

نمایشگاه بین المللی بسته بندی هندمحصولاتی مانند ماشین آلات پردازش مواد غذایی و تکنولوژی مربوط به آن، محصولات غذایی، مواد غذایی و صنایع لبنی، مواد اولیه، تجهیزات رستوران و غذا، مواد بسته بندی، وسایل بسته بندی، فن آوری اتوماسیون / تکنیک های تکمیلی، تله، تدارکات و حمل و نقل تجهیزات و سایر خدمات و غیره در مواد غذایی و آشامیدنی شامل شده بود.

Messe Düsseldorf و موسسه بسته بندی هند به طور مشترک سازمان  indiapack pacprocess را سازماندهی کرد تا هر دو سازمان بتوانند تخصص خود را در بسته بندی و بخش تولید و صنعت پردازش مرتبط به بازار هند بپیوندند. این نمایشگاه از تاریخ 26 تا 28 اکتوبر 2017 در دهلی نو  برگزار شد.

نمایشگاه بین المللی بسته بندی هند 20000 بازدید کننده از هند و منطقه شرق آسیا  داشت . و همچنین 300 غرفه دار از هند و خارج از کشور نیز حضور داشتند .

 

 

جهت ساخت غرفه های نمایشگاهی و ثبت نام در نمایشگاه های داخلی و خارجی با ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ درصنعت نمایشگاهی آغاز نموده است و در سال ۱۳۸۸ با ثبت شرکت در سازمان مربوطه و اخذ مجوز فعالیت  از دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی، نمایشگاه های خارجی ، اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی و اخذ نمایند گی از شرکت های خارجی ، برگزاری نمایشگاه های ملی خارجی و تخصصی خارجی در ایران ، مشارکت با شرکت های خارجی جهت برگزاری نمایشگاه در ایران و طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی ارائه خدمات نموده است.

مجموعه نمایشگاه سازان از بدو تولد ، نمایشگاه های مختلفی از جمله : مبلمان ، مصالح ساختمانی ، طلا و جواهر ، آرایشی بهداشتی ، فرش و لوازم خانگی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است و در حوضه های نفت گاز پتروشیمی ، برق ، لباس ، کیف و کفش مشارکت در برگزاری داشته است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از ۱۰ سال در امر برگزاری نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی غرفه ، ساخت غرفه ( غرفه سازی ، ، غرفه آرایی )  در تمام نقاط جهان آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.

جهت ثبت نام در نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تمام نقاط جهان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی