نمایشگاه بین المللی تجهیزات ساخت و ساز هند

خدمات برای رویداد

نمایشگاه بین المللی تجهیزات ساخت و ساز هند

نمایشگاه بین المللی تجهیزات ساخت و ساز هند

نمایشگاه بین المللی تجهیزات ساخت و ساز هند

نمایشگاه بین المللی تجهیزات ساخت و ساز هند

نمایشگاه بین المللی تجهیزات ساخت و ساز هند در بنگالورو

بنگلور بزرگترین نمایشگاه تجارت بین المللی در زمینه تجهیزات و ساخت و ساز است. این نمایشگاه آخرین پیشرفت های مهندسی ساخت و ساز با تاکید بر آخرین محصولات ، تجهیزات و تکنولوژی خاص بر بهره وری ، ایمنی ، حفاظت از محیط زیست و کیفیت ساخته بود.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات ساخت و ساز هند 5 روزه، از 12 تا 16 دسامبر  2017 برگزار شد که شامل 731 غرفه دار و 28330 بازدید کننده در EXCON بنگلور بود .

گروه محصولات: کمپرسور، جرثقیل، تجهیزات خرد کن، تجهیزات حفاری، تجهیزات زمین، موتور، لیفتراک، بالابرها، انتقال قدرت هیدرولیکی، تجهیزات سنگ فرش، لودرهای لودر، ژنراتورهای ثابت، غلتکهای تایر، ترنچرها، کمپرسورهای خاکی ارتعاشی و …

بخش صنعت: مهندسی عمران، خودرو تجاری، ساخت و ساز جاده، مهندسی سازه و …

نمایشگاه های این بخش ها: نمایشگاه ها و نمایشگاه های مهندسی ساخت و ساز، نمایشگاه های تجاری برای صنعت ساخت و ساز جاده، نمایشگاه های تجاری برای مهندسی عمران، کارهای تونل و زیرزمینی، نمایشگاه های تجاری برای وسایل نقلیه تجاری و … .

   

 

جهت ساخت غرفه های نمایشگاهی و ثبت نام در نمایشگاه های داخلی و خارجی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ درصنعت نمایشگاهی آغاز نموده است و در سال ۱۳۸۸ با ثبت شرکت در سازمان مربوطه و اخذ مجوز فعالیت  از دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی، نمایشگاه های خارجی ، اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی و اخذ نمایند گی از شرکت های خارجی ، برگزاری نمایشگاه های ملی خارجی و تخصصی خارجی در ایران ، مشارکت با شرکت های خارجی جهت برگزاری نمایشگاه در ایران و طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی ارائه خدمات نموده است.

مجموعه نمایشگاه سازان از بدو تولد ، نمایشگاه های مختلفی از جمله : مبلمان ، مصالح ساختمانی ، طلا و جواهر ، آرایشی بهداشتی ، فرش و لوازم خانگی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است و در حوضه های نفت گاز پتروشیمی ، برق ، لباس ، کیف و کفش مشارکت در برگزاری داشته است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از ۱۰ سال در امر برگزاری نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی غرفه ، ساخت غرفه ( غرفه سازی ، ، غرفه آرایی )  در تمام نقاط جهان آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.

جهت ثبت نام در نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تمام نقاط جهان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی