نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز بیستمین دوره

خدمات برای رویداد

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز بیستمین دوره

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز بیستمین دوره

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان، برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز بیستمین دوره از تاریخ 12  الی 15 تیر 1397 در نمایشگاه بین المللی شیراز انجام شد.

ثبت نام در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز

غرفه سازی در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز بیستمین دوره

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز بیستمین دوره

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان، برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز بیستمین دوره از تاریخ 12  الی 15 تیر 1397 در نمایشگاه بین المللی شیراز بافضایی بالغ بر 10 هزار متر مربع و تعداد 300 غرفه دار انجام شد.

در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز 103شرکت از سراسر کشور از جمله فارس، تهران، خراسان، اصفهان و نمایندگان محصولاتی از کشورهای ایتالیا، چین و روسیه در قالب 300 غرفه، جدیدترین محصولات و خدمات خود را در زمینه های تولید انواع لوله و اتصالات، شیرآلات، بتن های آماده و نیمه آماده، آسانسور، تیرچه و بلوک، فوم، سیستم های تاسیساتی، کلید و پریز ارایه کرده اند.

به گفته وی، میزان مشارکت فعالان و تولیدکنندگان حوزه صنعت ساختمان استان فارس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز 47 درصد است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس بیان کرد: نمایشگاه صنعت ساختمان، تاثیر بسزایی بر معرفی تولیدات، فروش، جذب مشتری، افزایش حجم مبادلات، کمک به انتخاب محصولات و خدمات ساختمانی و به اشتراک گذاری تجربیات و دانش و فناوری‌های نوین این صنعت دارد.

موسوی، صنعت ساختمان را یکی از صنایع خاص و حیاتی کشور دانست و گفت: این صنعت افزون بر نقش ممتازی که در تحقق اهداف اقتصادی ایفا می‌کند، می‌تواند در سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی، صنایع و تولیدات داخلی، ایجاد اشتغال، رونق بازار و همچنین فعال شدن صنایع کوچک و بزرگ بسیار تاثیرگذار باشد.

دوران فعلی صنعت ساختمان در ایران یکی از دوران‌های خاص این صنعت است و باید با تحلیل دقیق و مؤثر آینده محتمل آن را پیش روی خود ترسیم کرد و نمایشگاه با توجه به سهم عظیمی که در تبادل تجربیات و اشتراک گذاری دستاوردها، خدمات، دانش و فناوری‌های نوین دارد می‌تواند با فراهم کردن بستری مناسب به پیشرفت اقتصاد و صنعت ساختمان کشور کمک کند.

گروه کالایی نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز

  • گچ، سیمان، آجر، سنگ معدنی و مصنوعی
  • درب‌های ضد سرقت
  • شیرآلات، لوله و اتصالات، یراق آلات
  • مخازن پلی اتیلن
  • انواع ساندویچ پنل، تیرچه، میلگرد، بلوک، چسب، کناف، بتن،
  • انواع عایق و رنگ‌های صنعتی و ساختمانی،
  • آسانسور و بالابر
  • دکوراسیون داخلی و نماهای خارجی

غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز بیستمین دوره

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش کالاهای تان کمک می کند که در این راستا شرکت طراحان محیط آفتاب طلائی (نمایشگاه سازان) با داشتن افرادی مجرب در زمینه های نمایشگاهی (غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی، …)می تواند در هرچه بهتر شدن غرفه نمایشگاهی شما و علمکرد هرچه بهتر، از نظر آماری، غرفه شما را در این امر یاری کند.

با توجه به ازدیاد در برگزاری نمایشگاه های مختلف در سراسر کشور طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، اهمیت زیادی برای اغلب شرکت کنندگان نمایشگاه ها دارد زیرا در رسیدن به اهداف تعیین شده برای حضور و موفقیت هر شرکت در نمایشگاه بسیار موثر است.

از آنجا که غرفه هر شرکت از رکن های اصلی و اساسی حضور و از عوامل موثر و مهم در موفقیت هر نمایشگاه است، شرکت ما از سال 1382 در ایران در حوزه صنعت نمایشگاهی شروع به فعالیت نموده است و در سال 1387 موفق به کسب مجوز های لازمه از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران شده است. مجموعه ما با توجه به پیشینه خود جزو یکی از اولین شرکت های ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی در منطقه خود  میباشد. مفتخریم  به استحضار برسانیم با توجه به گذشت زمان و کسب تجربه و با بهره مندی  از نیروهای متخصص و توانمند میتوانیم بهترین خدمات را در حوزه نمایشگاهی ارائه نماییم.

تقویم نمایشگاهی شیراز

برای بهره مندی از خدمات غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز که همراه با ارائه خدمات در نمایشگاه های خارجی (غرفه سازی، تور نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه) از سوی شرکت طراحان محیط آفتاب طلائی (نمایشگاه سازان) می باشد می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی