نمایشگاه بین المللی نساجی دبی 2017

خدمات برای رویداد

نمایشگاه بین المللی نساجی دبی 2017

نمایشگاه بین المللی نساجی دبی 2017

نمایشگاه بین المللی نساجی دبی 2017

نمایشگاه بین المللی نساجی دبی 2017

نمایشگاه بین المللی نساجی دبی 2017

نمایشگاه بین المللی پوشاک و منسوجات در تاریخ 08 تا 10 آوریل در 2017 برگزار شد.

 ششمین دوره نمایشگاه بین المللی لباس و منسوجات در مرکز تجارت جهانی دبی از 8 تا 10 آوریل برگزار شد . این نمایشگاه، منجر به گردهمایی تولید کنندگان و طراحان نساجی از سراسر جهان از جمله چین، هند، پاکستان، ترکیه، اندونزی و ایتالیا شد و رشد انباشته سالانه 9.9٪ را ثبت کرد که امسال 200 غرفه دار شرکت کرده بودند.

برند هایی مانند : ADAK TEKSTIL , AKEL , ANIL , AKRIDA , ASHIKA , BONDY , MISS FIT , T & S ,WRAP و … در این نمایشگاه حضور داشتند.

نمایشگاه بین المللی نساجی دبی 2017 از محصولات پوشاک و پوشاک، شیوه زندگی و مد، صنایع نساجی، پارچه و نخ ریسی نمایش داده شد. شرکت کنندگان غالبا از اروپا، هند، چین، اندونزی، ژاپن، کره، ترکیه و سایر تولیدکنندگان با کیفیت بالا از سرتاسر جهان بودند.

   

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ درصنعت نمایشگاهی آغاز نموده است و در سال ۱۳۸۸ با ثبت شرکت در سازمان مربوطه و اخذ مجوز فعالیت  از دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی، نمایشگاه های خارجی ، اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی و اخذ نمایند گی از شرکت های خارجی ، برگزاری نمایشگاه های ملی خارجی و تخصصی خارجی در ایران ، مشارکت با شرکت های خارجی جهت برگزاری نمایشگاه در ایران و طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی ارائه خدمات نموده است.

مجموعه نمایشگاه سازان از بدو تولد ، نمایشگاه های مختلفی از جمله : مبلمان ، مصالح ساختمانی ، طلا و جواهر ، آرایشی بهداشتی ، فرش و لوازم خانگی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است و در حوضه های نفت گاز پتروشیمی ، برق ، لباس ، کیف و کفش مشارکت در برگزاری داشته است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از ۱۰ سال در امر برگزاری نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.

جهت ثبت نام در نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تمام نقاط جهان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی