شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

5000 متر

فضای نمایشگاه

120 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار امارات متحده عربی دبی

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار امارات متحده عربی- دبی که بالاترین و اولین رتبه را در دبی و منطقه دارا می باشد، یک بازاریابی وابسته است که هر دو سال یک بار در واقع در اروپا و آسیا برگزار می شود.همچنین نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی که در سال 2015 راه اندازی شد، با 250 شرکت، بیش از 35 تبلیغ کننده، بیش از 150 شبکه وابسته و بیش از 6000 بازاریاب برتر وابسته از سراسر جهان گرد هم می آیند و این نمایشگاه را به یک رویداد جهانی شناخته شده تبدیل کرده است. نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی توسط برگزار کننده ها و فعالان در حوزه کسب و کار به عنوان “رویداد کاملاً ضروری در صنعت” مورد استقبال قرار می گیرد. همچنین این نمایشگاه برای اولین بار، در بزرگترین گردهمایی جهان از بازاریابان برتر وابسته و کارآفرینان تجارت الکترونیک دعوت به عمل می آورد. همچنین نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی که در دو روز برگزار می شود شامل محتوای عمیق و گفتگو با بیش از 45 کارشناس مشهور بین‌المللی است که بینش‌ های منحصر به‌ فرد و استراتژی‌ های مبتنی بر داده را ارائه می‌ دهند. این کنفرانس در کنار نمایشگاهی برگزار می‌ شود که میزبان بسیاری از برندهای جهانی است که هر کدام فرصت‌ های استثنایی را برای پیشبرد کسب‌وکار شما ارائه می‌ کنند.

می توان از نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌ های کسب و کار در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌ های علمی در رشته کسب و کار است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌ شود. نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد کسب و کار جهان است.همچنین نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی کسب و کار با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای کسب و کار است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات کسب و کار را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت کسب و کار را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار امارات متحده عربی- دبی شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار امارات متحده عربی- دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن کسب و کار دبی در این نمایشگاه است انجمن کسب و کار دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در  برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان  و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کسب و کار دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع  محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کسب و کار آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار کسب و کار را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های  شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمایشگاه بین المللی تهران مرکز نمایشگاهی سئول

1402/09/13الی1402/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/12/12الی1402/12/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/07/30الی1403/08/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1402/12/17الی1402/12/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/08/25الی1402/08/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی|نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/11/19الی1402/11/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمايشگاه بین المللی شیراز

1402/11/17الی1402/11/20

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار امارات متحده عربی دبی

نمایشگاه بین المللی و همایش توسعه کسب و کار دبی در سالن شیخ سعید 1 – 3 برگزار خواهد شد.

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.