نمایشگاه بین المللی چوب بمبئی

خدمات برای رویداد

نمایشگاه بین المللی چوب بمبئی

نمایشگاه بین المللی چوب بمبئی

نمایشگاه بین المللی چوب بمبئی

نمایشگاه بین المللی چوب بمبئی

نمایشگاه بین المللی چوب بمبئی MUMBAIWOOD

بزرگترین نمایشگاه تجاری هند برای ماشین آلات نجاری، ابزار، اتصالات، لوازم جانبی، مواد اولیه و محصولات است که در تاریخ 2017/10/14 برگزار شد.

دوره سوم نمایشگاه بین المللی چوب بمبئی برنامه ریزی شده از 14 اکتبر 2017 در مرکز نمایشگاه بمبئی در گورگاون، بمبئی برگزار شد.

با استفاده از موفقیت دو دوره اخیر در سال های 2013 و 2015 و سرمایه گذاری در امتداد هندوودو 2016 و دهلیوود 2017، دوره سوم MumbaiWood 2017 در حال حاضر به عنوان یک رویداد ملی برجسته شد و برای جذب گردشگران هند شناخته شد.

MumbaiWood 2017  بیش از 250 غرفه دار، 10،000 بازدید کننده تجاری در بیش از 8000 متر مربع را به ارمغان آورد. این رویداد بهترین و تاثیر گذارترین تصمیم گیرندگان در صنعت صنایع چوب و مبلمان از سراسر هند را به ارمغان آورد و پلت فرم مناسب برای تولید کنندگان مبلمان و صنایع چوبی بود.

 

جهت ساخت غرفه های نمایشگاهی و ثبت نام در نمایشگاه های داخلی و خارجی با ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ درصنعت نمایشگاهی آغاز نموده است و در سال ۱۳۸۸ با ثبت شرکت در سازمان مربوطه و اخذ مجوز فعالیت  از دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی، نمایشگاه های خارجی ، اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی و اخذ نمایند گی از شرکت های خارجی ، برگزاری نمایشگاه های ملی خارجی و تخصصی خارجی در ایران ، مشارکت با شرکت های خارجی جهت برگزاری نمایشگاه در ایران و طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی ارائه خدمات نموده است.

مجموعه نمایشگاه سازان از بدو تولد ، نمایشگاه های مختلفی از جمله : مبلمان ، مصالح ساختمانی ، طلا و جواهر ، آرایشی بهداشتی ، فرش و لوازم خانگی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است و در حوضه های نفت گاز پتروشیمی ، برق ، لباس ، کیف و کفش مشارکت در برگزاری داشته است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از ۱۰ سال در امر برگزاری نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی غرفه ، ساخت غرفه ( غرفه سازی ، ، غرفه آرایی )  در تمام نقاط جهان آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.

جهت ثبت نام در نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تمام نقاط جهان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی