نمایشگاه بین المللی Big 5 دبی 2017

خدمات برای رویداد

نمایشگاه بین المللی Big 5 دبی 2017

نمایشگاه بین المللی Big 5 دبی 2017

نمایشگاه بین المللی Big 5 دبی 2017

نمایشگاه بین المللی Big 5 دبی 2017

نمایشگاه بین المللی Big 5 دبی 2017

سی و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی Big 5 دبی 2017 در 26 تا 29 نوامبر در مرکز تجاری دبی برگزار شد.

این رویداد همه زیر مجموعه های مصالح ساختمانی و راه حل ها را در زیر یک سقف قرار داد. تولید کنندگان، تامین کنندگان، معامله گران و ارائه دهندگان خدمات از آسیای میانه، اروپا و آمریکا، هزاران تکنولوژی و راه حل پیشرفته را نمایش داد.

نمایشگاه بزرگ 5 دارای 2586 غرفه دار از 59 کشور بود. این نمایشگاه دارای محصولاتی مانند:

خدمات داخلی MPE ، پاکت ساختمانی نهایی ، ابزار ساخت و ساز ویژه ساختمانی، تکنولوژی ساخت و ساز ساختمان و نوآوری و … بود .

در این نمایشگاه برند های معروفی مانند : NCA , ACORCE , KPDA , BOOKING, DBA , IQSK و … حضور داشتند.

         

 

جهت ساخت غرفه های نمایشگاهی و ثبت نام در نمایشگاه های داخلی و خارجی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ درصنعت نمایشگاهی آغاز نموده است و در سال ۱۳۸۸ با ثبت شرکت در سازمان مربوطه و اخذ مجوز فعالیت  از دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی، نمایشگاه های خارجی ، اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی و اخذ نمایند گی از شرکت های خارجی ، برگزاری نمایشگاه های ملی خارجی و تخصصی خارجی در ایران ، مشارکت با شرکت های خارجی جهت برگزاری نمایشگاه در ایران و طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی ارائه خدمات نموده است.

مجموعه نمایشگاه سازان از بدو تولد ، نمایشگاه های مختلفی از جمله : مبلمان ، مصالح ساختمانی ، طلا و جواهر ، آرایشی بهداشتی ، فرش و لوازم خانگی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است و در حوضه های نفت گاز پتروشیمی ، برق ، لباس ، کیف و کفش مشارکت در برگزاری داشته است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از ۱۰ سال در امر برگزاری نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی غرفه ، ساخت غرفه ( غرفه سازی ، ، غرفه آرایی )  در تمام نقاط جهان آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.

جهت ثبت نام در نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تمام نقاط جهان با ما تماس بگیرید.

 

عضویت در خبرنامه ایمیلی