نمایشگاه تجاری ، امنیتی و آتش نشانی هند

خدمات برای رویداد

نمایشگاه تجاری ، امنیتی و آتش نشانی هند

نمایشگاه تجاری ، امنیتی و آتش نشانی هند

نمایشگاه تجاری ، امنیتی و آتش نشانی هند

نمایشگاه تجاری ، امنیتی و آتش نشانی هند

نمایشگاه تجاری ، امنیتی و آتش نشانی هند 2017 IFSEC INDIA-NEW DELHI

نمایشگاه تجاری ، امنیتی و آتش نشانی هند  2017 IFSEC INDIA-NEW DELHI  در روزهای 6 تا 8 دسامبر 2017 در میدان پراگاتی دهلی نو برگزار شد و یکی از مقامات برجسته منطقه در زمینه تخصص و راهنمایی امنیتی صنعتی

است. نمایشگاه تجاری ، امنیتی و آتش نشانی هند مرکز 15000 خریداران و تصمیم گیرندگان صنعت بود. این  نمایش محصولات پیشرفته مانند  CCTV و نظارت تصویری، بیومتریک و RFID،

سیستم های مجتمع کنترل دسترسی،امنیت سایبری، سیستم های یکپارچه، امنیت فیزیکی، حفاظت محیط، سیستم های تشخیص آتش، هشدارهای مزاحم و آلارم های آتش را نشان می دهد.

بهترین محصولات و خدمات با کیفیت از قبیل الکترونیک، سیستم های امنیتی، راه حل های امنیتی یکپارچه، سیستم های داده، چاپگر کارت، کابل الکترونیک، سیستم های اتوماسیون، سیستم های مخابراتی و بسیاری موارد دیگر در دسترس هستند. نام های بزرگ در این نمایشگاه  از امنیت و آتش سوزی شرکت می کنند، از جمله :

Honeywell، MDR Electronics، Motorola، Samsung، Tyco، Wipro،ADI، Aditya، Communications Axis، Avigilon، D-Link،Fortune Marketing و بسیاری دیگر.

   

جهت ساخت غرفه های نمایشگاهی و ثبت نام در نمایشگاه های داخلی و خارجی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ درصنعت نمایشگاهی آغاز نموده است و در سال ۱۳۸۸ با ثبت شرکت در سازمان مربوطه و اخذ مجوز فعالیت  از دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی، نمایشگاه های خارجی ، اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی و اخذ نمایند گی از شرکت های خارجی ، برگزاری نمایشگاه های ملی خارجی و تخصصی خارجی در ایران ، مشارکت با شرکت های خارجی جهت برگزاری نمایشگاه در ایران و طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی ارائه خدمات نموده است.

مجموعه نمایشگاه سازان از بدو تولد ، نمایشگاه های مختلفی از جمله : مبلمان ، مصالح ساختمانی ، طلا و جواهر ، آرایشی بهداشتی ، فرش و لوازم خانگی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است و در حوضه های نفت گاز پتروشیمی ، برق ، لباس ، کیف و کفش مشارکت در برگزاری داشته است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از ۱۰ سال در امر برگزاری نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی غرفه ، ساخت غرفه ( غرفه سازی ، ، غرفه آرایی )  در تمام نقاط جهان آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.

جهت ثبت نام در نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تمام نقاط جهان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی