نمایشگاه سرگرمی و تفریحی دبی 2017

خدمات برای رویداد

نمایشگاه سرگرمی و تفریحی دبی 2017

نمایشگاه سرگرمی و تفریحی دبی 2017

نمایشگاه سرگرمی و تفریحی دبی 2017

نمایشگاه سرگرمی و تفریحی دبی 2017

نمایشگاه سرگرمی و تفریحی دبی 2017

نمایشگاه سرگرمی و تفریحی دبی 2017 در تاریخ 27 تا 29 مارس برگزار شد.

این نمایشگاه با مجموعه ای شگفت انگیز از محصولات و خدمات نوآورانه فرصتی عالی برای کشف آخرین سواری تفریحی، ماشین آلات سکه، سیستم های کامپیوتری، کیوسک مواد غذایی و نوشیدنی، هدایا و سوغاتی، محصولات، دستگاه های ایمنی و امنیت و دیگر سخت افزار مربوطه را نشان داد.

این نمایش بیش از 300 غرفه دار از چندین کشور را جذب کرد و هزاران بازدید کننده تجاری را جذب کرد.

نمایش 23 درصدی معامله 2017، بزرگترین نشان دهنده در مقایسه با دوره های قبلی بود، چرا که بسیاری از غرفه های جدید از خاورمیانه، آفریقا، آمریکا، مدیترانه، کشورهای آسیایی، کانادا، تایوان، دانمارک، استرالیا، هلند، بلژیک ، آلمان، نیوزیلند، ترکیه، اسلوونی، جمهوری چک، ایرلند شمالی، پرتغال، کویت، ایتالیا، لهستان و اسپانیا به نمایشگاه پیوستند.

در سال 2017، اختراعات پیشرفته، مانند موارد بسیار پیش بینی شده – واقعیت افزوده، پارک سواری 9 بعدی، سینماهای 12 بعدی، تجهیزات تفریحی و تفریحی خانواده، در میان مجموعه ای بی نظیر از مدرنیزه های بی نظیر ارائه شده، نشان داده شد.

         

جهت ساخت غرفه های نمایشگاهی و ثبت نام در نمایشگاه های داخلی و خارجی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ درصنعت نمایشگاهی آغاز نموده است و در سال ۱۳۸۸ با ثبت شرکت در سازمان مربوطه و اخذ مجوز فعالیت  از دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی، نمایشگاه های خارجی ، اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی و اخذ نمایند گی از شرکت های خارجی ، برگزاری نمایشگاه های ملی خارجی و تخصصی خارجی در ایران ، مشارکت با شرکت های خارجی جهت برگزاری نمایشگاه در ایران و طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی ارائه خدمات نموده است.

مجموعه نمایشگاه سازان از بدو تولد ، نمایشگاه های مختلفی از جمله : مبلمان ، مصالح ساختمانی ، طلا و جواهر ، آرایشی بهداشتی ، فرش و لوازم خانگی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است و در حوضه های نفت گاز پتروشیمی ، برق ، لباس ، کیف و کفش مشارکت در برگزاری داشته است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از ۱۰ سال در امر برگزاری نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.

جهت ثبت نام در نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تمام نقاط جهان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی