نمایشگاه فروش پاییزه مشهد

خدمات برای رویداد

نمایشگاه فروش پاییزه مشهد

نمایشگاه فروش پاییزه مشهد

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه مشهد نوزدهمین دوره از تاریخ 19 تا 26 شهریور 1397 در نمایشگاه بین المللی مشهد انجام شد.

ثبت نام در نمایشگاه فروش پاییزه مشهد نوزدهمین دوره (ارائه محصول)

غرفه سازی در نمایشگاه فروش پاییزه مشهد نوزدهمین دوره

نمایشگاه فروش پاییزه مشهد

نمایشگاه فروش پاییزه مشهد

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه مشهد نوزدهمین دوره از تاریخ 19 تا 26 شهریور 1397 در نمایشگاه بین المللی مشهد با فضایی بالغ بر 6700 مترمربع و تعداد 340 غرفه دار انجام شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خاطرنشان کرد: از دیگر اقداماتی که برای تنظیم بازار در دستور کار قرار گرفته، برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا بوده که یکی از آنها اکنون در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد در حال برگزاری است.

علیرضایی ادامه داد: علاوه بر این مکان در 2 مکان دیگر شهر مشهد نیز نمایشگاه عرضه مستقیم برپا شده که یکی از آنها نبش بهمن 23 و دیگری دیگری هم در میدان معراج بوده که کالاهایی مانند برنج، گوشت، حبوبات، شکر و سایر کالاهای اساسی با قیمت مصوب دولتی در آنها عرضه می‌شود.

همه ساله همزمان با فرارسیدن شروع سال تحصیلی جدید رخدادی اقتصادی در بسیاری از شهرهای بزرگ کشور در قالب نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه برپا می شود.

نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه چند سالی است که از سوی دولت با هدف تنظیم بازار و مدیریت عرضه و تقاضا در ایام شروع سال تحصیلی برگزار می شود.

در نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه مشهد چند رسته از صنوف جایگاه اصلی را دارند که شامل صنف پوشاک، صنف کیف، صنف کفش، صنف خوارو بار و مواد غذایی، مرغ و ماهی هستند.

ثبت نام در نمایشگاه فروش پاییزه مشهد نوزدهمین دوره (ارائه محصول)

محصولات ارائه شده در نمایشگاه فروش پاییزه مشهد 97:

  • لوازم خانگی
  • مواد غذایی 
  • مواد پروتئینی
  • پوشاک
  • لوازم‌ التحریر
  • کیف و کفش
  • شکلات و شیرینی
  • لوازم بهداشتی

غرفه سازی در نمایشگاه فروش پاییزه مشهد نوزدهمین دوره

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه فروش پاییزه میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه فروش پاییزه مشهد علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

تقویم نمایشگاهی مشهد

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی