نمایشگاه پاییزه مرکز تجاری دبی 2017

خدمات برای رویداد

نمایشگاه پاییزه مرکز تجاری دبی 2017

نمایشگاه پاییزه مرکز تجاری دبی 2017

نمایشگاه پاییزه مرکز تجاری دبی 2017

نمایشگاه پاییزه مرکز تجاری دبی 2017

نمایشگاه پاییزه مرکز تجاری دبی 2017

سی و دومین نمایشگاه پاییزه مرکز تجاری دبی 2017 در تاریخ 13 تا 15 دسامبر برگزار شد، نمایشگاه بین المللی پاییز شامل فراوانی از کالاهای مصرفی بود که طیف وسیعی از زندگی روزانه را پوشش داد. دسته بندی ها شامل الکترونیک، لوازم خانگی، خانه و شیوه زندگی، چرم، مد، مسافرت، تناسب اندام، زیبایی و لوازم آرایشی بود.

نمایشگاه پاییزه مرکز تجاری دبی 2017 این سال بیش از 8000 بازدید کننده و بیش از 260 غرفه دار از 18 کشور را جذب کرد. متراژ این دوره از نمایشگاه 300 هزار متر مربع بود و نسبت به دوره قبلی این نمایشگاه 15 % افزایش یافته بود . کشور های خارجی مانند ترکیه ، سوریه ، باکو ، روسیه  و … از این نمایشگاه بازدید کردند.

 

 

 

جهت ساخت غرفه های نمایشگاهی و ثبت نام در نمایشگاه های داخلی و خارجی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ درصنعت نمایشگاهی آغاز نموده است و در سال ۱۳۸۸ با ثبت شرکت در سازمان مربوطه و اخذ مجوز فعالیت  از دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی، نمایشگاه های خارجی ، اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی و اخذ نمایند گی از شرکت های خارجی ، برگزاری نمایشگاه های ملی خارجی و تخصصی خارجی در ایران ، مشارکت با شرکت های خارجی جهت برگزاری نمایشگاه در ایران و طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی ارائه خدمات نموده است.

مجموعه نمایشگاه سازان از بدو تولد ، نمایشگاه های مختلفی از جمله : مبلمان ، مصالح ساختمانی ، طلا و جواهر ، آرایشی بهداشتی ، فرش و لوازم خانگی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است و در حوضه های نفت گاز پتروشیمی ، برق ، لباس ، کیف و کفش مشارکت در برگزاری داشته است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از ۱۰ سال در امر برگزاری نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی غرفه ، ساخت غرفه ( غرفه سازی ، ، غرفه آرایی )  در تمام نقاط جهان آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.

جهت ثبت نام در نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تمام نقاط جهان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی