نمایشگاه LED هند-دهلی نو

خدمات برای رویداد

نمایشگاه LED هند-دهلی نو

نمایشگاه LED هند-دهلی نو

نمایشگاه LED هند-دهلی نو

نمایشگاه LED هند-دهلی نو

نمایشگاه LED هند-دهلی نو

اولین نمایشگاه LED هند-دهلی نو در مورد محصولات و فناوری های LED یک رویداد 3 روزه بود که از 30 نوامبر تا 2 دسامبر 2017 در میدان پراگتی در دهلی نو، هند برگزار شد.

LED EXPOپتانسیل صنعت را به رسمیت شناخت و آن را به عنوان یک فناوری آینده شناختی معرفی کرده است که صنعت نورپردازی را با طوفان می گیرد. این تنها پلت فرم در هند است که منابع و محصولات جدید را در سراسر جهان از محصولات و تکنولوژی های مدرن مورد استفاده قرار می دهد. این نمایشگاه با افزایش 75 درصدی مشارکت بین المللی باز شده است.

نمایشگاه LED هند-دهلی نو شامل برنامه های ال ای دی ، و محصولات نورپردازی، نشانه های ال ای دی ، و صفحه نمایش، اجزای ال ای دی لوازم جانبی و مواد خام، درایو ال ای دی ، و منبع تغذیه، تجهیزات تولید ال ای دی بود.

بیش از 270 غرفه دار از سراسر جهان آخرین ایده های خود را در زمینه نور به ارمغان آورده بودند.

به غیر از هند و چین، در این شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه، کره، تایوان، ایالات متحده آمریکا، سنگاپور، هنگ کنگ، ایتالیا، فنلاند و آلمان از جمله شرکت های مشهور شناخته شده بودند.

 

جهت ساخت غرفه های نمایشگاهی و ثبت نام در نمایشگاه های داخلی و خارجی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ درصنعت نمایشگاهی آغاز نموده است و در سال ۱۳۸۸ با ثبت شرکت در سازمان مربوطه و اخذ مجوز فعالیت  از دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی، نمایشگاه های خارجی ، اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی و اخذ نمایند گی از شرکت های خارجی ، برگزاری نمایشگاه های ملی خارجی و تخصصی خارجی در ایران ، مشارکت با شرکت های خارجی جهت برگزاری نمایشگاه در ایران و طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی ارائه خدمات نموده است.

مجموعه نمایشگاه سازان از بدو تولد ، نمایشگاه های مختلفی از جمله : مبلمان ، مصالح ساختمانی ، طلا و جواهر ، آرایشی بهداشتی ، فرش و لوازم خانگی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است و در حوضه های نفت گاز پتروشیمی ، برق ، لباس ، کیف و کفش مشارکت در برگزاری داشته است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از ۱۰ سال در امر برگزاری نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی غرفه ، ساخت غرفه ( غرفه سازی ، ، غرفه آرایی )  در تمام نقاط جهان آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.

جهت ثبت نام در نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تمام نقاط جهان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی