نوزدهمین نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد ایرن

خدمات برای رویداد

نوزدهمین نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد ایرن

نوزدهمین نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد ایرن

نوزدهمین نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد ایرن

نوزدهمین نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد ایرن

نوزدهمین نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد ایرن – تبریز ۱۳۹۵

نوزدهمین نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد ایرن که هر ساله توسط انجمن فولاد ایران برگزار می شود، در تاریخ 10 و 11 اسفند ماه سال 1395 در محل نمایشگاه بین المللی تبریز و هتل بین المللی کایا لاله پارک تبریز برگزار شد.

 

در نوزدهمین نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد ایرن فعالان بزرگ فولاد کشور به مدت دو روز گرد هم آمدند. همچنین متخصصین و کارشناسان و فعالان این حوزه به بحث و تبادل نظر در مورد آخرین تحولات، دستاوردهای جدید و چالشهای رو به رو پرداختند. این نمایشگاه در متراژی بالغ بر 10 هزار متر مربع در سالن های امیر کبیر، آذربایجان و شهریار نمایشگاه بین المللی تبریز یرگزار شد.در این دوره 320 شرکت داخلی و 87 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، چین ایتالیا،انگلستان، هندوستان، فرانسه و سوئد شرکت داشتند.

این نمایشگاه فرصت خوبی برای شرکتهای فعال در حوزه فولاد برای نمایش محصولات و خدمات خود به بازارهای داخلی و بین المللی است.

دوره قبل نمایشگاه در شهر کیش به تاریخ 4 الی 6 اسفند ماه 1394 به متراژ 12 هزار متر برگزار شده بود.

در این نمایشگاه شرکت نمایشگاه سازان طراحی و اجرای غرفه 4 شرکت را انجام داد که در این بین 2 شرکت فولاد ناب تبریز و شرکت نمادین طرح از ایران و شرکت های ARC و HKTM از ترکیه بودند.

برای مشاهده تصاویر و اطلاعات غرفه های اجرا شده روی لینک زیر کلیک کنید.

غرفه سازی در نوزدهمین نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد تبریز ایران اسفند ۱۳۹۵

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ درصنعت نمایشگاهی آغاز نموده است و در سال ۱۳۸۸ با ثبت شرکت در سازمان مربوطه و اخذ مجوز فعالیت  از دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه های برگزاری نمایشگاه های داخلی، نمایشگاه های خارجی ، اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی و اخذ نمایند گی از شرکت های خارجی ، برگزاری نمایشگاه های ملی خارجی و تخصصی خارجی در ایران ، مشارکت با شرکت های خارجی جهت برگزاری نمایشگاه در ایران و طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی ارائه خدمات نموده است.

مجموعه نمایشگاه سازان از بدو تولد ، نمایشگاه های مختلفی از جمله : مبلمان ، مصالح ساختمانی ، طلا و جواهر ، آرایشی بهداشتی ، فرش و لوازم خانگی در شهرهای مختلف ایران برگزار نموده است و در حوضه های نفت گاز پتروشیمی ، برق ، لباس ، کیف و کفش مشارکت در برگزاری داشته است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از ۱۰ سال در امر برگزاری نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی غرفه ، ساخت غرفه ( غرفه سازی ، ، غرفه آرایی )  در تمام نقاط جهان آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.

جهت ثبت نام در نمایشگاه ، تور نمایشگاهی (بازدید از نمایشگاه های داخلی و بین المللی) ،  همایش ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در تمام نقاط جهان با ما تماس بگیرید.

 

عضویت در خبرنامه ایمیلی