هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

خدمات برای رویداد

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین “شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع” و شورای صنایع گاز و لوازم خانگی” را پشت سر گذاشته و اكنون با نام “انجمن صنایع لوازم خانگی ایران” فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

این تشكل در سال ١٣٧٠ نیز یک سالن اختصاصی (سالن شماره ٦٠) در محوطه نمایشگاهی تهران احداث کرد که این سالن نیز از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی تهران در سال ١٣٧٠ تا بیست‌ودومین نمایشگاه در سال ١٣٧٥ مورد استفاده قرار می‌گرفت. اجراء، برنا مه‌ریزی، سازماندهی و مشاركت واحدهای تولیدكننده لوازم خانگی ایران در نمایشگاه دموتكنیكای كلن آلمان در سال ١٩٩٢ از دیگر اقدامات نمایشگاهی انجمن بود كه مورد توجه مسئولان نمایشگاه کلن و مقامات اقتصادی و صنعتی قرار گرفت و آلمان در رابطه با برگزاری این نمایشگاه بادویچوله”  رادیو دبیرکل انجمن مصاحبه و خبر تفصیلی آن را در دو نوبت پخش کرد.

برنامه‌ریزی، سازماندهی و حضور در اولین نمایشگاه تعاونی در اسفند ١٣٦٤، دو نمایشگاه تخصصی صادراتی گرمایش و سرمایش در سال‌های ١٣٧٢ و ١٣٧٣، نمایشگاه منتخب کالاهای صادراتی در تیرماه ١٣٧٧، اولین و دومین نمایشگاه‌های بین‌المللی لوازم خانگی در سال‌های ١٣٨٠ و 1381، نمایشگاه تخصصی صادراتی صنایع گاز در مهر ١٣٨٢ و دوره‌های مختلف نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی از جمله دوره سوم در بهمن ١٣٨٢، چهارم و پنجم در بهمن ١٣٨٣ و بهمن ١٣٨٤، ششم در بهمن ١٣٨٥، هفتم در آذرماه سال ١٣٨٦، هشتم در آذرماه ١٣٨٧، نهم در آذرماه ١٣٨٨، دهم در آذرماه ١٣٨٩، یازدهم در آبان ماه ١٣٩٠، دوازدهم در آبان ماه ١٣٩١، سیزدهم در دی ماه ١٣٩٢، چهاردهم در دی ماه 1393، پانزدهم در آذرماه 1394، شانزدهم در آذرماه 1395و بالاخره برگزاری هرچه باشكوه‌تر هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در آذر 1396؛ عناوین فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران است. همچنین انجمن در نمایشگاه اختصاصی صنعتی – بازرگانی جمهوری اسلامی ایران که در بهمن سال ١٣٨٦ در کشور سوریه برگزار شد، حضور فعال و مؤثری داشت و همین طور این تشكل در پنجاه‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی دمشق سوریه كه در تیرماه سال ١٣٩٠ برگزار شد، در قالب كاتالوگ شو، مشاركت كرد.

 جهت طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی