چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد

خدمات برای رویداد

چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد

چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، برگزاری چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد از تاریخ 19 تا 22 تیر 1397 در نمایشگاه بین المللی مشهد انجام خواهد شد.

 

ثبت نام در چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد (ارائه محصول)

غرفه سازی در چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد

چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد

چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، برگزاری چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد از تاریخ 19 تا 22 تیر 1397 در نمایشگاه بین المللی مشهد با فضایی بالغ بر 14 هزار متر مربع و تعداد 120 شرکت داخلی و خارجی انجام شد.

در چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد از کشور‌های ترکیه، چین، فرانسه و ایتالیا محصولات خود را عرضه کردند.

علیرضا هوشنگ نژاد افزود: این نمایشگاه باوجود محدودیت‌هایی که واحد‌های تولیدی و نمایندگان کشور‌های خارجی برای موضوع ارز و تحریم‌ها داشته‌اند، باز هم تلاش‌های خوبی برای برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه انجام شده است.

وی ادامه داد: نمایندگان اکثر استان‌های کشور مانند تهران، قم، اصفهان، فارس، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، استان‌های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی، قزوین، گلستان و خوزستان نیز در این نمایشگاه مشارکت دارند .

هوشنگ نژاد افزود: زمینه فعالیت شرکت‌کنندگان در بخش تولیدات خوراک دام و طیور، افزودنی‌های خوراک دام، تولید دارو و نهاد‌های تغذیه‌ای، تولید کالا‌های دامپزشکی، تجهیزات نگه‌داری، تجهیزات جوجه‌کشی و مرغداری، ماشین‌آلات و تجهیزات صنایع کشتارگاهی، ماشین‌آلات پروش دام و طیور و سیستم‌های تهویه بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر برگزاری چهاردهمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته، کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی و کارگاه‌های تخصصی نیز در کنار آن برگزار شد.

مجموعه نمایشگاه بین المللی مشهد یکی ازبزرگترین وفعالترین مجموعه های نمایشگاهی کشور است که باقرار گیری درشمال شرق کشور، مرکز تبادلات اقتصادی بین استانهای همجوار وکشورهای همسایه است؛ همچنین ازاستان خراسان رضوی 58 هزار تن انواع کالاهای مرتبط با دام و طیور به 31 کشور جهان صادر میشود. این نمایشگاه فرصتی را برای دیداربا طیف وسیع مدیران انجمنها و اتحادیه ها، پرورش دهندگان دام و طیور، توزیع کنندگان و تامین کنندگان تجهیزات صنعتی، صنایع خوراک و شرکت های دارویی وهم افزایی وآشنایی باجدیدترین دستاوردها و تکنولوژی های صنعت دام و طیور و شیلات فراهم میکند.

این نمایشگاه با هدف انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشورهای پیشرفته برگزار میشود. نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد فرصتی مناسب برای دیدار و ملاقات با طیف وسیع مدیران انجمن ها و اتحادیه ها، مقامات و مسوولان ارشد دولتی، کارشناسان، سرمایه گذاران، پرورش دهندگان مزارع دام و طیور، توزیع کنندگان و تامین کنندگان تجهیزات صنعتی، صنایع خوراک، شرکت های دارویی و واکسن ازداخل و خارج ازایران میباشد.

ثبت نام در چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد (ارائه محصول)

گروه کالایی نمایشگاه دام و طیور مشهد:

  • خوراکی
  • دارویی
  • تجهیزات
  • خدمات
  • سایر

غرفه سازی در چهاردمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی دام، طیور میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

تقویم نمایشگاهی مشهد

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی