چهارمین نمایشگاه تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ شیراز

خدمات برای رویداد

چهارمین نمایشگاه تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ شیراز

چهارمین نمایشگاه تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ شیراز

چهارمین نمایشگاه تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ از تاریخ 17 الی 20 مرداد 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شیراز برگزار گردید.

ثبت نام در چهارمین نمایشگاه تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ شیراز

غرفه سازی در چهارمین نمایشگاه تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ شیراز

چهارمین نمایشگاه تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ شیراز

چهارمین نمایشگاه تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ شیراز

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، در چهارمین نمایشگاه تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ شیراز با هدف ارتقا سطح کیفی و کمی لپ تاپ، تبلت، گوشی های تلفن همراه از تاریخ 17 الی 20 مرداد 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شیراز با فضایی بالغ بر 14000 متر مربع و تعداد 380 غرفه گذار برگزار گردید.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس گفت: 170 شرکت از سراسر نقاط کشور و نمایندگی های شرکت های خارجی در قالب 380 غرفه در زمینه های مختلف از جمله تجهیزات شبکه و اینترنت، تجهیزات مخابرات، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، گوشی های تلفن همراه، رسانه های دیجیتالی، تجارت و آموزش الکترونیک به مدت چهار روز به ارائه محصولات و خدمات خود پرداختند.

وی اظهار کرد: دستاوردهای جدید در حوزه های دوربین های مداربسته، سیستم های امنیتی و هوشمند سازی، ماشین های اداری و چاپگرها، نمایشگرهای LED ، دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد و انواع لوازم جانبی نیز در این نمایشگاه های بین المللی به اطلاع بازدیدکنندگان می رسد.
اسکندری گفت: مشارکت کنندگانی از استان های فارس، تهران، البرز، تبریز، اصفهان، بوشهر، یزد و خراسان رضوی و نمایندگان محصولات خارجی از کشورهای آلمان، آمریکا، کره جنوبی، ژاپن، چین، مالزی، تایوان، هند، سنگاپور، تایلند و ترکیه در این نمایشگاه حاضر بودند.

وی ادامه داد: در راستای حرکت همگام با رشد روز افزون دانش و علم و در جهت شکوفایی جوانان ایران اسلامی و با هدف پرورش فکر خلاق و مهارت هایی علمی، برنامه های جنبی متنوعی همزمان با این نمایشگاه برگزار شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس گفت: در این نمایشگاه، مسابقه ها و جشنواره هایی مانند نخستین مسابقه ملی سازه های ماکارونی در سطح دانش آموزی با همکاری آموزش و پرورش استان فارس و دپارتمان سازه های ماکارونی کشور و اولین مسابقه بازی های رایانه ای پایتخت جوانان اسلام در سطح کشوری با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار گردید.

وی بیان کرد: مسابقه رباتیک آزاد با همکاری دانشگاه صنعتی شیراز و جشنواره فن بازار با هدف ارائه ایده های نوین و اختراعات و با حضور برخی شتاب دهنده ها و با همکاری بنیاد نخبگان فارس و دانشگاه شیراز و شرکت شهرک های صنعتی فارس از دیگر برنامه های جنبی این جشنواره بود.

تقویم نمایشگاهی شیراز

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی