1402/11/10

شروع نمایشگاه

1402/11/13

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

120 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز ایران به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های گردشگری در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه گردشگری است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد گردشگری ایران است.نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد گردشگری و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده گردشگری با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای گردشگری است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات گردشگری می دهد.

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز در حوزه گردشگری به عنوان یکی از محورهای رشد و توسعه اقتصاد محسوب می‌شود، تمام تلاش عوامل اجرایی نمایشگاه بر این اساس است که با نمایش هر چه بهتر توانمندی‌های حوزه مختلف گردشگری، ضمن رونق بیش از پیش آیین صنعت در استان برگزار شود.موضوع سلامت یکی از محورهای اصلی نمایشگاه است چرا که استان فارس به عنوان پایلوت گردشگری سلامت در کشور انتخاب شده است و امید است که بیمارستان‌های دارای بخش بین‌الملل، با قدرت در نمایشگاه شرکت کنند.

 غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز

  • غرفه آژانس‌های مسافرتی
  • غرفه رستوران ها
  • غرفه سازی شده در بخش تامین کنندگان خدمات حمل و نقل گردشگری
  • غرفه سازی شده در بخش تامین کنندگان خدمات هوایی، ریلی و زمینی ملی و استانی

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز  بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن گردشگری شیراز در این نمایشگاه است انجمن گردشگری شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه گردشگری شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات گردشگری آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار گردشگری را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز  می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز  علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو|نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/09/10الی1402/09/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1402/10/27الی1402/10/30

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی استانبول Tuyap Fair Center

1402/11/17الی1402/11/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/07/04الی1402/07/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

1402/06/06الی1402/06/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1401/03/27الی1401/03/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

1401/01/10الی1401/01/12

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز ایران از تاریخ 10 الی 13 بهمن ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی شیراز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.