غرفه سازی در یزد – غرفه سازان یزد

غرفه سازی در یزد – غرفه سازان یزد

نمایشگاه سازان دارای دفتر مرکزی در تهران و کارگاه غرفه سازی در یزد می باشد. نمایشگاه سازان با تجربه چندین ساله در حوزه صنعت غرفه سازی و دریافت استاندارد های iso9001  و  iso10002  ،  مدیریت رویداد از RED انگلستان  ،  گرید غرفه سازی از نمایشگاه تهران  ،  همواره در تلاش است غرفه ای متمایز در کوتاه ترین زمان با قیمت متناسب با بودجه مشتریان ارائه نماید.

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) از سال 1382 فعالیت خود را در حوزه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی با بهرمندی از نیروهای متخصص و توانمند با بکارگیری ماشین و ابزار آلات روز شروع کرده و با مجهز کردن برخی از کارگاه های خود به دستگاه های سی ان سی توان ارائه پیچیده ترین طرح ها را در کمترین زمان ممکن دارد،ما با تجهیز کردن کارگاه هایی در۶ شهر نمایشگاهی توانسته ایم خدمات چشم گیر و متمایزی با هر نوع بودجه به مشتریان خود در هر نقطه از ایران ارائه نمائیم.

خدمات ما شامل موارد زیر می باشد :

طراحی وساخت غرفه های نمایشگاهی با استفاده متریال های چوبی

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی با استقاده از سازه های ماکسیما

طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی با اسپیس فریم

پارتیشن بندی با استفاده از سازه های اکتانورم (آلو مینیومی )تا 25.000هزار متر

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

چرا طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان )

بهره مندی از ماشین آلات CNC

نیروهای حرفه ای و توانمند

تحویل غرفه 1 روز مانده به نمایشگاه

گرید غرفه سازی ، ایزو 9001 و ایزو 10002

ساخت بالای 800 متر در هر دوره از نمایشگاه

غرفه سازی در ایران و تمام نقاط جهان


دلیل اعتماد به ما

چون ما برای شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی خدمات قابل قبولی ارائه نموده ایم

خدمات 7 روزه و 24 ساعته

هر ساعت از شبانه روز و هر روز از هفته آماده ارایه خدمات هستیم.

نمونه کارهای تصویری

مشتریان ما


مشخصات غرفه ها ( قابل توجه غرفه سازان یزد )

 • 1)غرفه ها در سالن سرپوشیده مجهز به وسایل پیش ساخته که از استانداردهای بین المللی تبعیت مینماید و شامل سازه های SPS، موکت، کتیبه، صندلی، میز و روشنایی در حد معمول نمایشگاهی میباشد.
 • 2) غرفه آرایی به عهده مشارکت کنندگان میباشد که باید با هماهنگی مدیر فنی سالن نمایشگاه یزد و با توجه به مسایل ایمنی و اجرایی (تحت مقررات مشخص و مجزا که به مجریان غرفه سازی ابلاغ می شود) انجام گردد.3) شرکت کنندگان حق هیچگونه تغییری در غرفه های نمایشگاه یزد بدون اخذ مجوز کتبی ستاد برگزاری را ندارند.

هزینه اجاره غرفه در نمایشگاه یزد

 • بهای هر متر مربع نمایشگاه شامل زمین و خدمات نمایشگاهی شامل سازه های SPS ، روشنایی، پریز برق، دو عدد صندلی، یک عدد میز و نوشته سردرب است.تبصره: لوازم اضافی غرفه شامل خدمات فوق نبوده و بر اساس درخواست به شرکت کنندگان تحویل خواهد شد.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی یزد

 •  تخصیص و انتخاب مكان غرفه بر اساس اولویت زمانی ثبت نام و سایر مسایل فنی، توسط ستاد برگزاری نمایشگاه انجام می گیرد. ستاد برگزاری نمایشگاه مجاز است نسبت به تغییر محل و متراژ غرفه و پالن اجرایی و راهروها بر اساس شرایط خاص هر نمایشگاه اقدام نماید و مشارکت کننده حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت. در صورت تغییر متراژ غرفه ها، قیمت غرفه بر اساس تعرفه نمایشگاهی و متراژ نهایی محاسبه خواهد شد.
 •  در صورت بروز شرایط فورس ماژور و یا هر گونه شرایطی که عرفاً امكان برگزاری نمایشگاه مقدور نباشد، ستاد برگزاری می تواند نسبت به تغییر زمان و مكان برگزاری نمایشگاه اقدام نماید. در چنین شرایطی طرفین (ستاد برگزاری و مشارکت کنندگان) موظف به ایفای تعهدات خود در زمان و مكان جدید خواهند بود. چنانچه برگزاری نمایشگاه بهر نحو میسر نباشد، نمایشگاه لغو و مبالغ دریافتی از مشارکت کنندگان برگشت داده خواهد شد.
 •  کلیه اطلاعات مندرج در فرم درخواست مشارکت، عینا در سردرب غرفه ها و کتاب راهنمای ویژه نمایشگاه، مورد استفاده قرار خواهد گرفت. لذا در صورت درخواست هرگونه تغییر، مراتب باید کتبا اعلام گردد.
 •  قوانین و مقررات حاکم در نمایشگاهها، از قوانین بین مالک و مستاجر تبعیت نمی کند.
 •  متقاضیان حضور در هر موضوع نمایشگاه برای ثبت نام باید از طریق سایت اختصاصی نمایشگاه مورد نظر و بر اساس گروه کالایی مرتبط نسبت به ثبت نام و رزرو غرفه اقدام نمایند.
 •  اعلام آمادگی و ارسال فرم درخواست مشارکت ، به منزله پذیرفته شدن در نمایشگاه نبوده و شرکت نمایشگاه ها در پذیرش و یا رد درخواست های رسیده اختیار تام دارد.
 •  مشارکت کنندگان مجاز به واگذاری غرفه خود به دیگری اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی نیستند و هرگونه تغییر، تعویض غرفه و یا واگذاری محل تعیین شده به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر ممنوع است.
 •  رزرو اولیه غرفه در سالن ها فقط در مهلت مقرر معتبر بوده و در صورت عدم واریز وجه در این زمان شرکت نمایشگاه ها نسبت به واگذاری غرفه به سایر متقاضیان اقدام خواهد نمود.

شرایط پرداخت هزینه غرفه در یزد

 • 1) متقاضیان موظفند حداکثر ظرف مدت 48 ساعت اقدام به واریز 30 %از مبلغ هزینه اجاره غرفه جهت تكمیل ثبت نام و رزرو نهایی آن نموده و فیش واریزی را برای ستاد برگزاری ارسال نمایند.
 • 2) مبلغ کل قرارداد باید حداکثر سه هفته قبل از نمایشگاه مطابق تعرفه نمایشگاهی و خدمات درخواستی به حساب واریز و فیش آن ارسال گردد. در صورت عدم اجرای این ماده، ستاد برگزاری می تواند نسبت به تعطیلی غرفه خاطی، عدم تحویل غرفه، معرفی به مراجع ذیصلاح، اخذ جریمه معادل 10 %فضای غرفه، فسخ یک جانبه و نیز ممانعت از حضور در سایر نمایشگاههای استان برای یک دوره نمایشگاهی اقدام نماید. همچنین ستاد برگزاری میتواند کالا و اموال آن دسته از مشارکت کنندگانی که به دلایلی بدهكار بوده و نسبت به تسویه حساب اقدام ننمودهاند را بدون قید و شرط ضبط نموده و نسبت به وصول مطالبات خود اقدام نماید.

انصراف مشارکت کننده در نمایشگاه یزد

 • در صورت درخواست انصراف از طرف مشارکت کننده تا 2 ماه مانده به زمان برگزاری نمایشگاه، کل وجه دریافتی مسترد خواهد شد. یک ماه مانده 50 درصد مسترد می گردد و پس از این تاریخ هیچگونه وجهی به مشارکت کننده عودت نخواهد شد.

موارد اجرایی ( قابل توجه غرفه سازان نمایشگاه بین المللی یزد )

 • 1) سالنهای نمایشگاه و غرفه ها ، تحت پوشش بیمه آتش سوزی، انفجار و صاعقه میباشند. در صورت نیاز به افزایش پوشش بیمه کالاهای نمایشگاهی، مشارکت کنندگان میتوانند مستقیما اقدام نمایند.
 • 2) مدیریت نمایشگاه در مقابل حوادث غیرمترقبه مسئولیتی نخواهد داشت و در این موارد طبق قوانین مربوط و عرف صنعت نمایشگاهی برخورد خواهد شد.
 • 3) رعایت شئونات و اخلاق اسلامی و حجاب کامل برای غرفه داران و بازدیدکنندگان الزامی است.
 • 4) هرگونه عملی که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به اعتبار جمهوری اسلامی ایران لطمه وارد سازد، در پرونده نمایشگاهی مشارکت کننده درج می گردد و ستاد برگزاری می تواند حسب مورد نسبت به تعطیلی غرفه خاطی، معرفی به مراجع ذیصلاح، اخذ جریمه معادل 50% فضای غرفه و نیز ممانعت از حضور در سایر نمایشگاههای استان برای 5 دوره نمایشگاهی اقدام نماید.
 • 5) مشارکت کنندگان باید در تهیه لیست کالاهای ارسالی یا عودتی، دقت و توجه کامل داشته باشند. در صورت وقوع هرگونه پیشامدی تمام مسئولیت و عواقب ناشی از آن متوجه مشارکت کننده خواهد بود.
 • 6) نظافت فضای عمومی به عهده مامورین نظافت نمایشگاه و نظافت داخل غرفه به عهده مشارکت کنندگان میباشد. غرفه داران باید در پایان هر روز زباله ها و ضایعات را در کیسه های پلاستیكی جمع نموده و جهت جمع آوری مامورین نظافت در قسمت خارجی غرفه قرار دهند.
 • 7) غرفه ها دو یا سه روز قبل از زمان برگزاری نمایشگاه در اختیار مشارکت کنندگان قرار میگیرد.
 • 8) مشارکت کنندگان موظفند طبق تاریخهای اعلام شده و جدول زمان بندی نمایشگاه نسبت به انجام کلیه امور خود اقدام نمایند. حضور نماینده مشارکت کننده در زمان تحویل غرفه و حداقل 48 ساعت قبل از افتتاحیه نمایشگاه ضروری است.
 • 9) مشارکت کنندگان باید حداکثر تا 12 ساعت بعد از پایان نمایشگاه محل غرفه و انبار را تخلیه نمایند. در صورت عدم تخلیه، مسئولیت حفظ کالاها و هزینه های انبارداری بر عهده مشارکت کننده میباشد.
 • 10) هر مشارکت کننده فقط مجاز به استفاده از فضای مفید غرفه خود می باشد و به هیچ وجه نباید به حریم راهرو یا فضای غرفه های دیگر تجاوز نماید و یا مانعی در مسیرهای عمومی ایجاد نماید.
 • 11) ارتفاع مجاز غرفه سازی و چیدمان تجهیزات و لوازم نمایشگاهی، حداکثر 5/3 متر می باشد و مشارکت کنندگان موظفند طرح غرفه سازی خود را حداقل 20 روز پیش از افتتاح نمایشگاه جهت تایید امور فنی نمایشگاه به واحد نظارت نمایشگاه ارسال نمایند.
 • 12) جهت دریافت لیست تجهیزات و هرگونه خدمات اضافی و سفارش اقلام مورد نیاز، با شرکت دالیز و مرکز خدمات نمایشگاهی مستقر در محل برگزاری نمایشگاهها با شماره تلفن 38300977 – 09133540680 تماس حاصل فرمایید.
 • 13) مشارکت کنندگان موظفند صدای وسایل صوتی و تصویری مورد استفاده را د ر حد غرفه خود نگه دارند، به نحوی موجب آزار بازدیدکنندگان و سایر مشارکت کنندگان نشود.

شرکت نمایشگاه سازان از سال 1382 در حوزه برگزاری نمایشگاه ، برگزاری همایش و سمینارها ،طراحی غرفه و غرفه سازی ، مشاوره برای حضور موفق در نمایشگاه های بین المللی و برگزاری تور نمایشگاهی شروع به فعالیت نموده است.

نمایشگاه سازان سال 1387 موفق به کسب مجوز های لازم ( ثبت شرکت ، پروانه کسب تولید ) از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران گردیده و با دریافت گواهینامه های ایزو 9001 ، ایزو 10002 ، مدیریت رویداد از دانشگاه رید انگلستان، گرید غرفه سازی از نمایشگاه تهران پیشرو در صنعت نمایشگاهی ایران می باشد.

نمایشگاه سازان با گرد آوری اخبار نمایشگاهی ، آنالیز نمایشگاهی ، تقویم نمایشگاهی و لیست شرکت کنندگان نمایشگاه های ایران و جهان ، بانک اطلاعات جامعی را در اختیار فعالان صنعت نمایشگاهی قرار می دهد.

خدمات ما :

 1. غرفه سازی در یزد ( یکی از بزرگترین غرفه سازان یزد دارای کارگاه مجهز در یزد )
 2. برگزاری نمایشگاه ، همایش و سمینار (داخل و خارج از ایران)
 3. طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی (داخل و خارج از ایران)
 4. برگزاری تور های نمایشگاهی
 5. ثبت نام واحد های داخلی برای نمایشگاه های خارجی با هدف توسعه صادرات
 6. مشاوره برای شرکت در نمایشگاه (چگونه و در چه نمایشگاهی حضور داشته باشیم )
 7. مشاوره برای افزایش راندمان و بازدهی حضور در نمایشگاه ها و کاهش هزینه ها

شماره های تماس ما : 02128427799  – 09353183478

۲۱ بهمن ۱۳۹۹
عضویت در خبرنامه ایمیلی