غرفه سازی در اهواز – غرفه سازان اهواز

غرفه سازی در اهواز – غرفه سازان اهواز

نمایشگاه سازان دارای دفتر مرکزی در تهران و کارگاه غرفه سازی در اهواز می باشد. نمایشگاه سازان با تجربه چندین ساله در حوزه صنعت غرفه سازی و دریافت استاندارد های iso9001  و  iso10002  ،  مدیریت رویداد از RED انگلستان  ،  گرید غرفه سازی از نمایشگاه تهران  ،  همواره در تلاش است غرفه ای متمایز در کوتاه ترین زمان با قیمت متناسب با بودجه مشتریان ارائه نماید.

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) از سال 1382 فعالیت خود را در حوزه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی با بهرمندی از نیروهای متخصص و توانمند با بکارگیری ماشین و ابزار آلات روز شروع کرده و با مجهز کردن برخی از کارگاه های خود به دستگاه های سی ان سی توان ارائه پیچیده ترین طرح ها را در کمترین زمان ممکن دارد،ما با تجهیز کردن کارگاه هایی در۶ شهر نمایشگاهی توانسته ایم خدمات چشم گیر و متمایزی با هر نوع بودجه به مشتریان خود در هر نقطه از ایران ارائه نمائیم.

خدمات ما شامل موارد زیر می باشد :

طراحی وساخت غرفه های نمایشگاهی با استفاده متریال های چوبی

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی با استقاده از سازه های ماکسیما

طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی با اسپیس فریم

پارتیشن بندی با استفاده از سازه های اکتانورم (آلو مینیومی )تا 25.000هزار متر

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

چرا طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان )

بهره مندی از ماشین آلات CNC

نیروهای حرفه ای و توانمند

تحویل غرفه 1 روز مانده به نمایشگاه

گرید غرفه سازی ، ایزو 9001 و ایزو 10002

ساخت بالای 800 متر در هر دوره از نمایشگاه

غرفه سازی در ایران و تمام نقاط جهان


دلیل اعتماد به ما

چون ما برای شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی خدمات قابل قبولی ارائه نموده ایم

خدمات 7 روزه و 24 ساعته

هر ساعت از شبانه روز و هر روز از هفته آماده ارایه خدمات هستیم.

نمونه کارهای تصویری

مشتریان ما


دستورالعمل غرفه‌سازی ، جمع‌آوری و تخلیه غرفه در اهواز

اين دستورالعمل ويژه شركت‌كنندگانی است كه هنگام ثبت ‌نام گزينه “خودساز” را انتخاب نموده و از سيستم پيش‌ساخته برگزاركننده استفاده نمی ‌نمايند و يا در نظر دارند در داخل غرفه سالن/ فضای باز از سازه و يا تزئينات ويژه استفاده نمايند.

 • لازم است اين دستورالعمل (كه شامل اهم نكات مربوط به شركت‌كنندگان گروه فوق میباشد) حتما در زمان عقد قرارداد غرفه‌سازی به پيمانكار/ مسئول غرفه سازی ارائه میشود تا ايشان پس از مطالعه دقيق مفاد آن در زمان مقرر نسبت به تهيه دفترچه اطلاعات دستورالعمل و فرم های تعهد غرفه سازی از ستاد برگزاري اقدام نموده و با در دست داشتن مدارك قيد شده در بند الف اين دستورالعمل فقط در تاريخ های…. الی ….ماه سال جاری در ساعات اداری جهت اخذ تأیيديه و مجوز ساخت حضوراً به ستاد برگزاری نمايشگاه مراجعه نمايند.
 1. با توجه به مقررات جاري شركت سهامی نمايشگاههای بين‌المللی خوزستان ، ساعات كار جهت غرفه‌سازي از 8:30 لغايت 20 می باشد و در یک روز قبل درب سالن ها از ساعت 4 بعد از ظهر پلمپ خواهد شد، لذا از شركت‌كنندگانی كه راساً غرفه‌سازی يا تزئين غرفه مینمايند تقاضا میگردد با توجه به تاريخ تحويل سالن ها و ساعات ياد شده برنامه ريزی نموده و از قبل تمهيدات لازم را در خصوص برنامه زمان بندي در نظر بگيرند. بديهی است عدم رعايت برنامه زمان بندی و ايجاد هر گونه خسارت جنبی برای برگزاركننده و شركت سهامی نمايشگاهها موجب برداشت كل مبلغ چك بانكی سپرده تضمين حسن انجام كار و جمع‌آوري تجهيزات غرفه سازی نزد برگزاركننده مي‌باشد.
 2. برگزارکننده در پذیرش یا رد صلاحیت اجرایی پیمانکاران غرفه‌سازی مجاز می‌باشد.
 3. برگزارکننده و مدیریت طراحی و غرفه‌آرایی شرکت سهامی نمایشگاه‌ها حق هرگونه تغییر در طرح‌های مشارکت‌کنندگان را دارند و عدول از تغییرات اعمال شده در طرح‌ها به برگزارکننده و شرکت سهامی نمایشگاه‌ها حق می‌دهد که نسبت به تخریب ساخت و ساز به‌منظور انطباق با طرح تائید شده و مقررات اقدام نموده و هزینه‌های آن را از محل چک بانکی سپرده تضمین حسن انجام کار و جمع‌آوری تجهیزات غرفه سازی برداشت نمایند.
 4. شرکت‌کنندگانی که متراژ غرفه آن‌ها کمتر از 24 مترمربع می‌باشد مجاز به ساخت غرفه به‌صورت خودساز و انجام هرگونه تغییرات از قبیل باز نمودن سر درب غرفه، کف‌سازی یا تغییر کف غرفه و… نبوده و ملزم به انتخاب “بند 1 فرم ثبت‌نام” و استفاده از سیستم پیش‌ساخته نمایشگاه می‌باشند.
 5. درخواست تغییر غرفه از پیش‌ساخته شده به خودساز یا بالعکس فقط تا تاریخ ذکر شده ، توسط ستاد برگزاری جهت بررسی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت و به شرکت‌کنندگانی که پس از تاریخ یاد شده درخواست تغییر مورد پیش‌ساخته به خودساز را نمایند و مراتب مورد تائید ستاد برگزاری قرار گیرد، هیچ‌گونه وجه مابه‌التفاوتی مسترد نخواهد گردید.

مدارک لازم جهت اخذ مجوز غرفه‌سازی :

 1. معرفي ‌نامه كتبی پيمانكار غرفه‌ سازي از سوی “شركت‌كننده” با قيد نام شركت پيمانكار غرفه‌سازی و مهندس پيمانكار غرفه-سازی(ذكر تلفن تماس و تلفن همراه مهندس پيمانكار غرفه‌سازی و مدير مسئول شركت پيمانكار غرفه‌سازی در معرفي‌نامه الزامی است.) لازم است تا پيمانكار غرفه‌سازی منتخب از “ليست تصويب شده پيمانكاران غرفه‌سازی توسط شركت سهامی نمايشگاهها” باشد. 2- نقشه‌های اجرایی اندازه‌گيری شده در قطع A3 و A4هركدام در سه نسخه رنگی(شامل پلان- بامقياس1/100، نما، پرسپكتيو و نقشه جزئيات فنی) با قيد حداكثر ارتفاع و مواد مصرفی جهت ساخت ارائه شوند.
 2. قید شناسنامه طرح شامل: عنوان نمایشگاه- نام شرکت”شرکت‌کننده”- نام و مشخصات طراح و موسسه طراحی-تاریخ طراحی در نقشه‌ها الزامی است.

 

شرکت نمایشگاه سازان از سال 1382 در حوزه برگزاری نمایشگاه ، برگزاری همایش و سمینارها ،طراحی غرفه و غرفه سازی ، مشاوره برای حضور موفق در نمایشگاه های بین المللی و برگزاری تور نمایشگاهی شروع به فعالیت نموده است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه در امر برگزاری نمایشگاه بین المللی ، همایش ، طراحی و غرفه سازی آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی و غرفه سازی در تهران ، غرفه سازی در تبریز ، غرفه سازی در اصفهان ، غرفه سازی در شیراز ، غرفه سازی در مشهد و غرفه سازی در کیش و غرفه سازی در اهواز با ما تماس بگیرید.

نمایشگاه سازان سال 1387 موفق به کسب مجوز های لازم ( ثبت شرکت ، پروانه کسب تولید ) از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران گردیده و با دریافت گواهینامه های ایزو 9001 ، ایزو 10002 ، مدیریت رویداد از دانشگاه رید انگلستان، گرید غرفه سازی از نمایشگاه تهران پیشرو در صنعت نمایشگاهی ایران می باشد.

نمایشگاه سازان با گرد آوری اخبار نمایشگاهی ، آنالیز نمایشگاهی ، تقویم نمایشگاهی و لیست شرکت کنندگان نمایشگاه های ایران و جهان ، بانک اطلاعات جامعی را در اختیار فعالان صنعت نمایشگاهی قرار می دهد.

خدمات ما :

 1. غرفه سازی در اهواز ( یکی از بزرگترین غرفه سازان اهواز دارای کارگاه مجهز در اهواز)
 2. برگزاری نمایشگاه ، همایش و سمینار (داخل و خارج از ایران)
 3. طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی (داخل و خارج از ایران)
 4. برگزاری تور های نمایشگاهی
 5. ثبت نام واحد های داخلی برای نمایشگاه های خارجی با هدف توسعه صادرات
 6. مشاوره برای شرکت در نمایشگاه (چگونه و در چه نمایشگاهی حضور داشته باشیم )
 7. مشاوره برای افزایش راندمان و بازدهی حضور در نمایشگاه ها و کاهش هزینه ها

شماره های تماس ما : 09123183478

۱۱ دی ۱۴۰۰
عضویت در خبرنامه ایمیلی