نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

1402/10/14

شروع نمایشگاه

1402/10/17

پایان نمایشگاه

20000 متر

فضای نمایشگاه

200 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز از تاریخ 14 الی 17 دی ماه 1402 در مرکز نمایشگاهی بین المللی اهواز برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی (موتور سیکلت، دوچرخه، ماشین برقی) اهواز ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه خودرو است. 

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

چرا باید در نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز ایران شرکت کرد؟

 نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های اهواز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز مراجعه می کنند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز با استفاده از تجربیات برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

چرا باید از نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز ایران بازدید کرد؟

 نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و مجموعه های خودرویی اهواز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی اتومبیل و قطعات یدکی خودرو

نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

1403/09/20الی1403/09/22

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی بین المللی اهواز

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین