غرفه سازی در مشهد – غرفه سازان مشهد

غرفه سازی در مشهد – غرفه سازان مشهد

نمایشگاه سازان دارای دفتر مرکزی در تهران و کارگاه غرفه سازی در مشهد می باشد. نمایشگاه سازان با تجربه چندین ساله در حوزه صنعت غرفه سازی و دریافت استاندارد های iso9001  و  iso10002  ،  مدیریت رویداد از RED انگلستان  ،  گرید غرفه سازی از نمایشگاه تهران  ،  همواره در تلاش است غرفه ای متمایز در کوتاه ترین زمان با قیمت متناسب با بودجه مشتریان ارائه نماید.

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) از سال 1382 فعالیت خود را در حوزه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی با بهرمندی از نیروهای متخصص و توانمند با بکارگیری ماشین و ابزار آلات روز شروع کرده و با مجهز کردن برخی از کارگاه های خود به دستگاه های سی ان سی توان ارائه پیچیده ترین طرح ها را در کمترین زمان ممکن دارد،ما با تجهیز کردن کارگاه هایی در۶ شهر نمایشگاهی توانسته ایم خدمات چشم گیر و متمایزی با هر نوع بودجه به مشتریان خود در هر نقطه از ایران ارائه نمائیم.

خدمات ما شامل موارد زیر می باشد :

طراحی وساخت غرفه های نمایشگاهی با استفاده متریال های چوبی

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی با استقاده از سازه های ماکسیما

طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی با اسپیس فریم

پارتیشن بندی با استفاده از سازه های اکتانورم (آلو مینیومی )تا 25.000هزار متر

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

چرا طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان )

بهره مندی از ماشین آلات CNC

نیروهای حرفه ای و توانمند

تحویل غرفه 1 روز مانده به نمایشگاه

گرید غرفه سازی ، ایزو 9001 و ایزو 10002

ساخت بالای 800 متر در هر دوره از نمایشگاه

غرفه سازی در ایران و تمام نقاط جهان


دلیل اعتماد به ما

چون ما برای شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی خدمات قابل قبولی ارائه نموده ایم

خدمات 7 روزه و 24 ساعته

هر ساعت از شبانه روز و هر روز از هفته آماده ارایه خدمات هستیم.

نمونه کارهای تصویری

مشتریان ما


قوانین غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی مشهد ( قابل توجه غرفه سازان مشهد )

 • برشکاری در داخل سالن ها نباید انجام شود.
 • غرفه داران موظف به همكاری با مسئولین نمایشگاه بوده و در صورت تخلف از ضوابط پس از یك مرحله تذكر كتبی نسبت به تعطیلی غرفه اقدام خواهد شد.بدیهی است در اینگونه موارد وجوه پرداختی مسترد نخواهد شد.
 • غرفه آرایی در ارتفاع بیشتر از 3.5 متر بایستی با اجازه كتبی از مسئولان مربوطه صورت گیرد
 • شرایط و مقررات حضور در نمایشگاه جهت غرفه داران محترم به شرح زیر است:
 • رعایت كامل مقررات و ضوابط حاكم و تدوینی در  نمایشگاه  مشهد از جمله استفاده از كارت شناسایی ، رعایت كامل ساعات كار نمایشگاه ،زمان تحویل و تخلیه غرفه و … الزامی است.
 • واگذاری غرفه به غیر و همچنین اشتراك و یا تغییر در رشته فعالیت مجاز نمی باشد.
 • صاحب غرفه صرفا” مجاز به استفاده از فضای واگذاری و امكانات متعارف غرفه بوده و در صورت استفاده نادرست ، جبران هر گونه خسارت وارده احتمالی را تعهد مینماید و همچنین انجام هر گونه تغییری در شكل و ساختار غرفه و یا متعلقات آن تنها با كسب مجوز كتبی از مدیریت نمایشگاه میسر میباشد.(تعیین و برآورد خسارت توسط نمایشگاه انجام خواهد شد.)
 • جابجایی پانلهای نمایشگاه ممنوع میباشد. همچنین نوشتن بر روی پانلها و استفاده از پیچ، میخ ، ماژیك و یا هر وسیله ای كه به بدنه غرفه خسارت وارد نماید ممنوع است.
 • مسئول غرفه به ازاء هر 12 متر مربع غرفه ، مجاز به استفاده حداكثر 250 لوکس روشنایی و 200 وات پریز میباشد. استفاده مازاد منوط به اخذ مجوز كتبی و پرداخت مازاد برق با تعرفه مربوطه میباشد. در غیر اینصورت كل برق غرفه قطع خواهد شد. همچنین استفاده از هرگونه لامپ روشنایی بدون محافظ از نوع معمولی یا مدادی ممنوع میباشد.
 • غرفه آرایی، تزئینات داخلی و نظافت داخل غرفه در طول برگزاری نمایشگاه به عهده غرفه داران بوده و در صورت نیاز به وسایل اضافی میبایست راسا” نسبت به تامین آن اقدام نماید.همچنین غرفه آرایی در ارتفاع بیشتر از 3.5 متر بایستی با اجازه كتبی از مسئولان مربوطه صورت گیرد.
 • رعایت شئونات اسلامی و عدم استفاده از كراوات و پاپیون برای آقایان و حفظ حجاب اسلامی برای بانوان محترم الزامی می باشد.
 • غرفه داران موظف به همكاری با مسئولین نمایشگاه بوده و در صورت تخلف از ضوابط پس از یك مرحله تذكر كتبی نسبت به تعطیلی غرفه اقدام خواهد شد.بدیهی است در اینگونه موارد وجوه پرداختی مسترد نخواهد شد.
 • غرفه دار موظف خواهد بود از هنگام افتتاح تا پایان مراسم اختتامیه از جمع آوری و تعطیل غرفه خودداری و پس از اتمام مدت نمایشگاه ضمن انجام تسویه حساب و اخذ مجوز كتبی ظرف مهلت مقرر كه ابلاغ می گردد نسبت به انتقال لوازم خود از نمایشگاه و تحویل غرفه به صورت اولیه اقدام نماید.بدیهی است در صورت عدم تخلیه غرفه در مهلت مقرر ، به ازاء هر روز تاخیر در انتقال كالا ،مبلغ 10% هزینه غرفه اخذ و ضمنا” نمایشگاه نیز مسئولیتی در قبال نگهداری از كالاها نخواهد داشت.
 • غرفه دار اجازه نصب پرده، پوستر و سایر عوامل تبلیغی در خارج از غرفه را ندارد.مگر با پرداخت هزینه و اخذ مجوز كتبی لازم از روابط عمومی نمایشگاه
 • در صورت نیاز به خدمات اضافی از قبیل برق, آب , ویترین , میز , صندلی, فرش, تبلیغ در آوای نمایشگاه و … فرم مربوط به خدمات جانبی را تکمیل و ارسال نمایید.
 • در صورت تمایل به هرگونه تبلیغات محیطی , درج آگهی در کتاب ویژه نمایشگاه , چاپ نقشه و… با روابط عمومی تماس حاصل فرمائید.
 • انجام تبلیغات (عكس ، پوسترو فیلمبرداری حرفه ای ، تبلیغات صوتی و غیره) طبق ضوابط و صرفا” از طریق شركت های تبلیغاتی طرف قرارداد نمایشگاه كه به غرفه دار معرفی خواهند شد، انجام میگردد.
 • تالار های نمایشگاه پس از پایان كار و تا قبل از بازگشایی برای بازدید عمومی در روز بعد پلمپ خواهد شد و در هنگام فك پلمپ حضور غرفه داران الزامی است و چنانچه به علت عدم حضور یا عدم توجه مسئولین غرفه در طول ساعات گشایش تالار و بازدید عموم ، كالا یا وسایل داخل غرفه مفقود گردد هیچ مسئولیتی متوجه نمایشگاه نخواهد بود.
 • آخرین زمان غرفه آرایی 24 ساعت قبل از افتتاح نمایشگاه خواهد بود و قبل از موعد مقرر غرفه داران محترم میبایست غرفه خود را آماده نمایند در غیر اینصورت ادامه كار غرفه پس از ساعت یاد شده به هیچ وجه امكان پذیرنخواهد بود و نمایشگاه نیز هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد.
 • غرفه دار موظف به حفظ فضای سبز نمایشگاه (مشهد)بوده و متعهد میگردد از وارد نمودن هر گونه خسارت به فضای سبز اجتناب ورزد در غیر اینصورت پس از برآورد خسارت ،غرفه دار موظف به پرداخت آن خواهد بود. ضمنا سالنها 24 ساعت قبل از افتتاحیه جهت انجام نظافت پلمپ میشوند.

اسپانسری در نمایشگاه مشهد:  

شركت نمایشگاههای بین المللی خراسان (مشهد)برای مشتریان خود دامنه وسیعی از فرصت های اسپانسری را در ارتباط با برگزاری نمایشگاه فراهم می سازد

برگزاری نمایشگاه در شركت نمایشگاه بین المللی مشهد

مشاركت در برگزاری نمایشگاهها

برگزاری نمایشگاههای اختصاصی

شرکت نمایشگاه سازان از سال 1382 در حوزه برگزاری نمایشگاه ، برگزاری همایش و سمینارها ،طراحی غرفه و غرفه سازی ، مشاوره برای حضور موفق در نمایشگاه های بین المللی و برگزاری تور نمایشگاهی شروع به فعالیت نموده است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه در امر برگزاری نمایشگاه بین المللی ، همایش ، طراحی و غرفه سازی آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی و غرفه سازی در تهران ، غرفه سازی در تبریز ، غرفه سازی در اصفهان ، غرفه سازی در شیراز ، غرفه سازی در مشهد و غرفه سازی در کیش با ما تماس بگیرید.

نمایشگاه سازان سال 1387 موفق به کسب مجوز های لازم ( ثبت شرکت ، پروانه کسب تولید ) از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران گردیده و با دریافت گواهینامه های ایزو 9001 ، ایزو 10002 ، مدیریت رویداد از دانشگاه رید انگلستان، گرید غرفه سازی از نمایشگاه تهران پیشرو در صنعت نمایشگاهی ایران می باشد.

نمایشگاه سازان با گرد آوری اخبار نمایشگاهی ، آنالیز نمایشگاهی ، تقویم نمایشگاهی و لیست شرکت کنندگان نمایشگاه های ایران و جهان ، بانک اطلاعات جامعی را در اختیار فعالان صنعت نمایشگاهی قرار می دهد.

خدمات ما :

 1. غرفه سازی در مشهد ( یکی از بزرگترین غرفه سازان مشهد دارای کارگاه مجهز در مشهد )
 2. برگزاری نمایشگاه ، همایش و سمینار (داخل و خارج از ایران)
 3. طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی (داخل و خارج از ایران)
 4. برگزاری تور های نمایشگاهی
 5. ثبت نام واحد های داخلی برای نمایشگاه های خارجی با هدف توسعه صادرات
 6. مشاوره برای شرکت در نمایشگاه (چگونه و در چه نمایشگاهی حضور داشته باشیم )
 7. مشاوره برای افزایش راندمان و بازدهی حضور در نمایشگاه ها و کاهش هزینه ها

شماره های تماس ما : 02128427799  – 09353183478

عضویت در خبرنامه ایمیلی