نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرمنمایشگاه بین المللی ماشین آلات کیف و کفش وچرمنمایشگاه بین المللی نمایشگاه چرمنمایشگاه بین المللی نمایشگاه کیف و کفش

1403/09/29

شروع نمایشگاه

1403/10/02

پایان نمایشگاه

17000 متر

فضای نمایشگاه

160 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد ایران

زمان نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد از تاریخ  29 آذر الی 2 دی ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی مشهد برقرار خواهد بود.

شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد، محصولات خود را در زمینه های چرم، مواد شیمیایی، ماشین آلات چرمسازی و شیمیایی، رنگ، انواع کفش، کفی و زیره، گرانول، یراق آلات کیف و کفش، انواع ورق های فوم و مواد اولیه کیف و کفش به نمایش میگذارند. نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندیهای کارخانه ها، شرکت ها و کارگاه های ایرانی و خارجی محسوب می شود.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد شرکت کرد؟

نمایش ویترین محصولات: تولیدکنندگان می‌توانند محصولات خود را به نمایش بگذارند و به خریداران و بازدیدکنندگان ارائه دهند. این امکان به آن‌ها فرصت می‌دهد تا طراحی‌های جدید و کیفیت تولیدات خود را به نمایش بگذارند.

شبکه‌سازی و ارتباطات تجاری: حضور در این نمایشگاه به تولیدکنندگان و تاجران فرصت می‌دهد تا با همکاران، مشتریان و تاجران دیگر در این صنعت ارتباط برقرار کنند. این ارتباطات می‌توانند به توسعه تجارت و همکاری‌های موثرتر کمک کنند.

آموزش و تبادل تجربیات: نمایشگاه معمولاً کنفرانس‌ها، سمینارها، و کارگاه‌های آموزشی در زمینه کیف و کفش چرم برگزار می‌کند. این فرصت به صنعت‌گذاران و علاقه‌مندان امکان می‌دهد تا از دانش تخصصی افراد متخصص بهره‌برداری کنند و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.

آشنایی با تکنولوژی و مواد جدید: نمایشگاه به تولیدکنندگان فرصت می‌دهد تا از مواد و تکنولوژی‌های جدید در صنعت کیف و کفش چرم آگاه شوند و از آن‌ها برای بهبود کیفیت و طراحی محصولات خود بهره‌برداری کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کیف و کفش چرم مشهد است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کیف و کفش چرم آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار کیف و کفش چرم را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد

یافتن بازارهای جدید ، ارائه پتانسیل ها و توانمندی های صنعت چرم ، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی این حوزه، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بیشتر فناوری های روز ، ایجاد ارتباط های تجاری جدید و تقویت روابط قبلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات درعرصه صنعت چرم، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کارآفرینی و اشتغال پایدار از مهمترین اهداف برگزاری نمايشگاه بين المللي صنعت کیف و کفش است.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد

  • غرفه انواع چرم
  • غرفه مواد شیمیایی، رنگهای مربوط به صنایع چرم
  • غرفه انواع کفش، کفی و زیره، گرانول
  • یراق آلات کیف و کفش
  • بخش انواع ورق های فوم
  • مواد اولیه کیف و کفش
  • پلاک های فلزی و هدایای تبلیغاتی چرمی

ملزومات کفش، دستگاه های حکاکی،برش لیزر، ماشین آلات کیف و کفش، چسب های صنعتی و تخصصی کیف و کفش، چرم مصنوعی، کمربند، قالب کفش، دستگاه های تزریق زیره به کفش و نشریات تخصصی حوزه های چرم و کفش از دیگر محصولات عرضه شده در نمايشگاه بين المللي صنعت کیف و کفش است.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیازهای شماست.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کفش میلان (Micam) مرکز نمایشگاهی میلان

مرکز نمایشگاهی میلان

1403/11/30   الی   1403/12/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی چرم میلان ایتالیا مرکز نمایشگاهی میلان

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/12/02   الی   1403/12/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/08/01   الی   1403/08/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی مگا چرم لاهور پاکستان مرکز نمایشگاهی لاهور

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/11/07   الی   1403/11/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کفش و چرم گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/06/14   الی   1403/06/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش و ماشین آلات مربوطه ايران تبريز

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/05/10   الی   1403/05/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته شیراز ایران

نمایشگاه بین‌المللی شیراز

1403/02/18   الی   1403/02/21

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی مشهد

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین