غرفه سازی در شیراز – غرفه سازان شیراز

غرفه سازی در شیراز – غرفه سازان شیراز

نمایشگاه سازان دارای دفتر مرکزی در تهران و کارگاه غرفه سازی در شیراز می باشد. نمایشگاه سازان با تجربه چندین ساله در حوزه صنعت غرفه سازی و دریافت استاندارد های iso9001  و  iso10002  ،  مدیریت رویداد از RED انگلستان  ،  گرید غرفه سازی از نمایشگاه تهران  ،  همواره در تلاش است غرفه ای متمایز در کوتاه ترین زمان با قیمت متناسب با بودجه مشتریان ارائه نماید.

شرکت طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان ) از سال 1382 فعالیت خود را در حوزه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی با بهرمندی از نیروهای متخصص و توانمند با بکارگیری ماشین و ابزار آلات روز شروع کرده و با مجهز کردن برخی از کارگاه های خود به دستگاه های سی ان سی توان ارائه پیچیده ترین طرح ها را در کمترین زمان ممکن دارد،ما با تجهیز کردن کارگاه هایی در۶ شهر نمایشگاهی توانسته ایم خدمات چشم گیر و متمایزی با هر نوع بودجه به مشتریان خود در هر نقطه از ایران ارائه نمائیم.

خدمات ما شامل موارد زیر می باشد :

طراحی وساخت غرفه های نمایشگاهی با استفاده متریال های چوبی

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی با استقاده از سازه های ماکسیما

طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی با اسپیس فریم

پارتیشن بندی با استفاده از سازه های اکتانورم (آلو مینیومی )تا 25.000هزار متر

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

چرا طراحان محیطی آفتاب طلایی ( نمایشگاه سازان )

بهره مندی از ماشین آلات CNC

نیروهای حرفه ای و توانمند

تحویل غرفه 1 روز مانده به نمایشگاه

گرید غرفه سازی ، ایزو 9001 و ایزو 10002

ساخت بالای 800 متر در هر دوره از نمایشگاه

غرفه سازی در ایران و تمام نقاط جهان


دلیل اعتماد به ما

چون ما برای شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی خدمات قابل قبولی ارائه نموده ایم

خدمات 7 روزه و 24 ساعته

هر ساعت از شبانه روز و هر روز از هفته آماده ارایه خدمات هستیم.

نمونه کارهای تصویری

مشتریان ما


مواردی که غرفه سازان شیراز برای اخذ مجوز غرفه سازی در شیراز بداند:

 • به ازای ساخت غرفه مبلغی از هر غرفه ساز در نمایشگاه شیراز از شرکت غرفه سازی دریافت میگردد که هم اکنون متری 30هزار تومان میباشد .
 • فرم های مربوطه نیز به غرفه ساز ارائه میگردد که در خود نمایشگاه قبل از شروع غرفه سازی پر خواهد شد.

مقررات طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی شیراز ( قابل توجه غرفه سازان شیراز )

 • غرفه آرایی،تزئینات داخلی و نظافت داخل غرفه در طول دوره برگزاری نمایشگاه به عهده غرفه داران بوده و در صورت نیاز به وسایل اضافی می بایست نسبت به تامین آن اقدام نمایند.
 • غرفه دار موظف خواهد بود از هنگام افتتاح تا پایان مراسم اختتامیه از جمع آوری و تعطیل نمودن غرفه, خودداری و یك روز قبل از اتمام مدت نمایشگاه ضمن انجام تسویه حساب و اخذ مجوز كتبی از امور مالی شركت اقدام نماید و نسبت به انتقال لوازم خود از نمایشگاه و تحویل غرفه به صورت اولیه به مسولین نمایشگاه بین المللی شیراز ، در زمان تعیین شده اقدام نماید.
 • صاحب غرفه صرفا مجاز به استفاده از فضای واگذاری و امكانات متعارف غرفه بوده و در صورت استفاده نادرست، جبران هر گونه خسارت وارده احتمالی را تعهد می نماید و همچنین انجام هر گونه تغییری در شكل و ساختار غرفه و یا متعلقات آن, تنها با كسب مجوز كتبی از مدیریت نمایشگاه میسر می باشد ( تعیین و برآورد خسارت توسط نمایشگاه انجام خواهد شد)
 • نوشتن روی پانل ها و استفاده از پیچ، میخ و یا هر وسیله ای كه به بدنه غرفه خسارت وارد نماید ممنوع است.
 • جابجایی پانل های نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی شیراز ممنوع می باشد.
 • غرفه دار اجازه نصب پرده، پوستر و سایر عوامل تبلیغی در خارج از غرفه را ندارد. در صورت تمایل با هماهنگی و پرداخت هزینه می تواند مجوز كتبی لازم از روابط عمومی نمایشگاه دریافت كند. امور نمایشگاه ها عوامل تبلیغاتی كه بدون مجوز نصب شده اند را جمع آوری خواهد نمود.
 • كلیه مسولین محترم غرفه ها موظفند قبل از افتتاح نمایشگاه نسبت به بیمه نمودن كالاها و لوازم درون غرفه خود اقدام نمایند. بدیهی است برگزار كننده در این رابطه مسولیتی نخواهد داشت.
 • سالن های نمایشگاه پس از پایان كار و تا قبل از بازگشایی برای بازدید عموم در روز بعد، پلمپ خواهد شد و در هنگام فك پلمپ حضور غرفه داران الزامی است و چنانچه به علت عدم حضور یا عدم توجه مسولین غرفه در طول ساعات گشایش سالن و بازدید عموم ، كالا یا وسایل داخل غرفه مفقود گردد هیچ مسولیتی متوجه نمایشگاه نخواهد بود.
 • انتظار می رود كه غرفه داران عزیز ضمن رعایت كامل شئونات اسلامی، برخورد مناسب با بازدید كنندگان داشته باشند و پوشش و آرایش غرفه داران زننده و خارج از عرف نباشد.
 • رعایت كامل مقررات جاری و ضوابط حاكم و تدوینی نمایشگاه بین المللی از جمله استفاده از كارت شناسایی، رعایت ساعات كار نمایشگاه بین المللی شیراز، زمان تحویل غرفه و تخلیه غرفه و … الزامی است.
 • صدای سیستم صوتی در حد معقول و صدای آنها از محدوده غرفه خارج نشود و مزاحمت برای غرفه های اطراف ایجاد ننماید.
 • تصاویری كه از طریق كامپیوتر و یا سایر دستگاه ها پخش میشود در حد معمول و متعارف با جامعه اسلامی باشد.
 • غرفه ها حداكثر سه روز قبل از افتتاح نمایشگاه دراختیار غرفه داران قرار خواهد گرفت.
 • كتیبه های سردرب غرفه ها با توجه به نام شركت (مندرج درفرم تقاضا) برای كلیه متقاضیان نصب خواهد شد.
 • نظافت راهروها و فضاهای عمومی نمایشگاه بعهده برگزار كننده و نظافت داخل غرفه ها پس از تحویل بعهده متقاضی میباشد.
 • هیچ غرفه داری تا روز بعد از اختتام نمایشگاه مجاز به تعطیل نمودن غرفه خود در محل نمایشگاه نخواهد بود.
 • مسئولیت حفظ اموال و كالاهای موجود در غرفه در ساعات بازدید از نمایشگاه بعهده خود غرفه دار می باشد.
 • مشارکت کننده ملزم به رعایت كلیه بخشنامه ها، شئونات اسلامی مقررات و شرایطی است كه از طرف برگزار كننده اعلام میگردد.
 • نصب و استفاده از هرگونه وسایل و تجهیزات تبلیغاتی و سمعی و بصری كه برای سایر مشاركت كنندگان ایجاد مزاحمت نماید, اكیدا ممنوع است.
 • ساعات بازدید از نمایشگاه 16 الی 22 شب می باشد.
 • ثبت نام و حضور در نمایشگاه به منزله پذیرش كلیه مفاد این قرارداد بوده و مسئولیت عدم رعایت هر یك از آنها به عهده شركت كننده می باشد.
 • ورود بازدید كنندگان با بلیط ورودی صورت می گیرد.
 • تبلیغات نمایشگاهی بصورت تراكت، بیل بورد، كارت ، پوستر و تیزر تلویزیونی می باشد.
 • درصورت درخواست بیشتر امكانات برقی درصورت امكان و با تایید ناظر فنی سالن قابل اجراء می باشد.

شرایط ثبت نام و رزرو غرفه در شیراز

 • اولویت واگذاری غرفه بستگی به تاریخ رزرو غرفه و واریز وجه بطور كامل دارد. تعیین محل غرفه به اختیار شركت نمایشگاهها می باشد و لیكن درصورت امكان با توجه به تاریخ رزرو غرفه و واریز وجه بطور كامل، نظر غرفه دار در رابطه با محل غرفه تامین خواهد شد.
 • شركت كنندگان مجاز به واگذاری و یا تعویض غرفه های خود به غیر نبوده و هرگونه تغییرات درخواستی فقط با تایید كتبی برگزاركننده ممكن خواهد بود.
 • فسخ قرارداد مشاركت از طرف شركت كننده و استرداد وجه پرداخت شده از طرف شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس قابل قبول نمیباشد و در صورت واریز وجه به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد
 • كلیه درخواست ها می بایست به همراه فیش واریز وجه حداكثر تا تاریخ مشخص شده در فرم ثبت نام به دفتر شركت تحویل گردیده و یا ارسال شود.

شرکت نمایشگاه سازان از سال 1382 در حوزه برگزاری نمایشگاه ، برگزاری همایش و سمینارها ،طراحی غرفه و غرفه سازی ، مشاوره برای حضور موفق در نمایشگاه های بین المللی و برگزاری تور نمایشگاهی شروع به فعالیت نموده است.

شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه در امر برگزاری نمایشگاه بین المللی ، همایش ، طراحی و غرفه سازی آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان می باشد.جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی و غرفه سازی در تهران ، غرفه سازی در تبریز ، غرفه سازی در اصفهان ، غرفه سازی در شیراز ، غرفه سازی در مشهد و غرفه سازی در کیش با ما تماس بگیرید.

نمایشگاه سازان سال 1387 موفق به کسب مجوز های لازم ( ثبت شرکت ، پروانه کسب تولید ) از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران گردیده و با دریافت گواهینامه های ایزو 9001 ، ایزو 10002 ، مدیریت رویداد از دانشگاه رید انگلستان، گرید غرفه سازی از نمایشگاه تهران پیشرو در صنعت نمایشگاهی ایران می باشد.

نمایشگاه سازان با گرد آوری اخبار نمایشگاهی ، آنالیز نمایشگاهی ، تقویم نمایشگاهی و لیست شرکت کنندگان نمایشگاه های ایران و جهان ، بانک اطلاعات جامعی را در اختیار فعالان صنعت نمایشگاهی قرار می دهد.

خدمات ما :

 1. غرفه سازی در شیراز ( یکی از بزرگترین غرفه سازان تهران دارای کارگاه مجهز در شیراز)
 2. برگزاری نمایشگاه ، همایش و سمینار (داخل و خارج از ایران)
 3. طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی (داخل و خارج از ایران)
 4. برگزاری تور های نمایشگاهی
 5. ثبت نام واحد های داخلی برای نمایشگاه های خارجی با هدف توسعه صادرات
 6. مشاوره برای شرکت در نمایشگاه (چگونه و در چه نمایشگاهی حضور داشته باشیم )
 7. مشاوره برای افزایش راندمان و بازدهی حضور در نمایشگاه ها و کاهش هزینه ها

شماره های تماس ما : 02128427799  – 09353183478

عضویت در خبرنامه ایمیلی