نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقینمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

1403/10/19

شروع نمایشگاه

1403/10/22

پایان نمایشگاه

9000 متر

فضای نمایشگاه

80 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز ایران

زمان نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز ایران از تاریخ 19 الی 22 دی ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی شیراز برقرار خواهد بود.

می توان از نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های آسانسور در ایران نام برد که شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه آسانسور است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد آسانسور ایران است.نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آسانسور و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آسانسور با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای آسانسور است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات آسانسور می دهد.

نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز امروزه تحولات و پيشرفت‌هاي صنعتي رشد شتابنده‌اي را در چرخه توليد و تكنولوژي‌هاي ساخت ايجاد نموده است به نحوی که استفاده از تكنيك‌ها، ابزارها و ماشين‌آلات و همچنين بهره‌گيري از وسايل حمل و انتقال، بهره‌وري نيروي كار و استفاده موثرتر از زمان را در پروسه توليد در پي داشته است.از جمله اين ابزارها، ماشين‌آلات نقاله و بالابرها مي‌باشد.

صنعت آسانسور و بالابرها بدليل نياز جامعه، سياست‌هاي دولت در انبوه‌سازي و همچنين افزايش سطح خدمات در كاربري‌هاي مختلف مسكوني و تجاري به يكي از صنايع پر مخاطب تبديل و طي سال‌هاي اخير رشد قابل توجهي در عرصه توليد انواع آسانسور و بالابرها و همچنين انتقال تكنولوژي و پويايي اين صنايع در كشور ايجاد گرديده است.

چرا باید در نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز شرکت کرد؟

نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز مراجعه می کنند.

یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن آسانسور شیراز در این نمایشگاه است انجمن آسانسور شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز بازدید کرد؟

نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه آسانسور شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات آسانسور آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار آسانسور را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

اهداف نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز

 1.  غرفه معرفي نوآوری و خلاقيت‌ها، ظرفيت‌هاي بالقوه و بالفعل كشور
 2. غرفه شناسايي و معرفي مشكلات، موانع و نقاط ضعف در اين صنعت
 3. غرفه ايجاد  بستر مناسب به منظور ترغيب افراد يا واحدهاي سرمايه گذار جهت سرمايه گذاری
 4. غرفه ايجاد زمينه رقابت سالم ميان توليد كنندگان داخلی
 5. ايجاد ارتباط مستقيم بین توليدكنندگان و مصرف‌كنندگاز
 6. ايجاد زمینه برای جهش صادرات

غرفه داران نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز

 • غرفه آسانسورها
 • غرفه بالابرها
 • غرفه پله برقی
 • غرفه تجهيزات
 • بخش قطعات يدكي
 • بخش ماشین آلات نقاله

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته شیراز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/02الی1403/03/05

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

رزرو غرفه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین