نمایشگاه بین المللی ساخت و سازنمایشگاه بین المللی صنعت ساختماننمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی

1403/10/19

شروع نمایشگاه

1403/10/22

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی مصالح، تکنولوژی و تجهیزات نوین ساختمانی شیراز ایران

زمان نمایشگاه بین المللی مصالح، تکنولوژی و تجهیزات نوین ساختمانی شیراز ایران از تاریخ 19 الی 22 دی ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی شیراز برقرار خواهد بود.

می توان از نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های تجهیزات ساختمانی در ایران نام برد که شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه تجهیزات ساختمانی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد تجهیزات ساختمانی ایران است.نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد تجهیزات ساختمانی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده تجهیزات ساختمانی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای تجهیزات ساختمانی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات تجهیزات ساختمانی می دهد.

نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات نوین ساختمانی یکی از رویدادهای حوزه ساحتمان در ایران به شمار می رود. امروزه در ایران با توجه به رشد روز افزون جمعيت و در پي آن اهميت و اولويت غيرقابل انكار موضوع مسكن، نقش بكارگيري تكنولوژي ها و فناوري هاي نوين در صنعت ساختمان، پررنگ تر جلوه مي كند.از اين رو استفاده از فناري هاي نوين ساختماني در اين زمينه بسيار راهگشا بوده، چرا كه افزايش سرعت ساخت، افزايش عمر مفيد بنا و كاهش هزينه ها و … را به همراه خواهد داشت.

چرا باید در نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز شرکت کرد؟

نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز مراجعه می کنند.

یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن تجهیزات ساختمانی شیراز در این نمایشگاه است انجمن تجهیزات ساختمانی شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز بازدید کرد؟

نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه تجهیزات ساختمانی شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از  نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات ساختمانی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار تجهیزات ساختمانی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی مصالح و تجهیزات نوین ساختمانی شیراز 

 • غرفه سیستم های تهویه مطبوع
 • غرفه چسب و بتونه
 • غرفه محصولات برق
 • غرفه لوازم و اتصالات حمام
 • غرفه مصالح ساختمانی
 • غرفه کاشی و سرامیک
 • غرفه تجهیزات تصفیه و راهکارهای مدیریت پسماند
 • غرفه محصولات بتن و سیمان
 • غرفه پانل های تزئینی
 • غرفه درب و پنجره
 • غرفه تجهیزات الکترونیکی
 • غرفه محصولات فایبر گلاس
 • غرفه مواد کف سازی
 • غرفه تجهیزات کنترل حرارت
 • غرفه محصولات رنگ
 • غرفه لوله و لوله کشی
 • غرفه استخر و محصولات آب گرم
 • مصالح ساختمانی پی وی سی
 • تجهیزات بهداشتی
 • سیستم های امنیتی

اهداف نمایشگاه بین المللی مصالح و تجهیزات ساختمانی شیراز

هدف از برگزاري نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات ساختمانی شیراز معرفي سيستم هاي نوين ساختماني و فناوريهاي ساخت مي باشد و به منظور نيل به هدف ارتقاء فناوري ساخت ساز در كشور از کليه دست اندر کاران اين حوزه جهت ارائه دستاورد ها و نوآوريهاي ساختماني دعوت به عمل مي آيد.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات نوین ساختمانی شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات نوین ساختمانی شیراز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه مصالح، تکنولوژی و تجهیزات نوین ساختمانی شیراز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :