نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برقنمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدیدنمایشگاه بین المللی صنعت برقنمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژینمایشگاه بین المللی کامپیوتر و شبکه

1402/08/14

شروع نمایشگاه

1402/08/16

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین

نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین، در تاریخ 14 الی 16 آبان 1401 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های چین در شنزن انجام خواهد شد.

فرم ثبت نام برای تور بازدید از نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین

فرم ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین

درباره نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین:

می توان از نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های الکترونیک و کامپیوتر در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد الکترونیک و کامپیوتر چین است. نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد الکترونیک و کامپیوتر و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده الکترونیک و کامپیوتر با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای الکترونیک و کامپیوتر است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات الکترونیک و کامپیوتر می دهد.

نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین(ELEXCON) فناوری ها و برنامه های نوآورانه تری را در مورد هوش مصنوعی، خانه هوشمند، اینترنت اشیاء، وسیله نقلیه هوشمند، سیستم های هوشمند صنعتی و انرژی های جدید ارائه خواهد کرد.

ELEXCON یکی از مهم ترین و حرفه ای ترین نمایشگاه های الکترونیک چین است. این پلتفرم تجاری حرفه ای، اولین انتخاب شرکت های جهانی برای تبلیغ در مقیاس بزرگ برند ها، محصولات و فناوری های خود در بازار چین است. همچنین یک پلت فرم یک مرحله ای برای متخصصان صنعت، خریداران، رسانه ها و سیاست گذاران است تا اطلاعات مربوط به تامین کنندگان، فناوری ها و بازار را به دست آورند و مسیر توسعه صنعت هوش مصنوعی، الکترونیک و کامپیوتر را بررسی کنند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شنزن با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شنزن از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شنزن نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن الکترونیک و کامپیوتر شنزن در این نمایشگاه است انجمن الکترونیک و کامپیوتر شنزن چندین سال است که در شنزن فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر شنزن است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات الکترونیک و کامپیوتر آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار الکترونیک و کامپیوتر را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

  فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و هوش مصنوعی شنزن چین علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/08/03   الی   1403/08/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و برق اهواز ایران

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/11/15   الی   1403/11/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی صنایع الکترونیک ( NEPCON China ) شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

1403/02/05   الی   1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی صنعت برق شانگهای چین مرکز نمایشگاهی SNIEC

مرکز نمایشگاهی SNIEC شانگهای

1403/08/25   الی   1403/08/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی برق، الکترونیک، تجهیزات و صنایع وابسته مشهد ایران

نمایشگاه بین‌المللی مشهد

1403/03/19   الی   1403/03/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی صنعت برق و انرژی تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/06/06   الی   1403/06/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی صنعت برق و الکترونیک شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/09/28   الی   1403/10/01

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی شنزن چین

آدرس :