blog-bg

شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

120000   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی موسیاد ترکیه استانبول (Tuyap Fair Center)

برگزاری نمایشگاه بین المللی موسیاد ترکیه استانبول (Tuyap Fair Center) از 11 الی 14 آبان 1401 در نمایشگاه بین المللی استانبول انجام خواهد شد.

تور نمایشگاهی موسیاد ترکیه استانبول

ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه بین المللی موسیاد ترکیه استانبول (Tuyap Fair Center)

ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی موسیاد ترکیه استانبول (Tuyap Fair Center)

درباره نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول ترکیه:

می توان از نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول ترکیه به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های موسیاد در ترکیه نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه موسیاد است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول ترکیه ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد موسیاد ترکیه است. نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد موسیاد و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده موسیاد با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای موسیاد است.

 

مشخصات حاضرین در نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول ترکیه:

 • شرکت های عضو MUSIAD
 • اعضای شعبه خارجی موسیاد
 • شرکت های کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی
 • شرکت هایی از کشورهای هدف 2022 ترکیه
 • نمایندگان سازمان های غیردولتی ملی و بین المللی
 • شهرداری ها
 • شرکت های فناوری و تکنوپارک ها

 

مشخصات بازدید کنندان از نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول ترکیه:

 • دانشگاهیان و کارشناسان
 • بوروکرات ها و وزرا
 • روزنامه نگاران و سردبیران
 • کارآفرینان و رهبران کسب و کار
 • روسای اتحادیه، انجمن و اتاق بازرگانی
 • نمایندگان صنعت، سرمایه گذاران و تولیدکنندگان

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول ترکیه شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول ترکیه بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید استانبول با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره مکان بسیار خوبی برای فعالان این حوزه می باشد. استانبول از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات سیاسی هستند و بسیاری از سیاسیون به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های استانبول نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن موسیاد استانبول در این نمایشگاه است انجمن موسیاد استانبول چندین سال است که در استانبول فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول ترکیه بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه موسیاد استانبول است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول با بروز ترین اطلاعات موسیاد آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از حوزه موسیاد را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

   فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول می توان خدمات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی موسیاد استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
حوزه:
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

آدرس :