blog-bg

1402/10/20

شروع نمایشگاه

1403/10/24

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته کیش

برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش از 20 الی 23 دی ماه 1401 در نمایشگاه بین المللی کیش انجام خواهد شد.

 فرم غرفه سازی در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش

رزرو غرفه در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته کیش

تور بازدید از نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته کیش

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید: 

03432472991-2

09177657758

 

درباره نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش:

می توان از نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنعت ساختمان در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه صنعت ساختمان است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد صنعت ساختمان ایران است. نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد صنعت ساختمان و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده صنعت ساختمان با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای صنعت ساختمان است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات صنعت ساختمان را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت ساختمان را می دهد.

مشخصات نمایشگاه:

گروههاي کالایی: کلیه خدمات و کالاهاي مرتبط با صنعت ساختمان، دکوراسیون، عمران، زیرساختها، شهرسازي و راه سازي

مساحت تحت پوشش: حداقل 5000 مترمربع

مختصری درباره نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته کیش :

همچنین، ابزارآلات، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی، پوشش های سقف و دیوار و قطعات پیش ساخته، تجهیزات و لوازم ایمنی کار، دکوراسیون و معماری داخلی، شیرآلات بهداشتی، آسانسور و بالابرها، تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی،  کاشی، سرامیک، سنگ های ساختمانی، صنعتی سازی و فن آوریهای نوین از جمله محصولاتی است که در این نمایشگاه ارائه می شود.

برگزاری همایش تخصصی در حوزه صنعت ساختمان تحت عنوان صنعتی سازی و مدیریت پروژه در صنعت ساختمان و برگزاری کارگاههای آموزشی از برنامه هاي جانبي اين نمايشگاه است

گروه کالایی:

کلیه خدمات و کالاهای مرتبط با صنعت ساختمان، دکوراسیون، عمران و شهرسازی گروه کالایی نمایشگاه عمران و صنعت ساختمان کیش می باشد.

چرا باید در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش شرکت کنید؟

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار کیش با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، کیش از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های کیش نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنعت ساختمان کیش در این نمایشگاه است انجمن صنعت ساختمان کیش چندین سال است که در کیش فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش بازدید کنید؟

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت ساختمان کیش است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت ساختمان آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنعت ساختمان را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

 فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان ایران کیش

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در ننمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته ایران کیش علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
حوزه:
reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته کیش

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته کیش

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته کیش

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

آدرس :