نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، دیوارپوش و سقف کاذبنمایشگاه بین المللی رنگ و پوششنمایشگاه بین المللی صنایع شیمیایینمایشگاه بین المللی صنعت پتروشیمینمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

1398/09/13

شروع نمایشگاه

1399/09/16

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای از 13 الی 15 آذر 1397 در نمایشگاه بین المللی شانگهای انجام شد.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای (ارائه محصول)

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای از 13 الی 15 آذر 1397 در نمایشگاه بین المللی شانگهای انجام شد.

نمایشگاه آبکاری و رنگ شانگهای (SFCHINA) پیشروترین نمایشگاه در این حوزه از صنعت در چین به شمار می آید. نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای بسیار آموزنده و مفید در زمینه پیدا کردن تامین کنندگان مهم بالقوه و رویدادی بسیار شلوغ و پر هیجان است که بازدیدکنندگان بسیار زیاد و محصولات نوآورانه ای را در خود جای می دهد.

نمایشگاه آبکاری و رنگ شانگهای از سال ١٩٨٣ که برای اولین بار برگزار شد، در حال ارائه خدمات به فعالان صنعتی در سطح جهانی بوده است. در طول سه روز این رویداد به بازدیدکنندگان خود جایگاهی ایده آل برای دسترسی به منبع تمامی محصولات فراهم می کند، که در آن می توانند به گرایشات و روند بازار دست یابند و در مورد صنایع آگاهی بیشتری یابند.

این دوره از نمایشگاه منتظر غرفه داران و بازدیدکنندگان و فعالان مهم صنعتی در سطح جهانی و داخلی می باشد. آخرین دوره از نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای با حضور بیش از ١١.٠٠٠ بازدیدکننده و بیش از ٢٨٥ غرفه دار از ١٧ کشور / منطقه به اتمام رسید. این آمار اهمیت منطقه ای نمایشگاه آبکاری و رنگ شانگهای را برای غرفه داران برای رسیدن طیف وسیعی از مشتریان فقط در ٣ روز بیان می کند.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای

چرا باید در نمایشگاه آبکاری و رنگ شانگهای ٢٠١٨ (SFCHINA ٢٠١٨) شرکت کرد؟

١- نمایشگاه آبکاری و رنگ چین برترین نمایشگاه در این صنعت است.

 • از نمایشگاهی با بیش از ٣٠ سال تجربه لذت ببرید.—این نمایشگاه رویداد تجاری مقرون به صرفه و محیط صنعتی بسیار مهم و قابل توجهی است.
 • در این رویداد روابط ضروری را به صورت رو در رو در سه روز پیگیری کنید. — این نمایشگاه رسانه ای قدرتمند و تبلیغاتی است که مشتریان بالقوه فراوان و فرصت های فروش تجاری بسیار زیادی را ایجاد می کند.
 • نمایشگاه ها حتی در شرایط نابه سامان اقتصادی می توانند به رشد و توسعه روابط تجاری کمک به سزایی کنند.— این نمایشگاه فضایی ایده آل برای بازرسی و بازبینی ویژه نیازهای بازار است که می توان بازخورد ها را از نزدیک تحلیل کرد، آگاهی تخصصی کسب کرد و نمایش رقابتی در سطح جهانی از خود نشان داد.

٢- تقاضا در چین در زمینه محصولات و فناوری های آبکاری و رنگ همچنان در حال افزایش است.

 • سیاست های اخیر صنعتی چین موجب توسعه و رشد در بخش تولید فناوری های فوق پیشرفته، حفاظت محیط زیست و صرفه جویی در انرژی می شود. صنایع پایین دست از قبیل خودروسازی، حمل و نقل، ساختمان، ماشین آلات، لوازم خانگی، کشتی سازی، و هوافضا در حال رشد و توسعه هستند و در حال باز کردن مسیر برای صنعت رنگ و آبکاری می باشند.
 • چین بزرگ ترین بازار خودروسازی است. به علاوه، معرفی سیاست اقتصادی سوخت خودرو برای سرنشینان وسایل نقلیه منجر به افزایش تقاضا در قطعات و اجزای خودرو می گردد، بنابراین به گسترش مستمر صنعت رنگ و آبکاری نیز می انجامد.
 • برخی بخش های تولیدات گران قیمت مانند صنعت هوانوردی، کشتی سازی، مهندسی دریایی نیازمند فناوری های سبز است و باعث ایجاد فرصت های جدید شغلی می گردد.

٣- صنعت رنگ و پوشش و آبکاری در چین دستخوش تغییرات بسیار زیادی است. فرصت های بسیاری وجود دارد که بتواند تجارت شما را متحول کند.

 • شرکت ها توانایی بیشتری در سهیم شدن در سطح بازار دارند اگر بخواهند موقعیت خود را توسعه ببخشند و برند خود را در سطح بازار تقویت کنند.
 • شمار مشتریانی که به دنبال برندهای قابل اعتماد و ارزشمند بازارهستند در این رویداد در حال افزایش است؛ مشتریانی که با حضور در این نمایشگاه می توانند از نیازهای کاربردی خود دیدن کنند و تقاضای خدمات نمایند.
 • قوانین آلودگی هوا، افزایش نگرانی های زیست محیطی و سلامتی کاربران و مشتریان نهایی همچنان نیروی محرکه ای برای ایجاد فناوری های جدید پوششی و محصولات سفارشی است.

لیست محصولات نمایشگاه SFCHINA شانگهای ٢٠١٨:

 • آبکاری مکانیکی

سایش، سنباده و پرداخت سطوح، سنباده ارتعاشی ، دبوررینگ، سنگ ریزه ، تجهیزات انفجاری ، ضد زنگ / فناوری از بین بردن زنگ

 • فناوری های آبکاری شیمیایی (شامل تاسیسات، تجهیزات، مواد و مصالح)

تمیزکاری، پیش پردازش سطوح، شست و شوی برقی، پاکسازی شیمیایی زنگ زدگی ها،  ماورا صوت، شناوری، شناوری در اسید، چربی زدایی(شیمیایی، الکترولیزی)، پوشش های ضد خوردگی، ترکیب سازی با فسفر، پردازش با سیلان اکسید،آلومینیوم و آنادایزینگ آلیاژ آلومینیوم، آبکاری، آبکاری فلزی/ آبکاری پلاستیکی،آبکاری خلاء، آنادایزینگ، تکنیک پرداخت سطح با پوشش فلزی(متالایز)، فناوری پلاسما، راهکارها و تجهیزات زدایش سطوح

 • فناوری رنگ و به کار گیری پوشش های صنعتی پودری

پوشش الکتروفورتیک آند، کاتد پوشش های کاربردی از جمله رنگ و پودر، پاشش حرارتی، سیستم نوار نقاله، پخت کوره، سیستم کنترل اتوماسیون، آبکاری و رنگ رباتیک، سیستم بازیابی، تجهیزات حفاظتی شخصی (PPE)، سایر تجهیزات و تجهیزات جانبی

 • محصولات پوشش های صنعتی

پوشش های نچسب، پوشش های UV، پوشش های صنعتی، رنگ خودرو، پوشش های پودری، پوشش های ضد زنگ زدگی، پوشش های کاربردی،پوشش های (ضد مادون قرمز، ضد اشعه ماورابنفش)و غیره

 • زیست محیطی، ایمنی و حفاظتی

دستگاه شستشو، انتشار / پساب / پرداخت ضایعات، استخراج گرد و غبار و بخار ، تهویه، کنترل آلودگی هوا، محصولات تصفیه آب و تصفیه و تجهیزات آتش نشانی

 • مهندسی و خدمات پشتیبانی

کارخانه طراحی و خدمات مهندسی،کارخانجات با پروژه های کلید در دست ، طیف گسترده ای از کنترل، ضخامت، ابزار آزمایش و تست رنگ و مواد شیمیایی خواص ، مشاور، انتشارات و سایر خدمات

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای (ارائه محصول)

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش محصولات و فناوری های آبکاری و رنگ، صنعت رنگ و پوشش و آبکاری کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه آبکاری و رنگ میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه آبکاری و رنگ شانگهای علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

تقویم نمایشگاهی شانگهای

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه ساخت خانه های چوبی روسیه مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان میلان ایتالیا مرکز نمایشگاهی میلان

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/08/25   الی   1403/08/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، دیوارپوش و سقف کاذب

نمایشگاه بین المللی خانه ایده آل ترکیه، استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، دیوارپوش و سقف کاذب

نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی فضاسازی در طراحی داخلی امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی دبی

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی انبوه سازان و تجهیزات ساخت و ساز ترکیه استانبول (Tuyap Fair center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی آبکاری و رنگ شانگهای

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی شانگهای

آدرس :