نمایشگاه بین المللی تجهیزات و ماشین آلات صنعتینمایشگاه بین المللی تجهیزات،ابزار آلات و یراق آلات صنعتینمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

1401/02/02

شروع نمایشگاه

1402/02/03

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند بمبئی، در تاریخ 2 و 3 اردیبهشت 1400 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بمبئی BCEC در بمبئی انجام خواهد شد.

بازدید از نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند بمبئی

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند بمبئی

نمایشگاه اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند (Fastener) یک نمایشگاه بسیار متمرکز برای به عرضه در آوردن فن آوری های اتصالات و مونتاژ پیچ و مهره می باشد. این نمایشگاه بستر مهمی برای این صنعت فراهم کرده است که طیف گسترده ای از اتصالات ، سیستم های مونتاژ و نصب ، خدمات ذخیره سازی و تدارکات ، فناوری ساخت اتصال دهنده ها، پیج و مهره و ساخت و سازهای ساختمانی را پوشش می دهد.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند بمبئی

نمایشگاه اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند تمام بازدیدکنندگان اصلی مانند تولید کنندگان ، تامین کنندگان ماشین آلات تولید ، عمده فروشان ، توزیع کنندگان ، واردکنندگان ، صادر کنندگان و تأمین کنندگان ابزار و ارائه دهندگان خدمات و محصولات مرتبط را گرد هم می آورد  و فرصتی عالی برای برقراری ارتباطات تجاری ارزشمند است.

این نمایشگاه فرصتی ایده آل برای همه متخصصین این صنعت فراهم می کند تا ارتباطات تجاری خود را گسترش داده و آخرین محصولات و فن آوری های خود را به مخاطبان ارائه دهند.

بازدید از نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند بمبئی

گروه های محصولات نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند (Fastener):

 • لنگرها
 • ابزار مونتاژ
 •  پیچ و مهره ها
 • پیچ ها
 • پیچ های بتونی
 • پین های بتونی
 •  اتصال دهنده ها
 •  پیچ های دستگاه
 • پرس ها
 •  ماشین های تولیدی
 •  ابزارهای پرچینگ
 • و…

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه بین المللی اتصالات مونتاژ پیچ و مهره هند علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

تقویم نمایشگاهی بمبئی

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/08/04الی1403/08/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

آدرس :