نمایشگاه بین المللی ارز دیجیتال، رمزارزها و اقتصاد دیجیتالنمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و خدمات تجارینمایشگاه بین المللی دیگر رویدادهای تجاری تخصصینمایشگاه بین المللی صنعت ارز های دیجیتالنمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

1349/10/11

شروع نمایشگاه

1349/10/11

پایان نمایشگاه

14850 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی بلاکچین امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی از تاریخ 18  الی 21 مهر 1401 انجام خواهد شد.

فرم بازدید از نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی

ثبت نام برای شرکت در  نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی و ارائه محصولات و دستاوردها

می توان از نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های بلاکچین در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته بلاکچین است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد بلاکچین جهان است. نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی بلاکچین با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای بلاکچین است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات بلاکچین را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت بلاکچین را می دهد.

اجلاس آینده بلاک چین اولین جشنواره بلاک چین میزبان شهری در جهان است که در سال 2018 و توسط اسمارت دبی راه اندازی شد.

این کنفرانس سخنرانی های کلیدی کارشناسان محلی و جهانی در زمینه های مالی، مراقبت های بهداشتی، تدارکات و موارد دیگر را پوشش خواهد داد. در کارگاه‌های آموزشی شرکت کنید و بینش‌های جدیدی در مورد همه چیز از ارزهای دیجیتال گرفته تا پذیرش گسترده بلاک چین کسب کنید. این علاقه به فعالیت‌های محلی بلاک چین توسط خود دولت حمایت می‌شود و دبی قصد دارد به اولین شهر مبتنی بر بلاک چین تبدیل شود.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است.  چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه  های دبی  نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن بلاکچین دبی در این نمایشگاه است انجمن بلاکچین دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در  برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان  و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد

ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه بلاکچین دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع  محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات بلاکچین آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار بلاکچین را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان  و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی بلاکچین دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های  شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دبی

آدرس :