نمایشگاه بین المللی صنعت غذانمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی

1402/07/27

شروع نمایشگاه

1402/07/30

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران

برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها، هتل تهران از تاریخ 27 الی 30 مهر  1401 در نمایشگاه بین المللی تهران انجام خواهد شد.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران

فرم غرفه سازی و استعلام قیمت غرفه برای نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران

با توجه به روند توسعه در ایران که یکی از مهم ترین کشورها به لحاظ ژئوپلیتیک در منطقه می باشد و دارای پتانسیل های بسیار مهمی برای سرمایه گذاری که از جمله آنها میتوان به :نفت،گاز،پتروشیمی،معادن،بنادر در شمال و جنوب کشور،خطوط ریلی و جاده ای، نیروی کار متخصص،و مهم تر از همه موقعیت جغرافیایی منحصر بفرد ایران که قلب تقاطع ارتباطی خاورمیانه، آسیا و اروپا است که ایران را به کشوری بسیار حائز اهمیت برای سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار کرده است از این رو ابزارهای بازاریابی موثر نزد بنگاه‌های بزرگ اقتصادی و صاحبان کسب و کارها، بیش از پیش مبرز گردیده و یکی از مهمترین مکانهای بی بدیل ترویج (Promotion) کالا و خدمات، حضور در نمایشگاههای تجاری و معتبر ایران است.

مرکز نمایشگاه شهر آفتاب یکی از بزرگترین و پر اهمیت ترین مراکز نمایشگاهی در جهان می باشد چراکه تمامی امکانات مورد نیاز برای یک مرکز نمایشگاهی تخصصی از جمله سالن های نمایشگاهی حرفه ای و مدرن دسترسی تمامی امکانات حمل و نقل عمومی و شخصی نزدیکی به فرودگاه بین المللی و دسترسی سریع و اسان به بزرگ راها و غیره را دارا می باشد بنابراین مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب بهترین محل برای برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران می باشد.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران اولین و بزرگترین نمایشگاه تخصصی در این زمینه می باشد که توانسته فعالان این عرصه را به سمت خود جذب کند. پیش بینی شده است بیش از ده هزار نفر از این نمایشگاه در قالب بازدید کننده و یا غرفه دار استقبال کنند که این امر میتواند فرصت ایده آلی را برای افزایش دانش علمی و کسب قراردادهایتجاری جدید ایجاد کند و. سطح کمی و کیفی این صنعت مهم را در کشور بالا ببرد.

یکی از مهمترین ویژگی های نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل تهران شرکت هلدینگ ها و شرکت های بزرگی که پروژه های متعدد رستورانی، کترینگ، کافی شاپ و … اجرا می کنند است که میتواند برای صاحبان رستوران ها و کافی شاپ ها بسیار مهم باشد.

مدیران مراکز مرتبط دولتی ( میراث فرهنگی، اتاق های بازرگانی و …) شرکت های بزرگ ( پتروشیمی ها، پالایشگاهها، صنایع ذوب آهن و … ) و تشکل ها که با صاحبان پروژه های بزرگ در ارتباط هستند از این نمایشگاه بازدید به عمل می آورند که می تواند زمینه ای ایده آل برای فعالان این عرصه جهت کسب فرصت های تجاری فراهم سازد.

هدف نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل تهران

  • امکان آشنایی و مذاکره برای فروش های کلان با مدیران خرید ادارات، سازمانها، نهادها و شرکت های بزرگ
  • آشنایی با اخرین تکنولوژی ها در این عرصه
  • عقد قرار دادهای تجاری مهم
  • نمایش محصولات بسیاری از کسب و کارها و شرکت های کوچک در این حوزه و ایجاد فرصت دیده شدن
  • بررسی عملکرد شرکت شما و رقبا، همچنین ارزیابی جایگاه شما و آنها

با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازار و مشتریان در عرصه رستوران و غذا و حرکت به سمت تکنولوژی های جهانی، لازم است تولید کنندگان و عرضه کنندگان این محصولات،کالاها و نوآوري هاي جدید خود را با استفاده از نمایشگاه که در ایام برگزاری جمع کثیری از مشتریان در آن تجمع می کنندمعرفي نمايند.

 

ایران از نظر استفاده از تجهیزات آشپزخانه، در منطقه جایگاه بسیار بالایی را دارد و برخی آمارها، نشان می دهد که کشورمان از حیث استفاده از تجهیزات آشپزخانه در جهان نیز از رتبه بسیار بالایی برخودارست.

برپایی نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب می تواند برای گردانندگان این حوزه فرصت بسیار مناسبی باشد تا بتوانند با تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه از نزدیک دیدار داشته باشند.

با طراحی و ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران علاوه بر شرکت در نمایشگاه، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

دلایل غرفه سازی  در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن هرچه بهتر محصولات و دست آورد های شرکت

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در محل های مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگاری در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران یکی از بزرگترین و پرمخاطب ترین نمایشگاه های تخصصی در زمینه تجهیزات آشپزخانه در منطقه می باشد که هر ساله با حضور گسترده شرکت های مطرح داخلی و خارجی برگزار و فرصت مناسبی را جهت ایجاد ارتباط، معرفی محصول، مذاکره و عقد قرارداد، تبلیغات، تحقیقات، شناسایی مصرف کنندگان و رقبا و بالاخره آماده کردن بازار و جامعه برای پذیرش محصول یا خدمات مشارکت کنندگان را فراهم می سازد.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل تهران یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران هر ساله در حال رشد کردن است. این نمایشگاه به دلیل بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح منطقه و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران بزرگترین و مهم ترین جامعه محصولات و خدمات تجهیزات آشپزخانه است که تمام اجزای حوزه تجهیزات آشپزخانه را گرد هم می آورد همچنین با حمایت و سهم متخصصین این بخش، توانسته است هر سال بر تعداد بازدید کنندگان خود بیفزاید

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فودها و هتل ایران تهران یکی از بزرگترین و بهترین نمایشگاه در حوزه تجهیزات آشپزخانه ایران است. نه تنها مراجعه کنندگان از تمام نقاط ایران، بلکه از کشور های همسایه نیز برای بازدید از این نمایشگاه مراجعه خواهند کرد.

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات دبی (ISM MIDDLE EAST) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/07/03   الی   1403/07/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی دبی (Gulfood) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/11/29   الی   1403/12/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته تهران-ایران

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/05/29   الی   1403/06/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ترکیه استانبول (WorldFood)

مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول

1403/06/13   الی   1403/06/16

مشاهده جزئیات

Foodex-Saudi-Fa

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ریاض عربستان (foodex)

نمایشگاه بین‌المللی ریاض عربستان

1403/05/26   الی   1403/05/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی بصره عراق (Iraq food)

مرکز نمایشگاهی بصره

1403/11/11   الی   1403/11/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی قهوه و ماشین آلات آن

نمایشگاه بین المللی صنعت قهوه تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

1403/06/29   الی   1403/07/01

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

رزرو غرفه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین