نمایشگاه بین المللی اسباب بازینمایشگاه بین المللی شهر بازی و سرگرمینمایشگاه بین المللی صنعت بازی و سرگرمینمایشگاه بین المللی صنعت گردشگرینمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسمنمایشگاه بین المللی نمایشگاه بازی های کامپیوتری و فکری

1349/10/11

شروع نمایشگاه

1349/10/11

پایان نمایشگاه

14850   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی امارات متحده عربی- دبی

 

نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی از تاریخ 3 الی 5 خرداد 1401 انجام خواهد شد.

فرم بازدید از نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی

ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی و ارائه محصولات و دستاوردها

نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی ، که با نمایشگاه هتلداری دبی در یک مکان است، برترین رویداد B٢B برای صنعت سرگرمی، ورزش و استراحتگاه هابه شمار می رود. این رویداد میزبان بیش از 95 تامین کننده بین المللی است، و بهترین سکو برای معماران، توسعه دهندگان، مهندسان، مالکان و خریداران این صنعت است تا به یافتن آخرین و جدیدترین کالاها و خدمات به پرداخته ، در کارگاه های آموزشی و سمینارها شرکت کنند و به گسترش روابط با همتایان خود بپردازند.

نمایشگاه اوقات فراغت، تجربه ای متفاوت برای تمامی شرکت کنندگانی است که به دنبال برقراری ارتباط، توسعه روابط و تجارت هستند. برگزاری همزمان این نمایشگاه با نمایشگاه صنعت هتلداری دبی وGulfhost آن را به رویدادی فراتر از یک نمایشگاه تبدیل خواهد کرد و بازدیدکنندگان جویای مجموعه رویداد های صنعت گردشگری و هتلداری را قادر به مشاهده مستقیم جنبه های خاص نمایشگاه،کنفرانس ها، کارگاه های آموزشی و رقابت ها خواهد ساخت .

بازدیدکنندگان نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی :
نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی تمامی برند های معتبر جهانی در بازار را نظیر مسئولین خرید استراحتگاه های بین المللی ، مکان های ورزشی و دیگر تفریحگاه ها را به خود جذب می نماید.همچنین به تمامی فعالان حرفه ای و تصمیم گیرندگان کلیدی نظیر معماران،توسعه دهندگان ومهندسینی که برای برای یافتن محصولات نوآورانه ،راهکارهای خدماتی، همگامی با آخرین تحولات ، برقراری ارتباطات جدید و تجارت از این رویداد بازدید می نمایند ،خوش آمد می گوید.

مشارکت کنندگان نمایشگاه تفریحات و سرگرمی دبی:

استراحتگاه ها:

غرفه داران حاظر از بخش استراحتگاه ها می توانند انتظار ملاقات با خریداران، معماران، توسعه دهندگان و طراحانی  راکه به دنبال راه حل های جامع برای نوسازی استراحتگاه تفریحی خود هستند را داشته باشند.

ورزش و تناسب اندام:

خریداران در این بخش به دنبال ارائه دهندگان محصولات و راه حل هایی برای ساخت، توسعه و تجهیز مراکز تناسب اندام و امکانات ورزشی هستند.

استخر و اسپا:

سکوی ایده آلی است برای تامین کنندگان و خریداران محصولات درجهت طراحی، ساخت و تجهیز استخرها  و اسپاها.

طراحی بیرونی، مبلمان و نورپردازی

 

می توان از نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های سرگرمی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته سرگرمی است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد سرگرمی جهان است. نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی سرگرمی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای سرگرمی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات سرگرمی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت سرگرمی را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن سرگرمی دبی در این نمایشگاه است انجمن سرگرمی دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد

ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه سرگرمی دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات سرگرمی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار سرگرمی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی کودک، نوجوان، بازی و سرگرمی (MIR DETSTVA) مسکو روسیه مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/07/03   الی   1403/07/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی کاردستی و سرگرمی آلمان فرانکفورت

محل نمایشگاه های بین المللی فرانکفورت

1403/11/10   الی   1403/11/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه تخصصی مادر، نوزاد، کودک و نوجوان اصفهان

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات شهربازی استانبول ترکیه (Tuyap Fair center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - (Tuyap Fair center)

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی کودک، نوزاد و مادر ترکیه، استانبول (CNR Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - مرکز نمایشگاهی CNR

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/07/05   الی   1402/07/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران تهران

نمایشگاه بین المللی تهران

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دبی

آدرس :