نمایشگاه بین المللی تاسیسات, سیستمهای گرمایشی و سرمایشینمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

1401/02/22

شروع نمایشگاه

1402/02/24

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین پکن

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان، نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین پکن، در تاریخ 22 الی 24 اردیبهشت 1400 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های چین در پکن انجام خواهد شد.

فرم ثبت نام برای تور بازدید از نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین پکن

فرم ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللیسیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین پکن

نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین پکن (ISH China & CIHE) یکی از شناخته شده ترین نمایشگاه ها با نام تجاری ISH است. این شرکت در زمینه جمع آوری مارک های برجسته جهان در صنعت تهویه مطبوع و لوله کشی دارای سابقه ای عالی است. ISH China & CIHE همچنین باعث توسعه  این صنعت در چین می شود که در حال حاضر این صنعت بزرگترین بازار در حال پیشرفت در جهان است.

نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین (ISH China & CIHE) یک پلت فرم تجاری بی نظیر برای صنایع تهویه مطبوع و صنایع لوله کشی در آسیا  است که در مرکز نمایشگاه های بین المللی چین در پکن برگزار می گردد.

جزئیات نمایشگاه:

نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین پکن (ISH China & CIHE) در 10 سالن و 116000 متر مربع فضای نمایشگاهی در مقیاسی بی سابقه کار خواهد کرد. پیش بینی می شود حدود 1300 غرفه دار در این نمایشگاه شرکت کنند ، در حالی که تخمین زده می شود 75000 بازدید کننده برای کاوش در مورد جدیدترین محصولات و نوآوری های بازار به این نمایشگاه بیایند.

دولت چین برای برخورداری از آسمان آبی و هوای پاک برای این کشور ، دائماً استفاده از انرژی پاک برای گرمایش را ترویج می کند همچنین مسائل زیست محیطی مربوطه نیز فشار مثبتی برای رونق صنعت HVAC چین ایجاد کرده اند. فن آوری های توسعه یافته برای تهیه انواع تغییرات منطقه ای و استفاده از سیستم های چند انرژی ، نوآوری  این صنعت را تسریع می بخشد. صنعت تهویه مطبوع چین در حال حرکت به سمت آینده ای پاک تر ، راحت تر و نوآورانه با راه حل های متنوع انرژی است.

ISH China & CIHE یک بستر تجاری کارآمد برای غرفه داران خارج از کشور است تا بتوانند دسترسی خود را به شرکای تجاری از سراسر جهان گسترش دهند و به آخرین اطلاعات بازار دسترسی پیدا کنند.

گروه های محصول و غرفه داران نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین (ISH China & CIHE):

 •  غرفه های دیگ بخار ، دیگ آویز دیواری ، بخاری آب و لوازم جانبی در نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین stand design for technology Boiler, wall-hung boiler, water heater, and accessory Exhibition The WIRE – India Rubber Mumbai
 • غرفه های مشعل در نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین stand design for Burner Exhibition The WIRE – India Rubber Mumbai
 • غرفه های مبدل حرارتی در نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین stand design for Heat Exchanger Exhibition The WIRE – India Rubber Mumbai
 • غرفه های پمپ آب در نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین stand design for Water Pump Exchanger Exhibition The WIRE – India Rubber Mumbai
 • غرفه های رادیاتور و لوازم جانبی در نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین stand design for Radiator and accessory Floor heating Exchanger Exhibition The WIRE – India Rubber Mumbai
 • غرفه های گرمایش از کف و لوازم جانبی در نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین stand design for Floor heating and accessory Ventilation Exhibition The WIRE – India Rubber Mumbai

گروهای شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین (ISH China & CIHE):

 •  تهویه ، تهویه مطبوع
 •  گرمایش انرژی خورشیدی
 •  پمپ حرارتی و خشک کن
 •  پمپ ، شیر ، لوله
 • شبکه مویرگی و گرمایش تابشی سقف

لزوم و اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه چین (ISH China & CIHE):

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه پکن چین با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه  پکن چین و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه پکن چین

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللیسیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه پکن چین میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه بین المللی سیستم های گرمایشی،سرمایشی و سیستم تهویه پکن چین علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

تقویم نمایشگاهی پکن

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

آدرس :