نمایشگاه بین المللی آفرود و کمپینگنمایشگاه بین المللی صنایع دستی, هدیه و سوغاتینمایشگاه بین المللی صنعت گردشگرینمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسمنمایشگاه بین المللی هتل و هتلداری, تجهیزات رستوران و فروشگاه

1397/12/01

شروع نمایشگاه

1398/12/02

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی اروپا

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی اروپا از 1 الی 2 اسفند 1397 در نمایشگاه بین المللی لندن انجام خواهد شد.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی اروپا

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی اروپا (ارائه محصول)

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی اروپا از 1 الی 2 اسفند 1397 در نمایشگاه بین المللی لندن انجام خواهد شد.

نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا دارای سابقه ای طولانی است و در طی این زمان، بستری ویژه فراهم کرده تا محصولات و خدمات مرتبطی برای افزایش بهره وری تجارت و بهبود کارآیی تجارت ارائه دهد. نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی اروپا در لندن برگزار شد و توسط تامین فناوری پیشرو به منظور توزیع سفر، فروش، بازاریابی، مالیات و عاملان تجارت، مورد بازدید قرار گرفت.

نمایشگاه فناوری مسافرتی اروپا، با ورودی از یک هیئت پیشرو چهره های کلیدی صنعت، این قول را داده است که برنامه های با کیفیت برای جذب مخلوطی غنی از بازدید کنندگان سطح بالا در صنعت سفر و گردشگری ارایه کند. نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی اروپا در سال 2019 بستری خواهد بود که در آن موارد قابل توجهی به نمایش گذاشته خواهد شد. برخی از این موارد معمولا بازاریابی، فناوری مسافرتی، تجارت الکترونیک، سیستم های رزرواسیون خواهند بود.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی اروپا

چرا باید از نمایشگاه فناوری های سفر در لندن دیدن کنیم ؟

نمایشگاه فناوری های سفر رویدادی تخصصی درباره ی فناوری و تکنولوژی ها ی سفر در اروپا می باشد که با بیش از ٥٥٠٠ شرکت کننده در دو روز، بستر ایده آلی برای تامین فرصت های تجارتی جدید، افزایش شهرت برند و ایجاد شبکه ارائه می دهد. هر خریدار فردی در این نمایشگاه می باشد تا راه حل های فناوری برای بهبود بهره وری تجارت و رشد درآمد تجارتش را بدست آورد. غرفه داران می توانند تجارت جدیدی تولید کنند، ٩٨ درصد غرفه داران سال ٢٠١٩ گفته اند که این نمایشگاه برای تجارتشان مهم و مفید بوده است، ٨٧ درصد آنها به این رویداد امتیاز خوب یا عالی داده اند، غرفه داران می توانند نمای شرکت و برندشان را بالا ببرند و بهبود ببخشند، همچنین آنها می توانند محصولات و خدمات جدید خود را اجرا کنند.

این نمایشگاه مجموعه گسترده ای از کالا ها و خدمات حرفه ای ارایه می دهد:

از جمله: مدیریت آدرس، سیستم های رزرواسیون کامپیوتری، مشاوره و خدمات مشاوره، مدیریت و ارایه محتوا، راه حل های CRM و وفاداری مشتری، مدیریت داده، سیستم های توزیع و رزرو، بسته بندی پویا، تجارت الکترونیک، سیستم های توزیع جهانی، ابزار توزیع چند کاناله، اتوماسیون اداری، سیستم های رزرواسیون، مدیریت عملکرد، تجارت الکترونیک/ سیستم های پرداخت، نرم افزار ترجمه، زیرساخت شبکه و سخت افزار، راه حل های بازاریابی.

پیش بینی می شود که بازدید کنندگان این نمایشگاه در سال ٢٠١٩ موارد روبرو باشند: رهبران بازار، محققان و متخصصان بازاریابی، فناوری مسافرتی، تجارت الکترونیک، سیستم های رزرواسیون و فناوری در حوزه های حرفه های: آژانس های مسافرتی، عاملان تور، آژانس های مسافرتی آنلاین، ارائه دهندگان حمل و نقل. شرکت های مسافرتی به این رویداد دعوت شده اند تا با نحوه دگرگونی صنعت مسافرتی توسط فناوری و کاهش هزینه ها از طریق اتوماسیون وظایف اجرایی، توافق با تامین کننده، پرداخت کمیسیون و دسترسی به مشتری ها از طریق سیستم های اینترنتی مدیریت مشتری آشنا شوند.

جوایز صنعت، سخنرانی ها و سمینارهای کارشناسان، پیشنهاد شرکت در این رویداد را تکمیل می کند. این نمایشگاه به صورت سالانه نیز برگزار می شود.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی اروپا (ارائه محصول)

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی اروپا و رسیدن به اهداف گردشگری و توریسم کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فناوری های مسافرتی اروپا

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه فناوری های مسافرتی میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه فناوری های مسافرتی اروپا علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی آفرود و کمپینگ

نمایشگاه بین المللی تجهیزات تفریحی و خودروهای آفرودی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/09/09   الی   1403/09/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آفرود و کمپینگ

نمایشگاه بین المللی کمپینگ، سفر و خودروهای کلاسیک و آفرود تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

1403/07/10   الی   1403/07/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آفرود و کمپینگ

نمایشگاه بین المللی آفرود و کمپینگ کرمان ایران

نمایشگاه بین المللی کرمان

1403/06/07   الی   1403/06/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آفرود و کمپینگ

نمایشگاه بین المللی مسافرت و کمپینگ شانگهای چین

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1402/03/27   الی   1403/03/30

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آفرود و کمپینگ

نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری گردشگری شانگهای چین

1402/01/10   الی   1403/01/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آفرود و کمپینگ

نمایشگاه تخصصی بین المللی گردشگری جهان اسلام ایران تهران

نمایشگاه شهرآفتاب تهران ایران

1402/03/17   الی   1402/03/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آفرود و کمپینگ

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن (BITE)

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/03/25   الی   1403/03/27

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی لندن

آدرس :