نمایشگاه بین المللی انرژینمایشگاه بین المللی انرژی های خورشیدینمایشگاه بین المللی نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر

1403/01/26

شروع نمایشگاه

1403/01/28

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی پکن چین

نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن، در تاریخ 25 الی 27 فروردین 1402 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های چین در پکن انجام خواهد شد.

فرم ثبت نام برای تور بازدید از نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن

فرم ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن

درباره نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن:

می توان نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های محصولات انرژی خورشیدی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه محصولات انرژی خورشیدی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد محصولات انرژی خورشیدی جهان است. نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد محصولات انرژی خورشیدی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده محصولات انرژی خورشیدیی محصولات انرژی خورشیدی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای محصولات انرژی خورشیدی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات محصولات انرژی خورشیدی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت محصولات انرژی خورشیدی را می دهد.

 

دسته بندی محصولات در نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن:

  • تولید برق فتوولتائیک
  • سیستم تولید برق متصل به شبکه: نیروگاه زمینی فتوولتائیک بزرگ، نیروگاه فتوولتائیک توزیع شده، فتوولتائیک پشت بام، ادغام ساختمان فتوولتائیک و سایر سیستم های تولید برق فتوولتائیک و تجهیزات پشتیبانی.
  • سیستم تولید برق خارج از شبکه: لامپ خیابانی فتوولتائیک، پمپ آب فتوولتائیک، شارژر فتوولتائیک، منبع تغذیه جعبه، ذخیره سازی نوری یکپارچه و سیستم شارژ، سیستم ماژول قابل حمل، سیستم منبع تغذیه خانگی و سایر سیستم های تولید برق فتوولتائیک و محصولات کاربردی.
  • تجهیزات نیروگاه فتوولتائیک: ماژول کارآمد، اینورتر، تجهیزات ذخیره انرژی، تجهیزات نظارت، پشتیبانی، ردیاب، تجهیزات شمع بندی، تجهیزات تمیز کردن ماژول و …
  • تولید برق حرارتی خورشیدی
  • نوع سنگاب، نوع برج، نوع دیش، نوع فرنل و سایر فناوری های تولید برق فتوترمال و تجهیزات پشتیبانی مربوطه.
  • ذخیره انرژی
  • فناوری و تجهیزات ذخیره انرژی شیمیایی مانند باتری لیتیوم یون، باتری جریان مایع کامل وانادیوم، باتری جریان مایع برومید روی، باتری سرب اسید، باتری سرب کربن، باتری سدیم گوگرد، باتری یون سدیم مبتنی بر آب، نیکل باتری هیدرید فلز، باتری جدید و …

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار چین با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، چین از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های چین نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن محصولات انرژی خورشیدی چین در این نمایشگاه است انجمن محصولات انرژی خورشیدی چین چندین سال است که در چین فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه محصولات انرژی خورشیدی چین است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات محصولات انرژی خورشیدی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار محصولات انرژی خورشیدی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

 فرم سفارش غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی نسل جدید محصولات انرژی خورشیدی چین پکن علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی انرژی

نمایشگاه بین المللی صنعت انرژی خاورمیانه دبی (MIDDLE EAST ENERGY) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1404/01/28   الی   1404/01/30

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انرژی

نمایشگاه بین المللی فناوری و کاربرد ذخیره انرژی (ESC) پکن چین مرکز نمایشگاهی پکن

نمایشگاه بین المللی پکن

1404/01/06   الی   1404/01/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انرژی های نو و تجدیدپذیر تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی انرژی های نو و تجدیدپذیر تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/10/13   الی   1403/10/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انرژی

نمایشگاه بین المللی آب و انرژی ( PWE ) لاهور پاکستان مرکز نمایشگاهی Expo Centre Lahore

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/09/13   الی   1403/09/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انرژی

نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر و وسایل نقلیه الکتریکی (RENWEX) مسکو روسیه مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/03/29   الی   1403/03/31

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انرژی

نمایشگاه بین المللی برق، انرژی های جایگزین، تهویه مطبوع، روشنایی و فناوری آب ( ELENEX ) ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/08/16   الی   1403/08/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انرژی

نمایشگاه بین المللی فتوولتائیک خورشیدی گوانگژو چین (PV) مرکز نمایشگاهی کانتون

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/05/18   الی   1403/05/20

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • محل دائمی نمایشگاه پکن

آدرس :