blog-bg

1401/07/28

شروع نمایشگاه

1402/08/01

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین

نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین، در تاریخ 28 مهر الی 1 آبان 1401 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های چین در شنزن انجام خواهد شد.

فرم ثبت نام برای تور بازدید از نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین

فرم ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین

درباره نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین:

می توان از نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های هدایا و محصولات خانگی در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه هدایا و محصولات خانگی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد هدایا و محصولات خانگی چین است. نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد هدایا و محصولات خانگی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده هدایا و محصولات خانگی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای هدایا و محصولات خانگی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات هدایا و محصولات خانگی می دهد.

نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین، یک نمایشگاه بین‌المللی برای محصولات تبلیغاتی، هدایا و کالاهای خانگی است که در شنژن برگزار می‌شود، تنوع زیادی از محصولات باکیفیت و اورجینال به بازدیدکنندگان تجاری، مانند عمده‌فروشان، کارکنان فروش، و بازاریابان مستقیم ارائه می‌شود. از محصولات شیشه ای و سرامیکی گرفته تا محصولات زیبایی، کالاهای ورزشی، جواهرات و لوازم التحریر در نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین عرضه می شود. این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد در حیطه هدایا و محصولات خانگی در سرزمین اصلی چین شناخته می شود، دو بار در سال برگزار می شود تا از به روز بودن محصولات قبل از شروع فصل اطمینان حاصل شود. به طور کلی، این رویداد بهترین فرصت ها را برای گفتگو با یکدیگر و همچنین یافتن شرکای تجاری جدید و سرمایه گذاری در بازارهای جدید ارائه می دهد. این نمایشگاه سالانه بیش از 6000 تولید کننده، شرکت بازرگانی، نمایندگی/توزیع کننده، صاحب برند، عمده فروش، صادرکننده، شرکت هدیه، خرده فروش و سایر غرفه داران مرتبط در صنعت هدایا را از داخل و خارج از کشور گرد هم می آورد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شنزن با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شنزن از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شنزن نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن هدایا و محصولات خانگی شنزن در این نمایشگاه است انجمن هدایا و محصولات خانگی شنزن چندین سال است که در شنزن فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه هدایا و محصولات خانگی شنزن است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات هدایا و محصولات خانگی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار هدایا و محصولات خانگی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

  فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی هدایا و محصولات خانگی شنزن چین علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

برچسب ها:
حوزه:
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی شنزن چین

آدرس :