نمایشگاه بین المللی پوست و مونمایشگاه بین المللی زیبایی، آرایشی، بهداشتینمایشگاه بین المللی صنعت آرایشی بهداشتی

1402/08/25

شروع نمایشگاه

1402/08/28

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی ایران تهران

برگزاری نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی تهران از تاریخ 25 الی 28 آبان 1401 در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران انجام خواهد شد.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی

فرم غرفه سازی و استعلام قیمت غرفه برای نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی

 

 

با توجه به روند توسعه در ایران که یکی از مهم ترین کشورها به لحاظ ژئوپلیتیک در منطقه می باشد و دارای پتانسیل های بسیار مهمی برای سرمایه گذاری که از جمله آنها میتوان به :نفت ،گاز،پتروشیمی،معادن،بنادر در شمال و جنوب کشور ،خطوط ریلی و جاده ای، نیروی کار متخصص،و مهم تر از همه موقعیت جغرافیایی منحصر بفرد ایران که قلب تقاطع ارتباطی خاورمیانه، آسیا و اروپا است که ایران را به کشوری بسیار حائز اهمیت برای سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار کرده است از این رو ابزارهای بازاریابی موثر نزد بنگاه‌های بزرگ اقتصادی و صاحبان کسب و کارها، بیش از پیش مبرز گردیده و یکی از مهمترین مکانهای بی بدیل ترویج (Promotion) کالا و خدمات، حضور در نمایشگاههای تجاری و معتبر ایران است.

مرکز نمایشگاه شهر آفتاب یکی از بزرگترین و پر اهمیت ترین مراکز نمایشگاهی در جهان می باشد چراکه تمامی امکانات مورد نیاز برای یک مرکز نمایشگاهی تخصصی از جمله سالن های نمایشگاهی حرفه ای و مدرن دسترسی تمامی امکانات حمل و نقل عمومی و شخصی نزدیکی به فرودگاه بین المللی و دسترسی سریع و اسان به بزرگ راها و غیره را دارا می باشد بنابراین مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب بهترین محل برای برگزاری نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی ایران تهران می باشد.

 

ایران از نظر استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی، در منطقه جایگاه بسیار بالایی را دارد و برخی آمارها، نشان می دهد که کشورمان از حیث استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی در جهان نیز از رتبه بسیار بالایی برخودارست.

برپایی نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی ایران تهران در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب می تواند برای گردانندگان این حوزه فرصت بسیار مناسبی باشد تا بتوانند با تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی از نزدیک دیدار داشته باشند.

با طراحی و ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی ایران می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی ایران تهران علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

دلایل غرفه سازی  در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن هرچه بهتر محصولات و دست آورد های شرکت

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در محل های مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگاری در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی ایران تهران یکی از بزرگترین و پرمخاطب ترین نمایشگاه های تخصصی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی در منطقه می باشد که هر ساله با حضور گسترده شرکت های مطرح داخلی و خارجی برگزار و فرصت مناسبی را جهت ایجاد ارتباط، معرفی محصول، مذاکره و عقد قرارداد، تبلیغات، تحقیقات، شناسایی مصرف کنندگان و رقبا و بالاخره آماده کردن بازار و جامعه برای پذیرش محصول یا خدمات مشارکت کنندگان را فراهم می سازد.

نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی تهران یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی ایران تهران شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی ایران تهران هر ساله در حال رشد کردن است. این نمایشگاه به دلیل بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح منطقه و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی ایران تهران بزرگترین و مهم ترین جامعه محصولات و خدمات لوازم آرایشی و بهداشتی است که تمام اجزای حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی را گرد هم می آورد همچنین با حمایت و سهم متخصصین این بخش، توانسته است هر سال بر تعداد بازدید کنندگان خود بیفزاید

چرا باید از نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی ایران تهران بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی پوست، مو، عطر، ادکلن، آرایشی و بهداشتی ایران تهران یکی از بزرگترین و بهترین نمایشگاه در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی ایران است. نه تنها مراجعه کنندگان از تمام نقاط ایران، بلکه از کشور های همسایه نیز برای بازدید از این نمایشگاه مراجعه خواهند کرد.

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه شهرآفتاب

آدرس :