نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس

خدمات برای رویداد

نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس

نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس از 4 الی 12 اسفند 1397 در نمایشگاه بین المللی پاریس انجام خواهد شد.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس (ارائه محصول)

نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس

نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس از 4 الی 12 اسفند 1397 در نمایشگاه بین المللی پاریس انجام خواهد شد.

نمایشگاه کشاورزی پاریس (SIA) یکی از رویدادهای برتربخش کشاورزی در فرانسه و در سراسر دنیا می باشد. نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس مکانی برای ملاقات متخصصان و مدیران بخش کشاورزی از سراسر دنیا می باشد. پرورش دهندگان، کشاورزان محلی، سازمان های منطقه ای و تخصصی و سندیکاهای حرفه کشاورزی، وزارتخانه ها، موسسات تحقیقاتی و هر بخش مرتبط با کشاورزی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس حضور دارند.

نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس در چهار بخش برگزار می شود: • بخش های پرورش دام • محصولات و مواد خوراکی • محصولات کشاورزی، گیاهان، طبیعت و شیوه زندگی • خدمات کشاورزی و تخصصی این نمایشگاه فرصتی برای ملاقات ١٠٥٠ غرفه و بازدید از ٤٠٠٠ راس دام شامل گاو، اسب، بز، گوسفند، سگ و خوک، میمون، اسبچه، پرندگان، حیوانات مزرعه ای و … فراهم می سازد. نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس نمایشگاه نوآوریها خواهد بود و آخرین ماشین آلات کشاورزی نیز به نمایش گذاشته می شود.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس

در پنجاه سال اخیر نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس مکانی برای ملاقات سالیانه بازیگران کلیدی بخش کشاورزی در جهان می باشد. در این نمایشگاه رویدادها و فعالیت های جدید هر ساله به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس به مدت نه روزبرگزار می گردد.

محصولات نمایشگاه کشاورزی پاریس:

این نمایشگاه در بخش های مختلف برگزار می شود:

 • محصولات زراعی و گیاهی، باغبانی، طبیعت
 • خدمات کشاورزی و حرفه ای، سازه های پایدار
 • مناطق فرانسه و نواحی برون مرزی
 • کشاورزی جهانی
 • دامپروری: گاو، گوسفند و بز، سگ، اسب،پرندگان و حیوانات مزرعه ای

بخش های نمایشگاه کشاورزی پاریس 2019:

 بخش پرورش دام نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس

 • در بخش های پرورش دام تعداد زیادی دام از ٣٣٠ نژاد شامل گاو، گاوهای نر،  اسبهای باری، اسبچه، میمون، بز، گوسفند، میش و قوچ، خرگوش و حیوانات مزرعه ای، خوک، سگ و حیوانات خانگی و… به نمایش گذاشته می شوند. بیش از ٣٨٥٠ راس دام به نمایش گداشته می شوند.
 مواد خوراکی و آشپزی

 • بخش مواد غذایی به دنیای طعم ها و لذت تجربه مزه های جدید دعوت می کند. این بخش مکان مناسبی برای خرید محصولات باکیفیت و سهیم شدن در فعالیت های آشپزی،انتخاب محصولات برنده در رقابت عمومی کشاورزی و ناهارخوردن در رستورانها می باشد.

محصولات گیاهی و زراعی

 • از هوای تازه در بخش گیاهان و محصولات زراعی  لذت ببرید. برنامه های این بخش شامل :
 • در مورد کشاورزی مقیاس بزرگ و محصولات زراعی
 • دیدگاه متفاوت به زندگی طبیعی
 • رهیافت های جدید در باغبانی
 • برنامه ها و کارگاه های آموزشی مختلف

خدمات کشاورزی و تخصصی

از زراعت تا دامپروری و جنگلداری با مباحثی در کشاورزی و پیش بینی های مربوطه روبرو هستند که همیشه در حال تغییر می باشند. بازیگران اصلی بخش کشاورزی، وزرای فرانسه، سازمان ها و اتحادیه های تجاری در سالن ٤ برای ارائه و نمایش و بحث در زمینه های مختلف  ذیل حضور خواهند داشت:
 • تحقیق و توسعه
 • کار و آموزش
 • خدمات

موضوع نمایشگاه امسال  ‘کشاورزی پویا ‘می باشد. کشاورزی پویا برای تغدیه بهتر، حفاظت از زمین و نوآوری می باشد. موضوع این نمایشگاه با موضوعات اقتصادی، اجتماعی و فنی همراه خواهد بود.

نمایشگاه SIA  دوره قبل  با بیش از ٧٠٣٤٠٧ بازدید کننده و مشارکت بیش از ١٠٥٠ غرفه و با  نمایش ٣٨٥٩ راس دام برگزار گردید. ٩١%از شرکت کنندگان ( غرفه داران) این نمایشگاه را به عنوان یکی از رویدادهای سطح بالا کشاورزی قلمداد کردند و ٧٢%  غرفه داران  به این نمایشگاه به عنوان بهترین مکان برای ملاقات مدیران و تصمیم گیرندگان اصلی بخش کشاورزی نگاه می کنند.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس (ارائه محصول)

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی کشاورزی با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش پرورش دام، محصولات و مواد خوراکی، محصولات کشاورزی و گیاهان، خدمات کشاورزی کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی پاریس

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه کشاورزی میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه کشاورزی پاریس علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی