نمایشگاه بین المللی اسباب بازینمایشگاه بین المللی شهر بازی و سرگرمینمایشگاه بین المللی صنعت بازی و سرگرمینمایشگاه بین المللی صنعت کودک, نوزاد و مادر

1402/07/05

شروع نمایشگاه

1402/07/08

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو

برگزاری نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو از 05 الی 08 مهر 1401 در نمایشگاه بین المللی مسکو انجام خواهد شد.

ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو

ثبت نام جهت ارائه محصول در  نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو

 

 

درباره نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو:

نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان رویداد مهمی در صنعت مد کودکان است. این نمایشگاه محصولات صدها شرکت را به نمایش می گذارد و متخصصان این صنعت را از بیش از 20 کشور گرد هم می آورد.

نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان با حمایت وزارت صنعت و تجارت روسیه و زیر نظر اتاق بازرگانی و صنعت روسیه سازماندهی می شود.

محصولات جدید منحصر به فرد و راه حل های طراحی به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه نشان دهنده مرتبط ترین روندها برای فصول آینده و روندهای کلی کل صنعت کالاهای کودکان است.

غرفه داران شامل تولید کنندگان، توزیع کنندگان و شرکت های بازرگانی می باشند. نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان فرصتی برای دیدن تمامی شاخه های صنعت مد برای کودکان و مادران باردار است.

در این نمایشگاه اطلاعات به روز در مورد شرایط بازار، بهترین مارک ها، آخرین روندها و فن آوری های جدید است.

نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان فرصتی برای ارتقای تصویر شرکت و برند شما؛ ارزیابی ترجیحات مصرف کننده در طول ارتباط فیس تو فیس با شرکای فعلی و آینده، یافتن راه حل هایی برای نیازها و چالش های کسب و کارتان فقط در چهار روز و در صرفه جویی در وقت شما بسیار موثر است.

مرکز نمایشگاهی روسیه در مسکو  مکانی منحصر به فرد که در کل روسیه بی نظیر است و دارای زیرساخت های توسعه یافته و موقعیت مناسب است.

نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان فرصتی برای شرکت در چندین رویداد مرتبط با کسب و کار که منافع جامعه تجاری را به هم می زند و فرصت های بیشتری برای تبادل نظر و تجربه ارائه می دهد. نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان برنامه ای غنی از رویدادهای مرتبط و نمایش مد از تولید کنندگان پیشرو لباس و لوازم جانبی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

می توان نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های مد کودک و نوجوان در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه مد کودک و نوجوان است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد مد کودک و نوجوان جهان است. نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی مد کودک و نوجوان با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای مد کودک و نوجوان است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات مد کودک و نوجوان را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت مد کودک و نوجوان را می دهد.

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن مد کودک و نوجوان روسیه در این نمایشگاه است انجمن مد کودک و نوجوان روسیه چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه مد کودک و نوجوان روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات مد کودک و نوجوان آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار مد کودک و نوجوان را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

 فرم سفارش غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی کودک و نوجوان روسیه مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی کودک، نوجوان، بازی و سرگرمی (MIR DETSTVA) مسکو روسیه مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/07/03   الی   1403/07/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی کاردستی و سرگرمی آلمان فرانکفورت

محل نمایشگاه های بین المللی فرانکفورت

1403/11/10   الی   1403/11/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه تخصصی مادر، نوزاد، کودک و نوجوان اصفهان

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات شهربازی استانبول ترکیه (Tuyap Fair center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - (Tuyap Fair center)

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی تفریحات و سرگرمی امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی دبی

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

نمایشگاه بین المللی کودک، نوزاد و مادر ترکیه، استانبول (CNR Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - مرکز نمایشگاهی CNR

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اسباب بازی

مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران تهران

نمایشگاه بین المللی تهران

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :